Terme, toplice [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 27. Jan. 2008 9:58

Midva greva pa čez en teden spet v Olimie, jeeej :D , čist sva neučakana, ker nama je blo decembra tok zakon tam, da res ni!
Sploh un Savna svet je krasen, res, čisti odklop.
Pa še na to računava, da bo precej manj ljudi kot pa konec decembra, tko da nau kake gužve. :razz:
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 02. Feb. 2008 16:28

^^a gresta uno varianto plača 1 bivata 2, k majo zdej u Olimju? Midva sva tud hotla it sam k majo sam do valentinovga pa nimava časa..
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 02. Feb. 2008 18:11

Ne, plačaš 4 dni, bivaš 5! Dala bova 195 € na osebo, od jutri do petka.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 11. Feb. 2008 22:24

Mimi, kako je blo?? Sej sta bla u Soteli, ne?

Jst mam darilni bon za vikend paket za ponucat za Sotelio (sm ga dobila za "božička" od Term Olimia....), pa moj nikokr ne more dopusta dobit :motz:

Jao...sm mislna da bi šla za velentinovo, pa spet ne bo nč! Sicer pa mi je Sotelia eden najboljših hotelov u Slo (pa sm vidla že use :P ), tko da res komi čakam, da bom še spala tm...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Feb. 2008 23:30

NOVO

Kje majo kakšne kopeli/đakuzi variante za dva, pa recimo v okolici ljubljane al pa mogoče rogla, portotož?
Ful bi dragega presenetla z enko tako kopeljo ker ma to ful rad, pa nevem kje bi blo najboljš.Pa še kšne cene zraven, ker lih sto evrov za dvjst minut kopeli ne dam. :D (oziroma si ne morem prvoščt).
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 12. Feb. 2008 7:24

V bližini Rogle so Terme Zreče, tam imajo razne kopeli.
Niso drage.

KLIK
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Feb. 2008 11:18

to sem vidla za roglo ja.Sam tko, recimo mi mamo tle v enem športnem klubu prov kopel za dve osebi, pa cela romantika zraven :D mislm nevem, sej lahko daje tud tam tko.No, ja sam ta romantika tlele stane ceu premoženje :?
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 12. Feb. 2008 16:32

Je poseben prostor za 2 osebi, okrašen ambient, dišeče...
Midva sva preskusila zeliščno kopel in je bilo super.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 12. Feb. 2008 17:44

Midva sva tut poskusla tolo kopel za dva in sicer v Laškem Apolonova in dianina kopel
Vzela sva Apolonovo, ki traja 45min cena je 45€...zravn sva dobila pa še sadje ter pa pijačo po izbiri (alkoholno ali brezalkoholno) in bila sva čisto sama v sobi :D

Men je bilo res super, komaj čakam, da ponoviva :P
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 12. Feb. 2008 20:50

Sweet Princess napisal/-a:Mimi, kako je blo?? Sej sta bla u Soteli, ne?


Ne, v Brezi sva bla. :wink:
ma meni je brezveze plačevat tolk več za kao fensi hotel, ker itak sva večinoma v Savna svetu (zdej je blo res zakon med tednom, ko ni blo gužve in se je res dal uživat v savnah) :D pa v bazenih, tko da...
Pa recimo za 400 € sva oba bivala v Brezi od nedelje do petka, za isti denar bi v Sotelii bla sam za vikend paket in midva sva raje kakšen dan več tam, kot pa dva dni v luksuznem hotelu :) .
Itak mata pa oba 4 zvezdice, sam Sotelia je nov, Breza pa klasika.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Feb. 2008 22:41

metuljčica* napisal/-a:Je poseben prostor za 2 osebi, okrašen ambient, dišeče...
Midva sva preskusila zeliščno kopel in je bilo super.


kaj pa so sploh te kopeli?normalno aromatizirane kopeli?a pa verjetno si sam notr a ne :D
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 12. Feb. 2008 22:43

ja sam si notr oz. v dvoje... tko full je fajn no... romantično vzušje, svečke... :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Feb. 2008 22:45

ok, sam da si sam :D midva sva enkrat bla na hrvaškem dva dni v enem hotelu in sva šla kao a duo savno-da sta pač dva samo v savni in se savnata, pa mal poležita zunej potem pa tko.In to je blo daleč od tega da sva bla sam dva.skos so se tisti ki delajo tam okol šetal, to je pa pol brezveze.Ok sej sexat lih ne mislm tam al pa kej, sam vseen, če je sam za dva naj bo za dva! :?
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 12. Feb. 2008 23:13

Purple - jst priporočam Baleno u Dolenjskih Toplicah! Preverjeno dobro!
Itaq je sam 1 urco iz lublane...
U glavnem - uzameš kopel za 2 (ofkors) in to za 2 urce! Ti lepo naštimajo kopel, mal šampanjčka in ti dajo mir za naslednji 2 urci :D Fajn je k so u sobi "kao" neki počivalniki (beri ležalniki), k nalašč za "sprostitev" po kopeli...If you know what I mean :D

Zelo pa hvalijo tudi kopeli u Laškem, ja, nisem še probala, ampak mi je ambient definitivno bl ušeč u Balnei...Ah...

Ne, v Brezi sva bla. wink
ma meni je brezveze plačevat tolk več za kao fensi hotel, ker itak sva večinoma v Savna svetu (zdej je blo res zakon med tednom, ko ni blo gužve in se je res dal uživat v savnah) biggrin pa v bazenih, tko da...
Pa recimo za 400 € sva oba bivala v Brezi od nedelje do petka, za isti denar bi v Sotelii bla sam za vikend paket in midva sva raje kakšen dan več tam, kot pa dva dni v luksuznem hotelu smile .


A vidš - tle se pa ne morem strinjat s tabo: Breza se nikakor ne more primerjat s Sotelio - Sotelia ma (za moje pojme) 4* +. Breza je penzionistični hotel (spet - za moje pojme) No, ampak jst sm fensi šmensi in dam več na udobje hotela kokr pa na kej druzga (poklicna deformacija pač...); No ja, kaj se bunim, itak mam vikend paket u Sotelii FOC :D
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 12. Feb. 2008 23:17

Aja še pozabla na ceno kopeli u Balnei - mislim da je za 2 urci tm okrog 50 €

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov