Terme, toplice [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 17. Avg. 2009 17:19

MIS_MAS napisal/-a:Z fantom se prvi teden v septembru odpravljava v šmarješke toplice-hotel Toplice in me zanima če je že kdo bil ?


Sama osebno nisem še 'bivala' nikol v tem hotelu, sem bila pa že na obisku, v okolici se dost gibljem, od kolegice fant je delal tam... Zdej par let nazaj so ga mal prenovil oz. povečal, tako da vem da so ene sobe bolj moderne kot druge. Je pa tle tudi dost ljudi na zdravljenju oz. rehabilitaciji, tako da ne pričakuj da boš tam vidla same mlade turiste, ampak tudi starejše, na vozičkih, bergljah...
Na bazenih že nekaj let nisem bila, ampak niso nič posebnega, pa tudi nisem slišala nič o tem, da bi jih kaj prenovili.
Je pa okolica vsaj meni res ful lepa, tako da vama priporočam sprehode, pa kake izlete po okoliških vaseh, gozdu... Blizu imata tudi otočec pa kostanjevico na krki...
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 20. Avg. 2009 22:10

haley napisal/-a:
MIS_MAS napisal/-a:Z fantom se prvi teden v septembru odpravljava v šmarješke toplice-hotel Toplice in me zanima če je že kdo bil ?


Sama osebno nisem še 'bivala' nikol v tem hotelu, sem bila pa že na obisku, v okolici se dost gibljem, od kolegice fant je delal tam... Zdej par let nazaj so ga mal prenovil oz. povečal, tako da vem da so ene sobe bolj moderne kot druge. Je pa tle tudi dost ljudi na zdravljenju oz. rehabilitaciji, tako da ne pričakuj da boš tam vidla same mlade turiste, ampak tudi starejše, na vozičkih, bergljah...
Na bazenih že nekaj let nisem bila, ampak niso nič posebnega, pa tudi nisem slišala nič o tem, da bi jih kaj prenovili.
Je pa okolica vsaj meni res ful lepa, tako da vama priporočam sprehode, pa kake izlete po okoliških vaseh, gozdu... Blizu imata tudi otočec pa kostanjevico na krki...


Hvala za odgovor. V toplicah osebno nikoli ne pričakujem mladih turistov, saj vem, da so v takšnem času in nasploh starejši ljudje kot si rekla. Drugače pa tudi nisem pričakovala nekaj velikega, ker je itak all about us being together :) Hvala pa za nasvet glede sprehodov in omenjenih krajev. :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Avg. 2009 22:40

^^No sej če vama ni do spoznavanja nekih novih ljudi pa nekega hudega feštanja pol vama bo zagotovo všeč. Bosta pomoje našla veliko lepih in romantičnih kotičkov :wink:
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 15. Nov. 2009 9:40

Jupiiii, rezervirane Terme Olimia za božič, mmmm, komaj čakam!!! :D
foxy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy » 26. Nov. 2009 22:11

čestitke, terme olimia so pa po mojem mnenju daleč najbolj hud spa v slovenije. Ful huda arhitektura in oprema, pa ta orhidelia, ki je zdaj na novo - res zakon! Lepo se imej! :)
Uporabniški avatar
la HauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a la HauteCouture » 26. Nov. 2009 22:19

ni jih čez Slika :D
Sol lucet omnibus.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Nov. 2009 1:18

Katere toplice priporočate za par dni v koncu decembra? :)
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 29. Nov. 2009 10:19

Če mene vprašaš, sem vedno za Terme Olimia :P !
Ampak jaz sem pristranska, ker mi je tam res tok hudo dobro, da nimam želje zaenkrat probat kakih drugih.
Lansko leto sva bla na Ptuju, v hotelu Primus in je blo sicer OK, ampak se ne more primerjat s termami Olimia.

Vem pa, da je neka ugodna ponudba v Lendavi v terminu okrog 25. decembra.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 06. Dec. 2009 23:59

Je bil že kdo v termah Rogaška in je bival v katerem od njihovih hotelov?
Uporabniški avatar
la HauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 25. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a la HauteCouture » 07. Dec. 2009 0:02

o joj :tot: tisto sploh niso terme :D js sm bla :D pred desetim letim, al šestim.. sej ne vem.. :D GROZNO JE!!! :D
Sol lucet omnibus.
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 09. Dec. 2009 13:01

Laško so zdaj kar dobro zrihtali, pa za Olimije se tudi samo dober glas širi (Orhidelia sprostitveni center in to).

Drugače pa so meni Moravske tudi ful fajne. :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 09. Dec. 2009 22:14

Jaz sem pravkar prilezla iz Lendave. Super je, lahko ponudim na ZS ugoden kontakt za prenočit.
Pa tudi tistew hišice, ki spadajo v hotelski kompleks, so super. Meni full paše njihova voda. Npr. v termah Zreče, Podčetrtku (Olimija) in Rogaški ni zdravilna voda, ampak pač samo termalna, navadna topla voda pač. In se mi zdi super možnost izkoriščat naravne zdravilne lastnosti vode, ki nam jih ponudi narava.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 13. Dec. 2009 13:58

Meni je v Zrečah celo prehladna voda, pa tudi dostikrat je prepih, tako da ne grem preveč rada tja, imajo pa fajn savne.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 16. Dec. 2009 19:58

Mene tudi v Zrečah vedno zebe pa piha, edino poleti mi je fajn tam na travi zunaj ležat. Še v terapevtskem bazenu (tistem zadaj za otroškimi) te po 5min itak zebe. Plus dolgocajtno mi je, ker mi je preblizu doma, LOL. :D

Je pa fajn topla voda u BIO termah, še poleti mi je bla hudo topla (čeprav si že cel razgret). :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 04. Feb. 2010 23:35

Jst pa obožujem Terme Čateeeež!!! Mi je res zakoon. Vsako leto med zimskimi počitnicami najememo eno uno hiško notr v naselju in (če ni snegeca) veselo rolamo, hodimo na sprehode po nasipu, okol so fuul dobre gostilnice (picerija Valentina-Dobova-->njamsi). Za kopanje so pa tut bazeni mega fajni in nasploh vse je superca.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov