Terme, toplice [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 26. Maj. 2009 8:31

Smo že govorili kaj o BIO Termah?
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 26. Maj. 2009 16:39

Mimi_M - moj fotr je bil v začetku meseca maja. Pravi, da je dobr. Itak je že tako navdušen nad temi termami, je pa vedno v Sotelii, ki jo močno priporočam.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 26. Maj. 2009 23:08

chaotic_freak napisal/-a:A je že bila kater v vili Ana v Šmarjeških toplicah? Če je bila katera, me zanima kako je bila zadovoljna? http://www.terme-krka.si/si/smarjeske/namestitev/ana/


U, zdej sm se pa naudusla :D ze vidm, kam se bova sla pozim pogret :)
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 24. Jun. 2009 20:45

mene pa neki zanima...a so okoli božiča in novega leta cene višje kot običajnoo??
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 24. Jun. 2009 20:50

mene pa neki zanima...a so okoli božiča in novega leta cene višje kot običajnoo??
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 24. Jun. 2009 21:13

Okrog božiča imajo ponavadi celo kakšne ugodnosti, akcije, popuste in pakete za ugodno ceno; medtem ko je zgodba po 28. decembru popolnoma drugačna, takrat nabijejo cene ful, ker je vključeno pač silvestrovanje oz. slavnostna večerja...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 24. Jun. 2009 21:15

:evil:
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 02. Jul. 2009 7:16

Midva greva jutri v Laško v nov hotel. Je bla že katera?
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 08. Jul. 2009 11:04

Mene pa zanima, če je kdo poskusil že kakšen 'paket', kot je recimo kaj takega: klik , ker ravno razmišljava, da bi bilo fajn kaj takega it :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
*Sagitt*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 10. 3. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a *Sagitt* » 09. Jul. 2009 14:51

Larćie° napisal/-a:Terme 3000 so res ful vredu. Ko sem bila stara 3 leta smo začeli hodit-ni še blo nič novejših bazenov:) ampak je blo vseeno zelo lepo(okolica in vse ostalo). zdej je blo kar nekaj let premora,lani pa sem spet šla in je blo super:) Spravili so me na vse topogane-bilo je skoraj tako kot v gardalandu hehe.
V naftni bazen sem šla,ker sem pač hotela videt kako je...pa sem notri zagledala tablo,da ni nič razkuženo sem letela ven kot šus! :?

Me pa mikajo še Ptujske. Ve katera kako je kej tam?:)


Ptujske? nmno ja .. zdaj meni niso nekaj .. no ajd je ful toboganov najbol mi je tisti všeč ko gres z obroći dol. Pa oni bazen ko ma valove je tud vredu .. druga pa mislim da ni nekaj kaj ekstra. Pa not je samo en vlki bazen pa otroški pa 2 bazena za stare bakice. Zanimivo nimajo na naftnega tam.

Čez terme 3000 pa mislim da jih ni. Mi smo tud hodili tja od nekje mojega 4 leta .. pa še zdaj gremo .. Čeprav mamo bol blizu terme Ptuj nismo nikol tja zahajal vedno dol v terme 3000.
Kar se tiče cen mi je bol ugodno vzet karto s kosilom v termah 3000 pa se naješ kolko ti paše .. Na Ptuju pa glih nevem kak je s to hrano ..
Tak da meni so 3000 zakon. Pa kar sem bla prejšni vikend doli ni tudi več take gužve kot je bla včasih.
Zdaj me edino kar me moti je tiste cevi ko so na tobogano da veš kdaj se lahk spustiš. Malo predolgo tisto traja da te dol spusti. ( čakaš dokler oni pred tabo vun ne pride). Je pa vsekakor to bolše se nihče ne more zaletet v tebe razen če ne upošteva pravil.
Enkrat še bi rada sprobala Luping tist tobogan .. uff me kar strah tja gor it ..
Some things end, some things begin and some things never change ..
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 03. Avg. 2009 9:24

Hej!
Kmal grem na dopust v Čateške toplice, pa me zanima, če obstajajo kkšni popusti pri nakupu kart. Zadnč sm bla v Aqualuni, pa je tam popust na tušove zvezdice. Sm gledala na internetu če je mogoče v Čateških tud tko, pa nism nč najdla.
Tko d biu bla fuuul vesela, če mogoče katera ve kako je s tem.

Hvala punce
Uporabniški avatar
marelca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 7. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marelca » 03. Avg. 2009 10:48

^^ne, ni nikakršnih popustov. če si v katerem od hotelov tako dobiš karto z neomejenim vstopom na hotelski bazen (vključena v ceno bivanja), za zunanje bazene (letna riviera) maš pa 2x dnevno prost vstop.
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 16. Avg. 2009 13:02

Z fantom se prvi teden v septembru odpravljava v šmarješke toplice-hotel Toplice in me zanima če je že kdo bil ?
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 17. Avg. 2009 10:02

marelca napisal/-a:^^ne, ni nikakršnih popustov. če si v katerem od hotelov tako dobiš karto z neomejenim vstopom na hotelski bazen (vključena v ceno bivanja), za zunanje bazene (letna riviera) maš pa 2x dnevno prost vstop.

Če si v hotelu ni popustov, drugače so imeli pa tudi oni lani in predlani (za letos ne vem) popuste s Tuševimi zvezdicami.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Avg. 2009 16:53

Je že bila katera v "toplicah" (umetno narejena plaža - pesek, drugače pa majo tudi tobogane, vse pa je v velikem kompleksu z ogromno zakrito kupolo) Tropical Islands v Nemčiji? Pri eni agenciji sem gledala, da imajo v 3 dni vključenoi poleg kopanja tam tudi ogled Berlina naslednji dan. Ni pa mi jasno kako izgleda, da se prenoči (v Tropical Islands) v šotorih. Ve kera kaj več o tem?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov