Sopotnice/ki

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 13. Jan. 2008 12:57

Jaz tud nikol ne bi sla z nekom, k ga ne poznam. NO razn, ce bi se pred potovanjem spoznal, pa sli na ksno kavico al pa kej tazga, ker vsi ljudje si ne odgovorjamo.
Areta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Areta » 13. Jan. 2008 15:23

Josephina, se strinjam s tabo, čeprav je morda kavica tudi premalo.

Osebno sem na potovanjih in ekskurzijah imela težave še s prijatelji. (tako npr nisem imela od Frankfurta čisto nič, ker smo enostavno "morali" obiskati trgovine ala Esprit, Zara,New Yorker, itd) Tako da bodo tudi dvoletni plani za letošnje poletne počitnice (obisk treh evropskih prestolnic) ostali nerealizirani. Na žalost. :(
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 13. Jan. 2008 16:31

metuljčica* problem je, da si raznih dražjih potovanj ne more vsak privoščit.. Tukaj za po Evropi, pa razne Tunizije, Egipt se že najdejo, če pa hočeš kako potovanje, ki te pride par tisoč €, pa že težje najdeš...

No jaz sem preko foruma pred 4 leti spoznala punco, s katero sva šli pol v Ameriko in se še danes super razumeva :D pač najprej sva se preko maila dogovorile malo kaj katera pričakuje in želi, nato se dobili na pijači in pol šli.. Itak da je na začetku malo nerodno, sam pol pa se zarad te skupne izkušnje ful zbližaš in je fajn :)
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
me_myself_and_I
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a me_myself_and_I » 17. Jun. 2008 20:51

mene pa zanima, če gre katera v NY čez poletje.. mi je bedn it sama.. ja, delala bom kot varuška, stanovala pr familji.. kakšni interesenti?? :)
Uporabniški avatar
Lara88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 21. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara88 » 23. Jun. 2008 19:19

Js sm tut včasih misnla, da nikol ne bi šla na eno daljše potovanje z nekom neznanim. Pol sm pa ravn prejšnje leto nardila točno to...hotla sm it poleti v Francijo in ker ni blo nobenga, ki bi šel zraven, sva se spoznali z eno punco in najprej sm si misnla, to že ne bo šlo. Pol sm si rekla, ok, dejmo poskusit, sej konc koncev bi se lahk tm družli tut z drugim folkom..pol, k sva pa enkrat prsli tja, sva se pa skos bols spoznavali in zdej po enem letu sva zmeri boljsi kolegici in letos greva spet skupi :) pa znava obe bit precej konfliktni osebi tko da ful je odvisn tut od tega, kolk sam truda vložiš v to, po drugi strani pa tut od tega, da se čim manj obremenjuješ s tem, da greš z nekom nepoznanim. tko da vsem, ki boste letos šli kam z nekom nepoznanim, želim nepozabno izkušnjo ;) pa naj ne bo samo ena
Uporabniški avatar
Lara88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 21. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara88 » 23. Jun. 2008 19:21

me_myself_and_I napisal/-a:mene pa zanima, če gre katera v NY čez poletje.. mi je bedn it sama.. ja, delala bom kot varuška, stanovala pr familji.. kakšni interesenti?? :)


nameravam it naslednje leto :) tko da če te bo ny tolk navdušu in boš hotla it še kdaj, se priporočam ;)
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 23. Jun. 2008 19:24

za avtorico teme: poskusi na tem super forumu, kjer se zbirajo zeljni potovanj: http://www.sta-lj.com/forum
sigurno najdes sopotnico.
s prijatelji se da na poti se bolj skregat, kot z nekom k si ga ravno spoznal :wink:
Uporabniški avatar
Lara88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 21. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara88 » 23. Jun. 2008 19:33

http://www.erazem.net/default8.html - tuki lahko tut najdeš sopotnika/co
Uporabniški avatar
ameba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ameba » 23. Jun. 2008 22:45

mene pa zanima, če gre katera v NY čez poletje.. mi je bedn it sama.. ja, delala bom kot varuška, stanovala pr familji.. kakšni interesenti??


Kdaj pa greš in za koliko časa? Jaz sem razmišljala o kakšnem potovanju v Ameriko/Kanado, pa noben noče z mano....Aja pa živela boš pri družini kjer boš delala? :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 25. Jun. 2008 15:35

Evo še mene v tej temi. ;D Jaz že dlje časa razmišljam o tovrstnem načinu iskanja sopotnika/ce, s katero/im bi se odpravila na zahodno obalo ZDA (L.A., Las Vegas, San Francisco), ki je bistveno dražja od vzhodne, a me je zahod vedno nekako bolj mikal. :) Moj večen problem, ki se pojavi še preden bi se za nekaj dejansko odločila, pa je S KOM iti na pot. Žal imam to smolo, da nekaterim doma ne pustijo iti (četudi so že dovolj stari), so problem finance ali pa preprosto niso za potovanje. Na omenjenih forumih oz. straneh sem že aktivna, ne bo pa škode, če še tukaj vprašam ali še komu dopuščajo finance za potovanje (mesec in pol) na omenjene destinacije? Moj cilj potovanja je bolj sproščene narave, v glavnem ogled glavnih znamenitosti, spoznavanje nočnega življenja, nakupovanje, skratka razgibane počitnice daleč od doma. :wink:
Aja, *SweetGirl*, si torej bila pred dvema letoma v ZDA in kako je bilo? Da ne bova OT, mi lahko po zs malce opišeš in razložiš kako si se imela.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 25. Jun. 2008 15:42

metuljčica* napisal/-a:Kaj bi res šla kar z nekom nepoznanim? :?
Jaz si pa izbiram sopotnike med prijatelji/znanci, ki jih vsaj toliko poznam, da vem, da ne bo nobenega konflikta na potovanju. :)

Ljudje smo si zelo različni in dokler ne poskusiš tovrstnega potovanja, ne moreš vedeti kako je (prav tako je lahko slabo ali dobro kot z nekom, ki ga poznaš). Važno, da so cilji potovanja enaki ali vsaj podobni in je lažje iti na potovanje, četudi se z nekom (še) ne poznaš. Tudi moja sestra ni za to, jaz pa sem že od nekdaj bolj odprta. Ravno v takšnih situacijah se naučiš biti prilagodljiv in strpen, pa še nova prijateljstva se lahko sklenejo. :)
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 02. Sep. 2008 22:20

Iščem koga, ki bi šel decembra/januarja enkrat na Kubo in (ali) Jamajko. Ene 3-5 tednov. Če je kdo zainteresiran, nej se javi na ZS :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 03. Sep. 2008 14:56

Tamala_mrha napisal/-a:Aja, *SweetGirl*, si torej bila pred dvema letoma v ZDA in kako je bilo? Da ne bova OT, mi lahko po zs malce opišeš in razložiš kako si se imela.


Tisto je bilo napisano za potovanje v 2007, sam potem nisem mogla it, ker sem šla na izmenjavo in ni bilo časa, ker smo s predavanji začeli že septembra...

Sem šla pa letos v Miami+Las Vegas+Cancun in je bilo FENOMENALNO :gut:
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]