Sicilija

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

vrtnicaxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 19. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a vrtnicaxx » 24. Sep. 2007 7:54

A o temperaturah pa nihče nič ne ve?

Kdaj bi bilo pametno it :?:
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 24. Sep. 2007 19:41

Pah, sej tud polet ni neki blaaazno vroče, se da čist normalno sfolgat (pa sm precej občutljiva na vročino)..Mi smo bli skos zuni, torej v neklimatiziranih 'stvareh', pa je blo čist kul...avgusta to. Cene so pa tko, mal dražje kot pri nas..Sladoled kepica je 2€ (al 1.5?), banjica carte d'or 4€ pa še mal, paniniji cca 3€...Tko okvirno...Pa sadje je precej drago.
Uporabniški avatar
Tina81
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 17. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tina81 » 03. Okt. 2007 19:37

vrtnica.. sama sem bila dvakrat, vedno proti koncu septembra in začetek oktobra, da sem ujela tisto najlepše obdobje, konec poletja... temperature so takratz okoli 20-25 stopinj, in ribiči pravijo, da mir, ki ga narava takrat dosega, pomiri celo ribe... lepo je...
*Kati*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kati* » 20. Feb. 2008 8:58

Oj.

Mam vprašanje za tiste, k ste že bile na Siciliji in sicr me zanimajo cene... Koliko vas je OKVIRNO stalo vse skupaj (prevoz, namestitev, sprotni stroški) in seveda za koliko dni ste šle?

Da dobim nek občutek. :)
Uporabniški avatar
no.name
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 4. 10. 2010
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a no.name » 11. Apr. 2011 17:29

spet obnavljam temo, ker je res bolj malo napisanega...
torej, midva s fantom sva že skoraj 100% odločena, da greva letos septembra na Sicilijo - z avtom v lastni režiji. od zadnjega posta so minila že tri leta, in sigurn, so se v tem času uporabnice zamenjale in dobile nove, sveže izkušnje iz Sicilije al pa mogoče samo poznate koga ki je šel tja. al pa poznate koga, ki pozna koga, da je bil tam.... :) torej, je kdo izmed vas tudi potoval tja z avtom? kje ste spali (šotor, hotel...?). Kakšne so kaj cene? vreme septembra je baje še vedno toplo, ane? no, kakršnokoli mnenje je zeloooo dobrodošlo. hvala
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Apr. 2011 17:37

^^ toplo je definitivno še, ker me malce višje- na Sardiniji opeklo k norca konec septembra. Cene so take, kot povsod po Italiji (meni čist kul, poceni testenine :D)
Je bil ravno znanec tam in po fotkah z FB zgleda luštno.

Mogoče link z med.over.net, ker več info žal nimam.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov