ryanair

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 12. Avg. 2011 11:39

^^ A si bla na bolj malo letov?

Meni se niti slučajno ni zdelo tako hudo in je čisto primerljivo z kakšnimi drugimi letalskimi družbami. Glede na ceno se splača potrpet :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 14. Avg. 2011 13:14

Še sreča, da Ryanair nima kakšnih daljših relacij :D (s tem mislim izven Evrope; večina nas verjetno tko razume "kam dlje").
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 14. Avg. 2011 20:26

purple_rain napisal/-a:Še sreča, da Ryanair nima kakšnih daljših relacij :D (s tem mislim izven Evrope; večina nas verjetno tko razume "kam dlje").

ja saj 13 h na tistem se ne da zdržat neglede na ugodno ceno....
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 14. Avg. 2011 20:29

*mala* napisal/-a:^^ A si bla na bolj malo letov?

Meni se niti slučajno ni zdelo tako hudo in je čisto primerljivo z kakšnimi drugimi letalskimi družbami. Glede na ceno se splača potrpet :D

relativno je to,..vsekakor je cena zelo ugodna, če letis 2h mogoče 2,5....kar je pa več pa hvala lepa,...
to je tko kot z busom,..ja ni problema če je bus mal starejši razmajan in se trese,..2, 3h še gre, daljša vozna je pa muka.
če pa si še mal bolj občutljiv kar se kakšnih vožn tiče,..pol je pa bol tko tko
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 15. Avg. 2011 0:43

purple_rain napisal/-a:Še sreča, da Ryanair nima kakšnih daljših relacij :D (s tem mislim izven Evrope; večina nas verjetno tko razume "kam dlje").


Ce bi imel daljse relacije, potem bi imel temu primerno tudi vecja letala, ker ta njihova letala so namenjena pac samo za krajse, pa tudi malo drazji bi bili ti daljsi leti. ;) Itak je pa logicno, da je manjse Ryanairovo letalo bolj dovzetno za razne turbulence kot neko vecje cezoceansko in se bolj cuti vsak tresljaj.

Drugace je pa tudi na vecjih, boljsih letalih muka, ce let traja recimo 10ur. Je sicer malo bolj udobno (kot Ryanair, pri katerem imas obcutek, da sedis na avtobusu :)), ampak po nekaj urah ne ves vec, kako bi se se obrnil/zleknil/usedel. Ok edino tistim, ki si lahko privoscijo business class najbrz ni nic hudega. :D
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 15. Avg. 2011 0:58

(em, imam občutek, da je moj komentar bil napačno razumljen - jz sem čist ZA Ryanair; mišljeno je blo kot "če bi imeli tud daljše relacije (sej so, naj proba it kdo s skrajnega S na J Evrope, npr.), bi blo sam še tolk več pljuvanja čez njih", kar mi pa ne bi blo več všeč :razz:)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Avg. 2011 21:12

A imam lahko realno upanje, da se tole uresniči?

Ryanair prihaja v Ljubljano?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3415
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 01. Sep. 2011 7:40

^^ jaz tudi čakam na to....če se uresniči. Držim pesti! :jump:
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 03. Sep. 2011 1:56

na STA forumu se je oglasil en gospod in napisal sledeče;

Sem zaposlen na Aerdoromu Ljubljana, in naj najprej pojasnim, da sta Aerodrom Ljubljana in Adria dve različni podjetji. ( Adrija propada, med tem ko aerodrom ima letos dobiček ! ).

Ker pa Adria propada, mora letališče poiskat promet, ker adria nam predstavlja približno 76 % dnevnega prometa. In če Adria zmanjša linije, to pomeni da bo aerodrom prisiljen odpustiti delavce, ostalo bo preveč delavcev ( tudi moja služba trenutno visi na nitki ).

Zdej za prihod Rynaira je zelo malo možnosti, razlog je tudi zasedenost linij, oni vozijo samo polne avione tako da upam, da pridejo vsaj poskusno ! Kakorkoli, Aerodrom bo moral tako ali drugače najditi nove prevoznike, ker bo tako tudi njegov dobiček na nitki, ki se lahko pretrga !
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 03. Sep. 2011 9:32

če adria propade in bo aerodrom res izgubil večino prihodov. Dejansko ostane samo še Air France vse ostale linije se bodo verjetno umaknile, saj so si do sedaj delile letalo z Adrio. Bistvo je da da če ni Adrie bo Aerodrom defintivno začel propadati oz. bo imel zmanjšan prihodek do te mere da niti podrazno ne bo mogle financirati Ryanaira.

Ryanair pa itak živi od tega kar mu plačajo letališča in turistične zveze, ker pripelje veiko turistov. Ampak ekonomska logika je da če nimaš denarja tega pač ne moreš plačati.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 26. Sep. 2011 10:05

Okej, jz sm lihkar merla svoj mini kufer, dimenzije so ok, mam še par cm v plusu, tko da ni panike, edin globina (tistih 20 cm) zna bit problematična, recimo, da bi znal bit tud ene 23cm,24cm, če ga fino nafilam. Zdej si jz to predstavljam tako, če ga bom slučajno morala rint v tisto škatlo, in ga pač ne bom neki nafilala odspredi, bi ga mogla stlačit notri. Sej ga meri sam po tisti vzorčni škatli, nima nobenga metra al pa kej, huh? :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Sep. 2011 10:50

^^ne samo "slučajno", ampak res ga bo treba vstavit v stojalo/škatlo.
In ja, +3 cm tudi še gre.


Hjoooj, pred dnevi sem nekje v LJ vidla tole "stojalo", prav ustavila sem se in zijala, ampak se ne morm spomnit kje :gruebel:
(upam, da se mi ni samo sanjalo..)
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 26. Sep. 2011 11:01

^^ Thx za info, sem glede na prebrane komentarje sklepala, da ti ne izmerijo vedno. Se bomo pač mal bolj oblekl, pa ga stlačl notr. :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Sep. 2011 11:29

^^to pa itak, čim več nase dat :lach:
Hm. Možno da je fora (kot mislim da že omenjeno v temi, ali kakšni sorodni), da je odvisno od letališča (in dobre volje zaposlenih), kakšna večja so bolj stroga, manjša manj. In pa če je na prvi pogled kufr sumljive velikosti/oblike, bodo tečni valda, sicer pa ne.
(nič nenavadnega ni vidt folk, ki "prepakira" zadeve kar tam, in vleče cunje iz kufra nase; mogoče se komu zna zdet "žalostno" v kaj nas silijo, sam men je pa kr zabavno :D, dokler to pomeni, da poceni potujem)


Kam pa greš? :D

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov