ryanair

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Neja.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja. » 01. Feb. 2012 19:04

O hvala.
[Sem pa res blond ><]
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 03. Mar. 2012 14:25

Mene nekaj zanima:

A na Ryanair-u moras v vsakem primeru placat za prtljago, ki jo oddas? Ali samo v primerih, ce je prej ne "najavis" (kot je purple rain rekla na zacetku) in ce presega kilograme, ki so dovoljeni????
Meni namrec to ni prevec jasno.....nocem pa poleg osnovne karte, ki bo prisla okoli 100 eur, potem se doplacevat kot neumna... :?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Mar. 2012 14:33

Oddana prtljaga se plača! Za prtljago, ki jo oddaš se sama odločiš, če jo boš imela in koliko (in jo seveda plačaš v primeru, da jo hočeš), ali pa greš le z osebno prtljago (ki zastonj, do 10 kg z merami 55×40×20 cm). Pa ne pozabi še na dodatnih 6€ na potnika na let :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 11. Mar. 2012 19:10

kaj se dogaja s tem ryanairom, gledam za lete na švedsko že par mesecev pa mi vedno napise only low faires, al kaj že...kot da ne bi blo letov sploh, ampak čisto normalno pa lahko zberem odhodno in prihodno letališče in vse...??? :roll:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Mar. 2012 19:32

^^nč ni narobe s FR..
Pozabila zakaj točno je tko (že kar precej časa) - desno zgoraj izberi katero koli drugo državo pa bojo podatki lepo prikazani (na UK strani, kot si ugotovila, niso).
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 13. Mar. 2012 22:26

mja...sam mi je res čudno :? se prav verjetno to pomen, da na švedsko pač ne leti več??
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Mar. 2012 22:56

inaa- zgoraj v desnem kotu izberi Croatia (English) (da ti takoj napiše cene in ne samo Low fares), in mi npr. za julij lepo vrže ven cene :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Mar. 2012 1:43

Ker je kar nekaj govora o ročni prtljagi v tej temi, bom kar tukaj vprašala kar hočem vedt... Sem že kar nekaj tem na raznih forumih prebrala glede ročne prtljage, ampak nikjer nisem dobila odgovora kako vam rata spraviti vse stvari v tak mali kufer? :D
Me res zanima kako si to vse uredite, pa da vam ostane potem še dosti prostora, če opravite na potovanju kakšne nakupe.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Mar. 2012 9:21

Grem na potovanje z zelo malo oblačil, pametno izbranimi. Lahka, tanka oblačila (npr. samo ene jeans, 2 majci, žabe, oblekca-1,2 od tega seveda tud nekaj oblečem; verjetn še preveč napisala :D). Pa tud ponavad nimam za vse dni že oblačil s sabo (kar tam kupim in oblečem).
Nimam tone kozmetike, ampak le nujno in vse v mini embalažah, ali testerjih (ali pa npr. skoraj prazno zobno pasto, ki jo tam stran vržem, pretočim v prazen tester malce šampona za lase, zobna ščetka, ki skor za v smeti, tester kreme za obraz). Od kozmetike le korektor in maskara, labella in šminka. Sem precej čudna glede tega, ampak klinc tistih 20-30€ jim pa spet ne dam :)

Pa si res lahko nakupim kar precej, ker grem skoraj z praznim kovčkom. Če ne drugega, pa tud za domov malce več oblečem :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Mar. 2012 12:55

^^tako nekako, ja :) in pa takšnole pakiranje (od 0:35 dalje, s tem da jz manjše zadeve (nogavice, sp. perilo) tudi vmes stlačim včasih)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov