ČRNA GORA

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 04. Okt. 2007 21:52

malo naprej od budve. v smeri letalisca tivat in se dalje je prelepo mestece kotor. tak old style mesteca. pa se cesta do tja vodi, ki je tik ob morju in je prelep razgled ves cas voznje. vsekakor vredno ogleda.
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
*punchy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *punchy* » 25. Jun. 2008 22:47

wantyka napisal/-a: črnogorci leni? hm....ne vsi :love:

ja indeed :D

drugače pa se tudi jz odpravlam v črno goro to poletje, samo še ne vem kam točno :? sem pa prepričana da ne bom razočarana nad izletom :P
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 26. Jun. 2008 17:06

mi gremo tudi letos na dopust v ČG lani smo bili v uljcinu letos gremo pa v budvo in to konc avgusta.. :D komi čakam!!! me pa zanima kako je kaj z nočnim življenjem v septembru. so še kake fešte?
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 26. Jun. 2008 17:36

Mi smo bli lani na maturantskem v Budvi septembra in ni blo ravno nevem kaj glede žuranja in tega. Sicer je blo na obali neki kafičev še odprtih ampak ni pa to to. Aja pa mi smo tud mel diskoteko zase odprto (brez vstopa drugim :roll: ), da bi pa kje drugje kej full dogajal pa pomoje da ne lih. Razn vem da je bil en diskač k je bil lih en glasbeni gost iz Srbije, tam je sicer blo folka, sam ti pa tud more bit muska všeč. :wink:
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 27. Jun. 2008 12:00

Bom še js napisala mojo izkušnjo iz Črne Gore.Verjamem da je lepo, sam da morš it v pravi kraj, ampak vseeno, mene Črna Gora ne vidi več.

Par let nazaj je biu tuki en fant iz Črne Gore, ki se je spoprijatelil s klapo od mojega fanta.In skos je govori, da nej pridemo dol na morje, da nam bo on zrihtal apartma.No in potem smo se odločli da gremo (js, moj fant in 5 njegovih kolegov).Do tja je pot zelo dolga in ko smo končno prispeli na cilj mi je bilo meni že vse sumljivo.Avto smo pustili kar na nekem parkirišču in potem smo šli dol do apartmaja mimo prenabite betonske plaže (ki je bila za plačat) in stojinice kjer so prodajali pleskavice, čevape...(in to bi se vse kadilo v naš apartma).
No in gremo mi gor po stopnicah in prvo pokažejo meni in tipčku apartma.K sva pršla notr je mene hmal kap zadela.Bile so 2 enojne postelje, mala mizica in 2 pručke (sej upam da veste kaj je to), kuhinje v bistvu ni blo, bilo je vse v enem prostoru, sam ena stara zavesa tam kjer je biu štedilnik (v omari 2 plitva krožnika, 2 globoka krožnika, 2 žlici, 2 vilci, itd...vse po 2, jah sej je apartma za 2, ane :stupid:).Kopalnica taka da te prime slabo k vstopiš notr, ne pa da bi se še umival tam, vse neki zarjavelo.Okna se sploh ni dalo zapret.
Meni se je v glavnem kar stemnilo pred očmi, v jok in klicala mamo da mi se vračamo domov.
Potem smo šla s tipčkom do kolegov (oni so tudi naročili apartma, dobili so pa samo sobe brez hladilnika in skupno kopalnico).Js sem rekla da tuki ne bom, trije od njih so se strinjali, dva pa ne.In potem sem se z enim še skregala.
Na koncu smo se odločli da gremo (js, fant in trije kolegi) nekam na Hrvaško.Se pobasali v petih v 1 avto in šli na Hvar, kjer smo se potem meli super.
Ko sta moj fant in še en kolega šla povedat da gremo je un lastnik zahteval da mu damo 50€, ker je on mel rezervirano in ni mogel nobenemu dat, da je hotu prist srbski predsednik in mu ni mogu dat, jea wrajt :lach:.No, sej potem smo dali tistih 50€ da je biu tiho in se čimprej pobrali od tam.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 04. Jul. 2008 12:08

Dobila sem dokaj ugodno ponudbo v zasebnem apartmaju v Črni Gori - Budva (18eur/osebo).
Zanima me koliko časa se voziš tja oz. koliko km je do tja?
Ali je varno it tja z motorjem? Še nikoli nisem bila tam in nevem, sem pa slišala, da je zelo lepo?!
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 04. Jul. 2008 14:06

Mi smo se do kraja, ki je prou na meji s Hrvaško vozili ene 13 ur.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 04. Jul. 2008 14:21

:eek: a joj
Wild_Child
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 3. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Wild_Child » 05. Jul. 2008 14:58

ce se komu da, priporocam tudi izlet na skadarsko jezero, lovcen, podgorico, loh tud rafting na tari,...

jst grem čez en tedn raftat na Taro <3
baje je res zakon
javascript:emoticon(':wink:')
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 20. Dec. 2008 0:25

...
Zadnjič spremenil Poison Girl, dne 21. Avg. 2010 21:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
oranžna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 5. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a oranžna » 12. Maj. 2009 22:42

Zanima me, če ima kdo kakršne koli kontakte za apartmaje v Črni Gori za dve osebi, seveda čimbolj ugodno. S fantom sva najprej nameravala iti na blef, pač v lastni režiji, sam on nekako ni preveč za to.. Tako da če ima kdo kakšne informacije glede poceni apartmajev ali pa če je že kdo šel v lastni režiji, kako je to zgledalo, če se res da dobit apartma, ne da bi cel dan iskal in iskal..dopust planirava konec avgusta.
V glavnem, vesela bom kakršnih koli informacij. Hvala :D
Uporabniški avatar
mitkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 98
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mitkica » 26. Maj. 2009 7:55

ja, midva sva šla lansko leto na blef po Črni Gori in ni blo panike niti en dan za dobit apartma. Še en dan ko sva prišla iz narodnega parka šele ob devetih zvečer sva dobila sobico.
Šla sva pa tud konec avgusta in sva prepotovala skoraj celo Črno Goro in ni bilo nikjer problema. Je pa tako, da moraš mal pogledat kaj ti hočejo oddat, ker ene sobice oz. apartmaji so bolj bogi. Odvisno kaj iščeš. Pa tud cene so zelo različne...od 25 do 50 eur za dve osebi na nočitev. Brez zajtrka, ponekod souporaba kuhinje. Ampak če greš na potovanje, itak ne boš kaj preveč časa zabil za kuhanje.
Kampi so pa porazni. Sva hotela v Ulcinju v en kamp, ampak naju je minilo takoj, ko sva šla pogledat wc-je :? Pa tudi drugje kar sva jih videla ni bilo preveč prebavljivo.
Kaj gresta samo v obmorski del al tud ostale dele Črne Gore?
Uporabniški avatar
oranžna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 5. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a oranžna » 27. Maj. 2009 11:28

greva sam v obmorski del črne gore..pa tut ne nameravava usakič drugje stanovat..pač greva dol u en apartma, pa pol tku na enodnevne izletke u kšne druge kraje..čist u izi use skup, lenarjenje, pa use kar pač spada na morje.. :)
mitkica, kje sta pa vidva use bla? pa kko kej zgleda, kje ti je blu najlepš, kakšne so kej cene, ljudje? če se ti da, bom vesela če boš še kej napisala o vajinem popotovanju po črni gori.. :D
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 14. Jul. 2009 23:05

No mi2 s fantom sva bla pa predlansko leto v Budvi (190€ - lastminute, sredina septembra) in morem rečt d sva res fajn človeka, da se nama je tko lepo vse izšlo. :D Nikakor ne morem prehvalt kako super je vse potekalo. Šla sva dol z letalom, no name hotel (pomeni, da izveš na licu mesta, kje boš bival), čudovit domači hotel, s prelepo sobico, 3min stran od vsega dogajanja, polpenzion - hrana odlična, sploh zajtrk obilen, veliko na izbiro... Pa še cel teden prej je padov dež, tisti teden ko sva bla mi2 pa nabivalo sonce do amena. Nočno življenje je blo vidt da gre h kraju. Kljub temu, sva žurala na veliko, še nevede sva šla v diskoteko kjer je nastopou Toše Proeski itd. Šla sva na izlet z barkico do Hercog Novi (sam tm pa res ne vem kaj je blo, da so vas peljali s šolo Poison Girl?? - ker sploh se tm nl ne dogaja). V glavnem, lep dopustek.
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
LeillaLee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LeillaLee » 18. Jan. 2010 18:04

Zdej ko sem tole brala, že res komi čakam poletje, da tut jaz pogedam tole Črno Goro. Pozanimala sem se in 95% ljudi je navdušenih na ČG. Torej zanima me tisti kateri ste šli preko agencij, pri katerih ste potovali? Katere odsvetujete, če so slabe izkušnje z nimi.
Hvala vam in lep pozdrav

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov