Potovanje po koncu epidemije

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LarLe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 2. 3. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a LarLe » 31. Mar. 2020 8:41

Punceeee, hej :D

Dejmo mal preganjat dolgač hehe.

Js fuul rada potujem in že komaj čakam da se bo lahko spet potovalo. Okej, ne me narobe razumet itak bom počakal da vse skupaj mine, predvsem pa da bo varno, amapk zdej k mam itak ful časa, gledam mal destinacije.

Trenutno me vleče naMalto :mrgreen: Že bila katera??

Ostanite zdraveeeee <3
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2433
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 31. Mar. 2020 10:19

Bila, samo ze ful casa nazaj. Poglej na moj blog v linku v podpisu in ob strani poisci oznako Malta. Men je blo fajn, bi se sla.
LarLe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 2. 3. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a LarLe » 08. Apr. 2020 10:34

O super hvala ti ful. Prečekiram tvoj blog. Lepo bodi <3
LarLe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 2. 3. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a LarLe » 14. Apr. 2020 9:58

Heeej. Sem prečekirala tvoj blog - očitno bom dobila še ful idej za potovanja ;)
melkumew
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 6. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a melkumew » 02. Jun. 2020 9:45

Načrtoval sem tudi, da bom avgusta odpotoval v Italijo, vendar tega ne bom storil zaradi epidemije koronavirusa. Zdaj sodelujem s platformo za instaforex review, da prihranim dovolj denarja za svoje naslednje potovanje. So bili tudi vaši načrti preklicani?
peter991
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 10. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a peter991 » 20. Okt. 2021 18:25

_patchouli_ napisal/-a:Bila, samo ze ful casa nazaj. Poglej na moj blog v linku v podpisu in ob strani poisci oznako Malta. Men je blo fajn, bi se sla.

Oprostite, ker sem odprl staro temo. Decembra se odpravljam na Malto in iščem prenočišče vsaj mesec dni. Mogoče imajo svojo spletno stran za najem stanovanja? Seveda poznam rezervacijo. Drugo vprašanje je, kako najbolje priti do hotela z letališča. Tole se mi zdi https://www.cool.mt/ ampak z javnim prevozom bi bilo morda ceneje? Nimam vozniškega dovoljenja.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1665
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 20. Okt. 2021 18:43

A cool.xy oglasujes?
MatijaSever
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 11. 7. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a MatijaSever » 11. Avg. 2022 22:45

peter991 napisal/-a:
_patchouli_ napisal/-a:Bila, samo ze ful casa nazaj. Poglej na moj blog v linku v podpisu in ob strani poisci oznako mini davčna blagajna. Men je blo fajn, bi se sla.

Oprostite, ker sem odprl staro temo. Decembra se odpravljam na Malto in iščem prenočišče vsaj mesec dni. Mogoče imajo svojo spletno stran za najem stanovanja? Seveda poznam rezervacijo. Drugo vprašanje je, kako najbolje priti do hotela z letališča. Tole se mi zdi trda mila ampak z javnim prevozom bi bilo morda ceneje? Nimam vozniškega dovoljenja.



Omg kok krat potujem, toliko razlicnih stvari vidiš

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov