Papaya- Zrče beach party

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 30. Jul. 2006 20:27

wiiii jaz tudi grem čez 5 dni na Pag....hehe....z frendi....to bo žurka stoletja...hehe.... :cool: :cool: :D
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 30. Jul. 2006 22:40

LyLa :rofl:

drugace pa...ne soncne kreme pozabit, drugace bo panikaaaaa :oops:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 31. Jul. 2006 10:45

Pred dvemi dnevi sm se vrnila iz Zrč. OJOJ! Kok folka... Sej se zvečer sploh ne da premikat. Čez dan pa en drugmu na plaži noge ovohavaš... Res zdle je preveč gužve. Če grem še kdaj grem prot začetku al pa koncu sezone!Pa vodo so nam zaperal v Novi Novalji... Med 11 pa 17 ni blo vode. Sej pol so spedenal k je ladja pršla sam res je zamoril!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 05. Avg. 2006 19:09

ma dej sto vodo so prov pretiraval!!! kle v sloveniji pa cel halo! men so vsi neke msge pošiljal če sploh mamo vodo in kr neki zaskrbljeni...bla bla bla...čist brez veze!!! vodo v novalji so čez dan (ko si itak na plaži) zaprl točno 3x in noben ni zarad tega umrl, al pa utrpel kakšnih hujših poškodb, sploh se pa to dogaja vsako leto (glede na to, da sem bla v novalji že desetič zapored mi je to nekako znano), ker infrastruktura kot marsikje drugje v sredozemlju ne zdrži take kapacitete turistov, ki se tuširajo vsake pol ure in na splošno vodo točijo čist brez veze! tko to pač je in seveda smo vsi remont vode preživeli! sej prejšnja leta je pa poleg vode zmanjkovalo tudi elektrike, pa se tut noben ni ne vem kako pritoževal! res pa je, da so dejanski problem z vodo imeli v kolanu in mandrah zaradi tega ker njihova občina pag ni poskrbela za njih in so v mestu pag lepo travo cele dneve zalival, novalja je mela pa remont, da so revčkom pomagal z vodo. ampak pol so tut oni po 3 dneh dobil cisterno in je bila stvar rešena.

kar se pa tiče zrč...na vhodu v lokal so sicer varnostniki pa piše da morš bit star 18 let, ampak mislim da še nobenga mladoletnika niso zavrnil! sploh so bli pa sami mladiči tam cele noči :!:
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 05. Avg. 2006 20:49

LARIKA napisal/-a:Bila sem na Pagu,sam tja sva šla samo 1x pa nama ni bilo ravno všeč, preveč gužve, pa preveč slovencev-matr še na morju srečujem sošolce :? , tako da sva jodila na druge plaže, tja kjer sva imela mir in celo plažo čist samo zase :love:

kako sta pa najdla plažo čist zase?
mi2 sva cel dopoldne lutala po novalji pa okol pa nisva totalno nč najdla! :roll:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 05. Avg. 2006 20:54

aja drugač sm bla pa tud jez par dni nazaj na pagu pa sm bla čist razočarana! res sm si čist drugačno sliko v glavi ustvarla o vsem tem žuranju in na koncu sm bla full razočarana! v zrče sm šla sam na "sprehod"! brezveze! sploh ni waaaau! :roll:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 06. Avg. 2006 15:38

Js sm se včer vrnila s Paga..tist z vodo so res tumač pretiraval, men so od doma pošilal smse če mamo sploh kj vode, pa je nismo mel mogoče 2 dni pa še to od 11 do 5 popoldne..
Drgač je blo pa ful dobr, fuuul slovencev, ampak dobr..žur :D
V Zrčah na plaži :nein: enkrat smo šle pogledat in se sploh nismo šle kopat, res preveč folka..k sm postavla brisačo in smo šle mal notr pogledat, sm pol k sm se vrnila mi je en kr na brisači sedel..bed.....še dobr da smo ble v Straškotu :P
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
kusevalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 7. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kusevalka » 08. Avg. 2006 22:16

jz sm pa slišala.. d zna bit u zrčah tud precej kruto? ... in d se marsikej preproda tm... tud dosti belega blaga...

nazadnje sem bila tam kot majhna punčka.. ko še ni bilo barov... ampak.. zdj pa res nwm...

slisala sm ze marsikej ,.. a pa je kej res od tega? :?
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 09. Avg. 2006 6:23

Js prvič slišm o tem... Možno je pa vse.
Če nisi del rešitve, si del problema.
la rožica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 30. 6. 2005
Kraj: wonderland

Neprebrana objavaNapisal/-a la rožica » 09. Avg. 2006 7:01

jst sm pred par dnevi pršla iz paga pa je blo prow fajn.. u zrčah je bla žurka, ampak se mi ni zdelo da bi bla zdej taka gužva da se nebi mogu premikat-glih prow. na plažo smo hodili pa v staro novaljo-ni taka gužva kot v zrčah, je pa ravno tako lušna plaža s kamnčki, barčki, muzika.. tko da se pooje bol splača prit sm.
bi šla kr nazaj... :)
..grešiti je človeško, občutek pa je božanski..
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 09. Avg. 2006 7:33

O.K.... zdej sm saj mal potolažena ko sm med vsem tem najdla tud kej dobrga o Pagu... Mi gremo v soboto ponoč tja in sicer mamo v Zubovičih en apartma. Ko sm to enmu kolegu povedala mi je reku da grem na luno na morje, ampak dobr... Nism še bla nikol tam... pa pravjo da upanje umre zadnje! Kokr sm gledala slikce od Zrč res kr mal grozn to zgleda podnev... Zvečer bomo pa vidl. Italijančkov sm se pa letos že navadla - jih je blo neverjetno velik na pivu in cvetju... :wink:
la rožica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 30. 6. 2005
Kraj: wonderland

Neprebrana objavaNapisal/-a la rožica » 09. Avg. 2006 9:34

ni panike, sigurno se boste meli fajn :) samo ne hodit v zrče pred pownoči, eno. morje je ful lepo in čisto, plažic maš na izbiro kolkr češ (niso samo zrče), žur je pa itak vedno in povsod..
..grešiti je človeško, občutek pa je božanski..
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 09. Avg. 2006 19:44

Kusevalka, ma sej to se pomojem po dostih placih (all around the world) preprodaja sve i svašta, pa sej če ti nimaš nič veze s tem, verjetno ne boš nič vidla, opazila, slišala, karkoli.

Mi gremo tut na Pag ta vikend. Čeprav je baje bolj slabo vreme napovedano. Bomo videli kako bo.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
RaiNboW*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 27. 7. 2006
Kraj: soMewheRe..

Neprebrana objavaNapisal/-a RaiNboW* » 09. Avg. 2006 21:28

kusevalka napisal/-a:jz sm pa slišala.. d zna bit u zrčah tud precej kruto? ... in d se marsikej preproda tm... tud dosti belega blaga...

slisala sm ze marsikej ,.. a pa je kej res od tega? :?


Itak, da je res.. sicer pa.. ce isces, bos nasu kjerkoli hoces :roll:
@ursula@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 10. 7. 2006
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a @ursula@ » 15. Avg. 2006 20:43

letos sm bla prvič in gremo drug let obvezno!
skos smo bli u papayi..tm je dobesedno žur do jutranjih ur ker smo hodil dam ob 9ih zutri :D :D :D

pa že popoldne začne ob 4ih dogajat k se folk zbudi :P
to je biu moj najbolši teden med počitncami:)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov