Nujno potrebujem #1

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 21. Feb. 2013 14:11

je ugodno. adria ima zdaj te akcije (lahko tudi že za 100 evrov dobiš). samo moraš pa tu vedet, da prideš sredi noči in greš sredi noči (nekaj podobnega, v glavnem, dva dni zgubiš).
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 21. Feb. 2013 15:12

Hvala za reply, sem karte že vzel.. Drži kar si napisala.. Moj let pride ob 3h AM v Istanbul, nazaj pa letim že ob 5:30 zjutraj.. Mene to sploh ne moti, če je zaradi tega cena nižja. Tako da ja, Turčija & Iran letos poleti! :cool:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 21. Feb. 2013 18:05

fouš! :D
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 21. Feb. 2013 21:36

men je pa gta urnik ful fajn, sploh za podaljšan vikend. Greš v četrtek zvečer, se v petek zbudiš spočit in greš novim dogodivščinam naproti. V nedeljo pa greš malce bolj zgodaj spat, vstaneš še bolj zgodaj zjutraj in direktno v službo. Res plačaš dve nočitvi več,ampak imaš tri polne dni in samo en dan dopusta. :D
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 21. Feb. 2013 23:08

somebody napisal/-a:fouš! :D

Karte so še na voljo ;)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 22. Feb. 2013 8:16

hehe, problem je bolj, ker si težko privoščim, da bi šla kam za tolko časa. mogoče za kak podaljšani vikend pa res :D
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 07. Apr. 2013 16:30

potrebujem kakšen nasvet, kam iti na 1-dnevni izlet v avstrijo ali italijo?
You make me smile, please stay for a while :)
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 07. Apr. 2013 20:46

Dunaj, Benetke?
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Apr. 2013 21:56

Graz, Trst, Zagreb mogoče?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 08. Apr. 2013 10:09

hvala za ideje! ne vem kako sem lahko pozabila na benetke :D je katera že bila tam z avtom? malo sem pregledala povezave z vlakom, pa ni preveč uporabno:/
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 08. Apr. 2013 15:33

S bivsim fantom sva bila tam z avtom. Vse, kar ti lahko svetujem je, da prej dobro nastudirajte, kje boste parkirali. Midva nisva in sva ogromno casa zapravila za iskanje parkinga, ki ne bi bil bolano drag. Verjtno se najbolj splaca parkirati malo stran,kjer je zastonj in nato do tja z busom. Vem, da sem doma potem malo guglala in sem nasla par takih moznosti, ampak se ne spomnim vec :) No, midva sva potem obupala in se obrnila nazaj ter se raje zapeljala do enega letoviskega mesteca na obali, katerega imena se zal ne spomnim, je bilo pa zunaj sezone prav lusno. Na tistem koncu je vsecen se Gradez (Grado po italijanako), malo slikovito mestece. Mene osebno je pa bolj kot karkoli tam ocarala dolina reke Glinscice blizu Trsta (se da fajn zdruzit). Res lepe poti za tak nezahteven pohod in ce zadenes tajming, si vecino casa sam, ce gres le dosti dalec od vasi, kjer se parkira. Aja, pa v centru za obiskovalce govorijo slovensko, tudi center se imenuje po Presernu :)
Pa se to glede Benetk: midva sva si kasneje zracunala, da bi se nama bolj splacalo it z vlakom iz Trsta, sploh glede na bencin, morebitne parkirnine/bus do centra in cestnine. Je pa res, da sva startala direkt za mejo, ker je bivsi s Krasa in bi naju lahko kdo kamot zategnil do Trsta. Od tam je dnevno cel kup vlakov, tako da mogoce vseeno poskusite skombinirati, ce je Trst varianta.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 09. Apr. 2013 10:36

hvala! ja, verjetno se pol res splača prej mal bolj natančno use pregledati in najti paririšče nekje bolj stran. bomo probal :)
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 24. Jun. 2013 16:22

Katera turistična agencija spada med ugodne? Septembra se bom najbrž odpravila v Bolgarijo na dopust, pa me zanima, če kdo priporoča s katero agencijo se splača it? :)

:)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Jun. 2013 16:30

Spremljaj last minute ponudbe mogoče, če ti bolj vseen. Sicer imam pa rada Palmo, Sonček, Relax. Primerjaj njihove ponudbe.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 08. Jul. 2013 16:22

Nujno bi potrebovala prazne potovalne embalaže za v ročno prtljago. Za šampone, balzame, kreme,... Lani sem jih dobila v Mullerju skupaj pakirane v zip vrečki(2 steklenički, 2 lončka za kremo). Letos paketkov nimajo, zato me zanima, če katera ve kje bi jih lahko kupila. :)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov