new york/počitniško delo v NY [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 02. Jun. 2009 7:46

Moj kolega je šel pred kratkim v NY in je dal za povratno karto s taksami vred 350 eur. Letel je z Brnika, ne vem pa, pri katerem ponudniku je kupil karto.
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 02. Jun. 2009 9:28

Js sem par mescou nazaj vidla karto za NY (z vsemi taxami) za cca. 250 € (mislim, da iz Benetk), tko da se da dobit tut dost poceni karte, sam ponudbe je treba mal spremljat. :)
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 02. Jun. 2009 9:41

^^ja sam tukaj je treba prištet izdajo karte (40€) pa še neke druge stroške :?

Najceneje z vsemi stroški sem jaz našla za 296€ iz Trsta (-Rim-JFK), tako da ja, krepko pod 1000€ se da dobit :D
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 02. Jun. 2009 9:51

^^ No, tut če bi prišla karta na koncu 300 € (ali pa mogoče še kakšen euro več), se mi to ne zdi veliko. :)
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 02. Jun. 2009 10:08

Ne da ni veliko, to je GREH ne kupit :D!!!
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Jun. 2009 10:19

Ampak verjetno to mislite v eno smer? Povratne se najdejo od ene 400 evrov naprej (ampak iz npr. Dublina).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Savannah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 17. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Savannah » 02. Jun. 2009 10:27

micamaca napisal/-a:drgač pa ja, glede na famo, ki jo ma in vse videne tam dogajajoče filme sm tud jst mela ogromna pričakovanja glede NY... preden sm šla tja se mi je NY zdel tko magičn in dejstvo da grem tja tko neverjetno, kt da bi se odpravljala na luno... pol pa prideš tja pa... hm, a to je to... and the magic is gone :? ... edin kar mi je blo kt tipični babi v NY res ušeč so ble štacune :D

Ja pa sej v bistvu ni za pričakovat drugega sveta al filma, ko prideš tja. :D Sej je mesto kot vsako, s tem da je pač eno izmed največjih mest na svetu (in po številu prebivalcev največje v ZDA). :wink: Zanimivo lahko rata takrat, ko tam že nekaj časa živiš in spoznaš zanimive ljudi... :wink: Drgač pa jaz verjetno ne bi vedela kam it, ko bi vidla štacune, ki jih pri nas ni in jih verjetn še dolgo (al pa sploh nikol) ne bo. :irre:
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 02. Jun. 2009 10:27

Js sem gledala za povratno karto. :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Jun. 2009 10:40

^^ Ja, ko bi se vsaj spomlna kater ponudnik :D ker drgač nam prov nč ne pomaga :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 02. Jun. 2009 10:45

Povratna ja, itak :D

*mala* pokliči na STA :D jaz sem čist slučajno enkrat ujela na njihovi spletni strani in sem kar kupila, vendar nakup ni uspel (sem imela prenizki limit nastavljen na visi) in sem takoj naslednji dan klicala (na netu je bila cena za isti let že 430€) in so mi našli še par € cenejšo od moje prvotne, torej za 296€ :D

Drugače pa za 400€ ni treba do Dublina, dobiš povratno karto iz vseh bližnjih letališč (Benetke, Dunaj,..) za takšno ceno (odklop.com) ;)
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Jun. 2009 17:17

*mala* napisal/-a:^^ Ja, ko bi se vsaj spomlna kater ponudnik :D ker drgač nam prov nč ne pomaga :D
Če se probavaš spomnit irskega (si zgoraj omenjala), bo to AerLingus. :) Zna met kakšne ugodne varjante, ja, če se le mal spremlja ponudbo..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Jun. 2009 21:02

Sej js to itak za daljno prihodnost gledam :D (hkrati načrtujem ogromno potovanj za prihodnost in se zanimam za poceni možnosti)

A ima katera v mislih še kakšno cenejšo letalsko družbo? Se mi zdi, da bi se direkt od prevoznika dobilo ceneje kot na odklop.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 02. Jun. 2009 21:08

Zdle nedolgo nazaj sm tud js vidla ponudbo za 310€ (povratna karta, let z Dunaja), pa je šla kolegica vprašat kaj je vse tle všteto (ker se nama je zdel ful poceni), pa so rekli da čist vse. In 310€ za povratno karto do NY za nenormalno poceni. Mi je žal, da nism kupla, sam sm se odločla da bom še mal več našparala, ker ko greš tja, je fajn, da greš s polno denarnco. :D
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 03. Jun. 2009 8:21

*mala* napisal/-a:A ima katera v mislih še kakšno cenejšo letalsko družbo? Se mi zdi, da bi se direkt od prevoznika dobilo ceneje kot na odklop.


Mislim da ne, vsaj po mojih izkušnjah ne. Vedno preden kupim karto, preverim še direkt pri prevozniku in je navadno ful dražja. Razen, ko imajo kakšne promocije.

Zdaj ko sem kupila to karto za 295€, je direktno pri prevozniku 380€, res pa je, da je na odklopu 430€ :D
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 03. Jun. 2009 15:28

sam dej pazte katere polete oz. avione gledajo, da ne bo spet kej dol padl pa vi gor :D

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov