Medeni tedni...

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
annie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Texas

Neprebrana objavaNapisal/-a annie » 09. Nov. 2004 14:50

odvisno kasen tip sta, ali sta bolj za popotovanje ali za ljubckanje... toplo priporocam maldive. s fantom sva bila tam februarja... maldivi so v bistvu sestavljeni iz vec atolov, vsak atol pa ima vec otockov, ki so dolgi priblizno kilometer. na nekaterih otockih zivijo domacini in ko se peljes z letalom na tvoj otok, lahko vidis, kaksna revscina vlada tam... medtem ko so drugi otocki za turiste... na vsakem otoku je eno 'turisticno naselje'. ampak to ni tako turisticno naselje, kot jih lahko najdes npr. na kubi... tam vlada cista tisina, slisis samo petje ptickov, morje je kristalno cisto, ni prevroce in tudi zvecer si lahko v kratkih rokavih, ni komarjev, ni vlage,... cel dan si lahko bos... sama sem si nesla s sabo ene tri pare natikacev, sandal,... pa nism rabla nic od tega... japonke rabis le za v restavracijo, ki je all inclusive in self service... torej se lahko najes kolikor hoces... za jest pa je res mniammy! js sm ful izbircna, a tam sm se zredila najmanj za 2kg... imas vsega od sadja, zelenjave, mesa, rib, sladic,.... pa od vseh strani te strezejo, brisace in posteljnino menjajo vsak dan,... res je super...pravi raj na zemlji. nisem se obiskala karibov ali dominikanske republike.... in me sploh ne zanima...hocem nazaj na maldive! tko sva se s fantom odlocila, da ko se porociva, bo cilj najinega porocnega potovanja 100% maldivi!!
Napotaska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Napotaska » 17. Nov. 2004 11:07

Pozdravljena!
Veliko je bilo že naštetih krajev, kamor bi se lahko z bodočim možem odpravila na medene tedne. Dejstvo je, da kamorkoli bosta šla, bo nepozabno, saj bosta skupaj...Novopečena mož in žena, polna pričakovanj in navdušenja...
Če ni preveč zaupno, me zanima, na kakšen način načrtujeta poroko. Jo bosta sama organizirala, ali bosta vse prepustila kakšni agenciji? To me zanima predvsem zato, ker bo v prihodnjem letu nastopil tudi moj čas, da bom pred oltarjem rekla da. Velikokrat sem slišala, da je bolje celo organizacijo poroke prepustiti kakšni agenciji, kajti to je toliko stvari...Mogoče je na začetku vse še zanimivo in časovno dopustno, proti koncu pa ... Ne vem, no...Povej, prosim! Hvala in lep pozdrav!
foxy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy » 17. Nov. 2004 12:07

ne vem, ali je to ze kdo predlagal, ampak jaz sem ze parkrat v revijah zasledila razne spa resorte na tajskem. to je baje zakon za dol past. si nekje sredi narave, razvajajo te od spredi in zadi, kopeli, masaze, eksoticno sadje, kar hoces. ce bi sla jaz na medene tedne, bi se pozanimala o tem...
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 17. Nov. 2004 18:46

Napotaska napisal/-a:Pozdravljena!
Veliko je bilo že naštetih krajev, kamor bi se lahko z bodočim možem odpravila na medene tedne. Dejstvo je, da kamorkoli bosta šla, bo nepozabno, saj bosta skupaj...Novopečena mož in žena, polna pričakovanj in navdušenja...
Če ni preveč zaupno, me zanima, na kakšen način načrtujeta poroko. Jo bosta sama organizirala, ali bosta vse prepustila kakšni agenciji? To me zanima predvsem zato, ker bo v prihodnjem letu nastopil tudi moj čas, da bom pred oltarjem rekla da. Velikokrat sem slišala, da je bolje celo organizacijo poroke prepustiti kakšni agenciji, kajti to je toliko stvari...Mogoče je na začetku vse še zanimivo in časovno dopustno, proti koncu pa ... Ne vem, no...Povej, prosim! Hvala in lep pozdrav!


Ne, poroko planirava kar sama, čeprav vzame veliko časa, saj je nešteto drobnarij na katere ne smeš pozabiti. Glede na to, da bova imela prek 100 svatov, sva razmišljala tudi o pomoči kake agencije, a sva se nazadnje odločila, da je to navsezadnje najin posebni dan, ki ga bova splanirala sama, ob pomoči staršev in prijateljev seveda. :wink:
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 17. Nov. 2004 19:11

Kolk pa si stara? Če seveda ni skrivnost. Ker jst bi se tud kar že poročila pa moj ljubi pravi, da je še prezgodaj. Ampak komaj čakam, da bo ta pravi cajt in na najine medene tedne. Drgač sm jst stara 22 let in čez eno leto končam faks. Moja sestra se je tud poročila pr 22-ih, zato se najbrž tudi meni tolk mudi. :)
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 17. Nov. 2004 19:16

metuljčica napisal/-a:Kolk pa si stara? Če seveda ni skrivnost. Ker jst bi se tud kar že poročila pa moj ljubi pravi, da je še prezgodaj. Ampak komaj čakam, da bo ta pravi cajt in na najine medene tedne. Drgač sm jst stara 22 let in čez eno leto končam faks. Moja sestra se je tud poročila pr 22-ih, zato se najbrž tudi meni tolk mudi. :)


Stara sem 23, ko se bom poročila bom 24, skupaj pa sva 6 let.
Sicer pa mislim, da leta niso pogoj. Vsak zase ve, kdaj je pripravljen na ta korak, pač nekateri prej, drugi kasnej, eni pa žal nikoli. Jaz sem našla svojo sorodno dušo in vem, da bom z njim ostala do konca svojega življenja. :love:
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 17. Nov. 2004 19:23

Joj kako lepo. Meni se zdijo poroke tak lep dogodek, ampak jst bom na to čakala še vsaj dve ali tri leta. Ampak vem da bo takrat še lepše in da morata oba biti zato. Moj lubi pa zaenkrat še ni (star je 25 let, skupaj sva tri leta). Vem pa da se bom poročila prav z njim in da bom z njim do konca življenja.

Tebi pa želim veselo poroko, srečen zakon in zaljubljene medene tedne.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 17. Nov. 2004 19:26

metuljčica napisal/-a:Joj kako lepo. Meni se zdijo poroke tak lep dogodek, ampak jst bom na to čakala še vsaj dve ali tri leta. Ampak vem da bo takrat še lepše in da morata oba biti zato. Moj lubi pa zaenkrat še ni (star je 25 let, skupaj sva tri leta). Vem pa da se bom poročila prav z njim in da bom z njim do konca življenja.

Tebi pa želim veselo poroko, srečen zakon in zaljubljene medene tedne.


Hvala za lepe želje! :wink:

Tudi jaz ti želim veliko nepozabnih in zaljubljenih trenutkov s tvojim dragim ter veliko razumevanja! :hearts:
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 17. Nov. 2004 20:10

stockholm, cairo...
First to Know

Tres tres chic.
Napotaska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Napotaska » 17. Nov. 2004 21:22

Zanima me, če katera pozna kakšno agenciji, ki se ukvarja z organizacijo porok?
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 17. Nov. 2004 21:57

Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 18. Nov. 2004 2:27

@ napisal/-a:Stara sem 23, ko se bom poročila bom 24, skupaj pa sva 6 let.
Sicer pa mislim, da leta niso pogoj. Vsak zase ve, kdaj je pripravljen na ta korak, pač nekateri prej, drugi kasnej, eni pa žal nikoli. Jaz sem našla svojo sorodno dušo in vem, da bom z njim ostala do konca svojega življenja. :love:

:eek: :eek: a po si ze zarocena :?:

pa da nebom off topic, jaz bi svojo drago pelu sem ce bi finance dopuscale
Curacao, juzni karibi :cool:
Slika
Gone
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 18. Nov. 2004 7:18

Pejta v Dubaj!
Tam je baje full lepo! Ena kolegica je bla tam poleti in je rekla da je noro!
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 04. Jan. 2005 11:49

Združena tema

Punce, vaš najslajši teden, mislim vsaj naj bi bil, kje bi ga preživele s svojim izbrancem? Pa pustimo, da nimamo tolk denarja in časa in karkoli. Vaše poročno- sanjsko potovanje....
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 04. Jan. 2005 12:14

Mogoče Dubai, resno pa še nism razmišljala o tem. :D

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov