maturantski ples/izlet

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 06. Apr. 2008 15:52

Jagodkaa napisal/-a:
Tigi napisal/-a:Jagodka dej mi povej kdaj ga mate?


imamo ga 5.aprila :)


Kje ste ga pa mel? Na gospodarcu??
Uporabniški avatar
Jagodkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagodkaa » 06. Apr. 2008 20:19

ne, na čatežu (nisem iz ljubljane)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Apr. 2008 12:22

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 10. Apr. 2008 14:58

uff, ste mel pa dolzga
sam začetk mate prov podobn našmu...
no sj ga bom prlimala k ga naložim :P
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 10. Apr. 2008 15:26

Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 10. Apr. 2008 17:43

waaa ful ste se usi potrudli s temi filmčki...ful je doro narjeno...mi smo zadnji dan (ker smo zadnji dan zvedli, da sošolec ne bo naredu programa, ki smo ga nameravali) zbrali slikce in jih dali skupi...in zraven še dora muzika...ma sej nazadnje je doro izpadlo...
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 11. Apr. 2008 16:21



Ja vi ste mel res dobr narjen. Pa poleg vs mi je bil dobr še od 4.č, sam zanimiv je bil bl sam za tiste k poznajo tiste prfokse.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 11. Apr. 2008 19:49

uf fino ste imeli ful....mi se nismo znali za kej tazga zorganizirat :? :?
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 11. Apr. 2008 19:52

ŽuŽa napisal/-a:


Ja vi ste mel res dobr narjen. Pa poleg vs mi je bil dobr še od 4.č, sam zanimiv je bil bl sam za tiste k poznajo tiste prfokse.


ja sj so mel dobr... sam cajta bi lohk mal bl zadel. ja, pa tista z valči je bla kruta

sicr pa vi ste mel tud dobrga


^^ ja, kr se pa organizacije tiče smo mel pa mi tud mal težave. more bit kšn k reče: tkole pa tkole bo in pika. ne pa d vsak neki bi pa ne bi...
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 11. Apr. 2008 20:35

somebody napisal/-a:
ŽuŽa napisal/-a:


Ja vi ste mel res dobr narjen. Pa poleg vs mi je bil dobr še od 4.č, sam zanimiv je bil bl sam za tiste k poznajo tiste prfokse.


ja sj so mel dobr... sam cajta bi lohk mal bl zadel. ja, pa tista z valči je bla kruta

sicr pa vi ste mel tud dobrga


^^ ja, kr se pa organizacije tiče smo mel pa mi tud mal težave. more bit kšn k reče: tkole pa tkole bo in pika. ne pa d vsak neki bi pa ne bi...



Ožbeja je zadel u piko :) Jah Valčy je pač Valčy, ona je mene enkat pohodila pred učilnico, pa čeprov je mela zravn še 2 metra placa ne ona je mogla s petam po men :stupid: Ne maram je kej preveč.
Heh ja pomojem so pr Času hotl pokazat predvsem uno njegovo sprehajanje po klasu...men je blo ful smešn, še posebi k sem se spomnla da so moji sošolci poberal stave kok krogov bo prehodu v eni šolski uri :lach: .

Kakšen ti je bil drgač after? Men je bil un prostor tko dolgočasen, pa še čist preveč folka je blo.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 12. Apr. 2008 9:02

men tud ni bil dobr. ful mejhn plc je. pa nekak se ni razžvel. sj sm se pogovarjala z enimi parimi k so zdj že n faksu pa so pršli pogledat so rekl d je bil prejšna leta ful bolši. jst sm bla lan tud, pa mi je bil bolši k letos. no pa sj od take organizacije ni kj z prvčkvt bolšga.
sj a ti veš zkaj nismo mel unih dveh voditlnov k so rekl d bosta?
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 12. Apr. 2008 10:57

somebody napisal/-a:men tud ni bil dobr. ful mejhn plc je. pa nekak se ni razžvel. sj sm se pogovarjala z enimi parimi k so zdj že n faksu pa so pršli pogledat so rekl d je bil prejšna leta ful bolši. jst sm bla lan tud, pa mi je bil bolši k letos. no pa sj od take organizacije ni kj z prvčkvt bolšga.
sj a ti veš zkaj nismo mel unih dveh voditlnov k so rekl d bosta?


Nimam pojma zakaj nista bla unedva. Sploh mi ni blo nč jasn k je bil pol kr un voditelj (imena še zdej ne vem). Ja plac je bil bl tak mejhn, baje se je uzuni dost dogajal k so ga pil..sam jst sm bla skos not k se mi ni dal u sami majčki tm uzun skakat. Sam uradn del mi je bil pa prov fajn, tko lepo majo vse organiziran pa vse lepo teče.

Dons grem na maturanca od tipa na Otočec oz tja nekam. Majo samo njegov razred maturanca in bo pomoje čist drgač k pa nš maturanc. Po en stran je to še bolš če se npr razred ful razume.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 13. Apr. 2008 14:14

ŽuŽa napisal/-a:
somebody napisal/-a:men tud ni bil dobr. ful mejhn plc je. pa nekak se ni razžvel. sj sm se pogovarjala z enimi parimi k so zdj že n faksu pa so pršli pogledat so rekl d je bil prejšna leta ful bolši. jst sm bla lan tud, pa mi je bil bolši k letos. no pa sj od take organizacije ni kj z prvčkvt bolšga.
sj a ti veš zkaj nismo mel unih dveh voditlnov k so rekl d bosta?


Nimam pojma zakaj nista bla unedva. Sploh mi ni blo nč jasn k je bil pol kr un voditelj (imena še zdej ne vem). Ja plac je bil bl tak mejhn, baje se je uzuni dost dogajal k so ga pil..sam jst sm bla skos not k se mi ni dal u sami majčki tm uzun skakat. Sam uradn del mi je bil pa prov fajn, tko lepo majo vse organiziran pa vse lepo teče.

Dons grem na maturanca od tipa na Otočec oz tja nekam. Majo samo njegov razred maturanca in bo pomoje čist drgač k pa nš maturanc. Po en stran je to še bolš če se npr razred ful razume.


ne, sj tud zuni ni blo nč posebnga. pač napil so se ga, pa mal jim je dogajal.
ja, drgač pa upam d si se mela fajn. č se klas razume je res fajn d so sami.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 14. Apr. 2008 16:00

http://www.mikec.si/2008/04/24-ur-predstavitveni-film-t4a.html

Tole je pa predstavitveni filmček od razreda mojga fanta. Ful smo se nasmejal usi ko smo ga gledal :D
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 14. Apr. 2008 20:24

haha, ful je dobr... dost dobre ideje :D

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov