maturantski ples/izlet

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 04. Sep. 2005 10:29

Ker smo eni pač še mal mlajši na forumu mamo tud take bl šolske probleme ... hehehehe

Zanima me kak ste se kej mel, s kom ste plesal ... a ste ženske povabile moškega al on vs ... in kako tipi sprejmete povabilo ženske na ples oz. kakšn pristop je najboljši :wink:

Kako ste se mel pa kej na maturanstki ekskurziji oz. izletu ;) pr ns je blo noro in še zdej u bistvu pou nism še registrirala ampak bi šla kuj spet ker je blo zakon :D mormo ponovit - u smislu postmaturantske ekskurzije :musik:

Pozdravčk usm :D
Uporabniški avatar
a_nima_učk
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 14. 7. 2005
Kraj: raj na zemlji

Neprebrana objavaNapisal/-a a_nima_učk » 04. Sep. 2005 10:38

mi smo bili na maturantskem izletu v Riminiju, kjer je bilo res noro :!:
to je bilo sicer že kar nekaj časa nazaj ampak že sam aranžma je bil ful pocen, pravtako cene v riminiju.
dogajanje je bilo na vrhuncu, s sošolci smo se ful klapal tko, da je bilo vse fantastično :zustimm:
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 04. Sep. 2005 10:59

ns pa maturanc caka sele cez slabe 2 leti(ker gremo kao konc 4 sele-ce se organiziramo sami-bedna sola)....dnar zbiramo ubistwu ze, sam....joj vem d se bomo se toook skregal kam bi sli :roll: class neumn ni kej
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 04. Sep. 2005 11:31

mi smo bli u toskani...ful dobr

drgač je pa mene povabu sošolc in nism mela problemov
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 04. Sep. 2005 13:21

Mi gremo pa cez par dni v Crno goro :) Smo se pa full tezk odlocl in je blo kreganja-adijo pamet. Nekaj jih je blo za Spanijo, nekaj za Grcijo, enim nam je blo pa useeno, kr ce je druzba dobra, pol je cist useen kam se gre. zur bo povsod. 3x smo glasoval in 3x so nas profesorji zajebal...tko da je odloceno da gremo v Crno goro z mondialom. koooooooomej cakam :D
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 04. Sep. 2005 17:07

Jz sm misnla tale pogovor usmert predvsem na iskanje plesalskega partnerja ... ker enga mam končn zamerkanga in me zanima a nj grem tja pa mu kej rečm al morm zej čakat da en tip do mene uleti ...
drgač osebno se do pred kšnmu tednam nisva poznala pol sva se pa na maturancu dost družla pa ene take smešne znake je oddajov tko da zej me zanima kera je najbl nevtralna pot do soplesauca ... pa taka da resničn užge ... ker mislm da takrt morš pa res to delit z nekom ka ti vsaj neki malga pomen ...
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 04. Sep. 2005 17:20

Meni je fant "prosill" za soplesalko. :razz:
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 04. Sep. 2005 21:09

včer ponoč sm se vrnla z maturanca... blo je noro dobr...bli smo pa na siciliji :D

za maturantski ples še pojma nimam s kom bom plesala...se mi res ne da s tem ubadat, mam še cev mesc cajta ;)
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 04. Sep. 2005 21:11

Mi smo bli v Španiji, blo je mal dražji sam blo je pa noro!:D bi še kr enkrat šu :D
Uporabniški avatar
zaspanka`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 26. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zaspanka` » 04. Sep. 2005 22:07

Mene pa vse lepo še čaka letos... na maturantski izlet gremo v petek (9.9. 2005) v Toskano...

plesala bom pa s svojim fantom... :love:
Who's your daddy now?!
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 04. Sep. 2005 22:55

Jaz sem si sam najdo plesalko...

tea kr idi do njega pa mu reči, če bo plesal...Mogoče je bolj "lolek" pa ne upa vprašat... :wink:
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 05. Sep. 2005 7:43

Mi na izletu nismo bli, smo bli preveč skregani med sabo. :)
Drugač pa... Tip prosil mene, ampak naših tipov je blo premalo tok da je bil iz vegove. :D Men je blo kar cool, ni mi pa bil to tako pomemben dan kot je men se zdi za koga drugega. Bil je zaključek šole, predstava v fancy oblekah in pač še en party po vsem skup. Ne vem no, men so kakšne druge zadeve bolj pomembne. :)
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 05. Sep. 2005 10:03

Maturantski izlet smo si organizirali sami, tko da na žalost niso šli vsi sošolci in sošolke, drugače pa smo bli v okviru šole na "strokovni" ekskurziji Praga (tok o strokovnosti :D ) - Dresden - Salzburg...
Na maturantskem plesu pa sem plesala z bratom od svojga lubija, ker je bil lubi takrat v vojski (no, je pa prišel na maturantski ples :) )....
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 05. Sep. 2005 10:30

@ napisal/-a:Maturantski izlet smo si organizirali sami, tko da na žalost niso šli vsi sošolci in sošolke...

Ja mi tudi enako :D Ker niso bli vsi za akcijo, enim se pa ni dalo. Tak da je blo na koncu še boljše, Blo nas je ene četrt klasa, pa brez prof :P
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 05. Sep. 2005 15:18

Mene tudi letos čaka maturantski izlet. Nekako smo soglasni da gremo v Španijo z Mondialom za prvega maja.

Rada bi še da bi šel moj lubi tut zraven, ampak so eni sošolci tako zabiti, da bi sigurno imeli kej proti. Sicer je on ponavljalec in ga bodo sicer bivši sošolci povabili zraven, tako da na maturanca gre. Samo ne vem če z nami. Kako naj sploh vprašam sošolce in sošolke, če bi smel zraven. Sicer pa a je sploh važno kdo je, saj ni treba da je kdorkoli z njim če ne želi. A ima mogoče kdo kakšen predlog kako prepričati sošolce?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov