Maturantski izlet [združeni temi]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
flavia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a flavia » 31. Avg. 2004 13:25

ej hvala za nasvete :bussi: do kdaj pa mbi bilo dobro vso stvar zrihtat?
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 31. Avg. 2004 13:47

Najbol je da do oktobra in da začnete s tem mesecem dnar pobirat. Pa čimprej stopte v kontakt z mondialovci (al s kom bote šli) pa vm bojo itak naredl predstavitev v razredu in tkrt se jih bo itak še pol premisnlo, boš vidla.

LP!
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 31. Avg. 2004 14:08

alina napisal/-a:kolkr spremlam razne ponudbe, pa sm slišala izkušnje drugih in to...je oboje fajn: grčija in španija. zdej če greste v španijo je destinacija verjetn lloret de mar, kjer je res lokal pr lokalu in stalno žur, zraven je še barcelona če koga zanima, da si še kej pogledaš. je pa tko, da majo agencije več ali manj avtobusni prevoz. zdej ne vem, če koga to mot al ne, da se pač neki časa vozš predn prideš na cilj. sicer majo grčijo pol pa z ladjo, je pa isti šmorn. :gruebel: ne vem, za grčijo pravjo da je full žur, sam te pa full stane, vse kar pride zraven (kot so npr. ležalniki na plaži, ki so obvezni). kar se tiče hrane bi blo men bolš španija, vsaj kar sm jst vidla majo večinoma polpenzion ali celo polni penzion, pa če ne druzga (če si bolj izbirčne sorte) ješ pomfri. :wink: k sestrična je bla v grčiji, pa so se sicer mel noro, sam je rekla da so mel pr zajtrku konc tedna že čist trd kruh in niso mel vsak dan svežega. :!: :!: :!: :!:


jap res je... no jst sm tista sestrična :razz: , k je rekla da je bil v grčiji kruh na koncu pr zajtrku že čist trd..., res kar se žura tiče je v grčiji noro, sam kar se hrane tiče je pa res zlo drago..., tko da če je v hotelu zanč hrana in če moraš skos nekje ozuni jest je to kr drago!! Sicer pa je to odvisno od hotela...
Drgač pa ko vsi hvalite Mondial..., sej je ok, ampak mam pa drgač bol slabe izkušnje z njimi so me že 2x "nategnil" podomače povedan s temi njihovimi ponudbami...
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 31. Avg. 2004 15:18

mi tut gremo letos na maturanca:D yeaaaa
nekaj smo se pogovarjali za prvi maj španija pa to...no bomo vidli kak pa kaj :D
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 31. Avg. 2004 17:08

mi bomo vrjetno šli na Korziko, baje je tam pune vreji :)
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 31. Avg. 2004 18:46

Sej je zdj ful zanimivo k majo več destinacij, ampak če se hočte met najbolš, pa največ folka spoznat (tipčkov :) ) vam predlagam da grete u Španijo al pa Grčijo. K večina se jih za to odloča in več ljudi kot je, bolši žur je in večje možnosti da kšnga dobrga najdete. :D
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 31. Avg. 2004 20:22

tadejci napisal/-a:mi bomo vrjetno šli na Korziko, baje je tam pune vreji :)


Korzika je blaaaaaaaaaazno draga, preverjeno, sm bla tm 1 mesec nazaj. Sej ves...Francija :? Meni se to zdi predraga zadeva za maturanca.
Uporabniški avatar
flavia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a flavia » 31. Avg. 2004 21:43

kam pa bolj natančno v španijo in grčijo??
Uporabniški avatar
tadejci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejci » 01. Sep. 2004 14:26

Anchi napisal/-a:
tadejci napisal/-a:mi bomo vrjetno šli na Korziko, baje je tam pune vreji :)


Korzika je blaaaaaaaaaazno draga, preverjeno, sm bla tm 1 mesec nazaj. Sej ves...Francija :? Meni se to zdi predraga zadeva za maturanca.


ja saj kot sem rekla, bomo tam še premislili v klasu, ker tak vsi nočemo it tja, samo naši stari je tam ful vreji.
I never wanted anything, other than to be ur everything...
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 01. Sep. 2004 16:12

odvisno je tut kaj bi radi od maturanca :?: :?: :?: :!: :!: :!: jst npr. ne bi šla v španijo za 1.maj, ker se ne morš kopat in podobne stvari. jst sm bla letos za 1.maj v lloret de maru (nism bla na maturancu) in je blo sploh zvečer full mrzlo, čez dan pa kokr kdaj, enkrat smo bli v kratkih rokavih enkrat ne
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 01. Sep. 2004 18:43

Flavia: v Španijo se hod v Lloret de mar, za Grčijo pa ne vem.
Alina: v Španiji res da se ne moreš kopat za 1.maja, ampak kokr sm jst slišala zna bit v Grčiji še precej bol mrzlo.
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 01. Sep. 2004 18:57

hy!!

kaj pa bolgarija?

pri nas jih je letos puno tja šlo pa so vsi bili zelo zadovoljni... pa pravijo ka je tud tam full poceni (predvsem pijača, kar je itaq glavno) :lol:
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 01. Sep. 2004 20:49

Js sm bla lani za 1. maj v Lloret de Mar-u na maturancu in sm se kopala. Voda res ni bla ne vem kako topla, ampak se je dalo. Odvisno sicer kašno je vreme. Mi smo mel cel teden sonce in je blo že kr vroče od časa do časa. Ponoč smo pa v kratkih rokavih okol hodil. Blo je res ql... Sicer primerjat ne morm, ampak bi šla še 1x v Španijo, če bi lohk izbirala.

Šli smo z Mondialom. Je pa z njimi tako... Žur naredijo najboljši, majo pa velik hakelcov v pogodbi. Mi smo šli začetek okt na agencijo in rekl, da bomo NAJBRŽ šli z njimi in so rekl prov. Potem so se začele neke zafrkancije glede cene ipd. in ker nismo še nč podpisal so pristal na vse naše pogoje samo da bi šli z njimi. Ostali pa niso mogl nič, ker je bilo vse v pogodbi. Tako da... Pozorno jo preberite in ne prehitr podpisat. Mi smo šele konc januarja.

Denar smo zbiral pa že prej na posebnem računu in eni sošolki celo plačal, ker sama ni mogla. Vse se da, če se hoče.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 01. Sep. 2004 21:52

MissBitch napisal/-a:hy!!

kaj pa bolgarija?

pri nas jih je letos puno tja šlo pa so vsi bili zelo zadovoljni... pa pravijo ka je tud tam full poceni (predvsem pijača, kar je itaq glavno) :lol:


Letos poleti je bla moja sestrična v Bolgariji in jo je zlo pohvalla, baje je res zlo poceni, vsaj kar se pijače in hrane tiče, tut tko če kupuješ kkšne malenkosti je zlo poceni...
Jst pa sm bla v Grčiji (Krf), sicer že lani, tam pa je vse ful drago npr. voda je 2 eura, ker tam ni pitna, ko greš na plažo daš za ležalnik 10 eurou..., tko da Bolgarija je zdej čist ql možnost pomoje :razz:
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 02. Sep. 2004 7:00

MissBitch napisal/-a:hy!!

kaj pa bolgarija?

pri nas jih je letos puno tja šlo pa so vsi bili zelo zadovoljni... pa pravijo ka je tud tam full poceni (predvsem pijača, kar je itaq glavno) :lol:


ej, midva z mojim lubijem sva bila v bolgariji letos na dopustu, pa je bilo tudi full mladih - bila sva na sončni obali - hotel pri hotelu, bar pri baru, peščena plaža, da se ji ne vidi konca.... midva sva imela polpenzion, pa ce bi se se enx odločala, bi imela samo zajtrk ali pa še tega ne, ker je vse FUL POCENI - v hotelu npr. placas manj, kot ce bi pri nas v mb sla ven (lj je tak drazja). pa ful imajo cocktail barov, pa nonstop je kje happy hour (plačas en, dobiš dva cocktaila-pa take dobre mešajo, da dol padeš). kar se pa tiče za učke napast, pa se tudi najde....
aja, glede plaže je res, da je 2jurja za plačat (2ležalnika+senčnik), ampak, če nočeš pač vržeš svojo brisačo tam, ko ni ležalnikov...ni blema.
Splača se pa tudi full nakupovat! torbic, čevljev, za oblečt...da se ti zmeša!!! in vse ful poceni!
treba je edino pazit pri menjavi denarja - najboljš da menjaš v hotelu, ker tiste menjalnice, ko so tak na ulici, so že strenirani, da goljufajo....
sem še kaj pozabila?
ne vem, vprašajte, če vas kaj zanima :D
*I love sunshine*

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov