Maturantski izlet [združeni temi]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

enč
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a enč » 31. Avg. 2004 11:04

hej punce... nisem vedla kam čm dat to temo pa sem jo kar sm uštulila... :D :D prosila bi vas za en predlog. letos gremo na maturantski izlet :tanz: in se v razredu ne moremo odločit kam bi šli... :box: eni bi šli v grčijo, drugi v španijo in pol se skoz kregamo :nixweiss: ... rada bi, da poveste svoje izkušnje v španiji oziroma v grčiji! kje je bilo bolš? kje se bolj fešta? pa pa*
enč
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a enč » 31. Avg. 2004 11:11

ja dobra ideja, k drgač se ne bomo nikol zmenil... :roll: :roll:
Uporabniški avatar
butterfly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 30. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a butterfly » 31. Avg. 2004 11:17

mi smo šli v Španijo, in sicer v Lloret de mar(3 dni) in Barcelono(3 dni)... in oboje je bilo super...meni bi bilo en teden v enem kraju dolgčas...tako pa smo šli še v Barcelono, kjer je blo tudi noooooro... priporočam :gut:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 31. Avg. 2004 11:24

Hmm mi smo bli v Grčiji na Krfu pa je blo res noro, res ful smo se mel dobr! :razz: Amapk tko kt je že bejbika rekla, najbol da žrebate al pa kej tazga, ker tuki bo res vsak reku da tm k so bli je blo najbolš, drgač mate pa zdej poleg Grčije in Španije še ful možnosti...
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 31. Avg. 2004 11:26

vsepovsod kamor grete bo nepozabno!!!
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 31. Avg. 2004 11:45

Če greste maja, je bolš da greste u Španijo, k tkrt je u Grčiji še slabo vreme, če pa greste polet, pol je pa vseno. Priporočam pa vam, da greste z Mondialom, k pr ns so tako fešto znal nardit...smo z vodiči po sobah pil, pa tko (čeprou se neb smelo). :D
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 31. Avg. 2004 12:19

veš kam s(m)o šli mi za maturanca? V PARIZ!!!!
Prosm vs, kdo gre na maturanca v Pariz?!
Tko nas je 5 best frendov ostal v LJ in ga doma nepozabno žural, medtem ko so sošolci v Parizu igral tarok......ja, enkrat bednik, skoz bednik
če bi jst zbirala kam na maturanca, bi zbrala turo: split, Hvar, Brač, Baška voda, Makarska, Dubrovnik....Neum, Budva.....jp, bosanci nardijo najbolši žur!
Uporabniški avatar
flavia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a flavia » 31. Avg. 2004 12:21

mi mamo isti blem k tud mi gremo letos! pa je res fajt! in pol morm jst vsih poslušat k jst pol zrihtam izlet! pr nas pow jih sili na ios sam jst ne bi šla k tja grejo skoraj že vsi in ni 2x za rečt da bomo še preveč folka tam poznala! jst bi najraje šla kam v francijo samo nimam točnega cilja! če dobiš kako zanimivo idejo takoj sporoči!
enč
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a enč » 31. Avg. 2004 12:28

eni so šli na malto... mnde je blo fuuul dobro :lol: drgač pa je tud na siciliji hudo.. ampak jaz osebno bi šla na ibico-ker je fešta all night long... dobri dj-i, party-ji, plaža.... jeee :lol: sam v razredu se kej zment...uffff :gruebel:
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 31. Avg. 2004 12:30

No, kot ste povedal to pred mano, kamorkoli če bo folk fajn bo povsod žur pa tud če greste v Spodnjo Kungoto. Bil sem pa tako v Španiji kot v Grčiji tako za žur kot pa tud "delovno" (fotkanje absolventov). In ponavadi je tko da v Španijo se gre na maturantskega v grčijo pa na absolventa. TO je že skor neko nenapisano pravilo. Tega se lahko držite lahko pa tud ne... Čeprav zadnje časa velik ljudi roma tudi v Bolgarijo. Seveda so pol še druge destinacije..

Uglavnem ni nekega pravila povsod je morje, sonce, žur. Domenvam da greste itak z Mondialom oz. s Collegiumom in se znajo kar potrudt, tko da brez skrbi....
Uporabniški avatar
flavia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a flavia » 31. Avg. 2004 12:41

se strinjam da povsot je žur ma nekatera bitja to ne dojamejo! ibiza-magari! sam finančno nevem če vsim znese! kaka ideja o ceni?

maturi-španija;abso-grčija ?? prvič slišam kaj takega! pri meni je bolj fora vse srednje grčija-ios inpol je sam znan folk tam
enč
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 17. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a enč » 31. Avg. 2004 12:47

ibiza je po moje kar draga...sam zdej so tiste last minute varjante k prideš čez za 70tisoč-hotel in prevoz.... tko da se po moje da tud za maturantski kej zment z agencijo... k zdej so bli moji kolegi dol en teden, so rekl da je tako dobr-da bi kar tm ostal... pa party-ji :tanz: :tanz:
Uporabniški avatar
flavia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a flavia » 31. Avg. 2004 12:54

to je malo prevč riskjrano! mislim da za maturantski morš prej vse rezervirat k tud folk je tečn! jst bi tud počakala last minute in pol šla na kako tajso (to pa mam tako al tko v programu)
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 31. Avg. 2004 12:55

Maturantski-španija, absolventski-grčija velja že kr enki cajta.
Flavia, če moraš organizirat, ti priporočam tako:
-zmen se s tistimi iz agencije s katero greste v kere kraje lahko greste
-glede na to, da bo zihr največ jih za španijo al pa grčijo, pošl po razredu list naj vsi napišejo (al bojo sploh šli in) kam bi najraj šli
-reč da večina zmaga, torej da greste tja za kamor je večina razreda, če se pa ne bojo strinjal pa jim povej, da ti jih lahko pošleš ene v grčijo, ene pa v španijo, ampak maturantski izlet je zato, da vi kot razred pred koncem še skup feštate, ne pa zato, da boste razdeljeni.
In nenazadnje, če se ne bojo strinjal z tistim predlogom, ki je zmagal, res zrihtej tistim k hočjo v grčijo, grčijo in tistim k hočjo v španijo, španijo.
Ti povem, da pr ns so se naenkrat vsi premislili in smo pol vsi šli v španijo. :D
Pa predlagam ti, da se čimprej zmente in začnete čimprej zbirat dnar, k če začnete septembra al pa oktobra, boste po npr. 10000/mesc nosil, drgač pa več in to zna bit velik problem za nekatere.

Upam da sm ti kej pomagala. :)

LP pa velik sreče!
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 31. Avg. 2004 12:55

kolkr spremlam razne ponudbe, pa sm slišala izkušnje drugih in to...je oboje fajn: grčija in španija. zdej če greste v španijo je destinacija verjetn lloret de mar, kjer je res lokal pr lokalu in stalno žur, zraven je še barcelona če koga zanima, da si še kej pogledaš. je pa tko, da majo agencije več ali manj avtobusni prevoz. zdej ne vem, če koga to mot al ne, da se pač neki časa vozš predn prideš na cilj. sicer majo grčijo pol pa z ladjo, je pa isti šmorn. :gruebel: ne vem, za grčijo pravjo da je full žur, sam te pa full stane, vse kar pride zraven (kot so npr. ležalniki na plaži, ki so obvezni). kar se tiče hrane bi blo men bolš španija, vsaj kar sm jst vidla majo večinoma polpenzion ali celo polni penzion, pa če ne druzga (če si bolj izbirčne sorte) ješ pomfri. :wink: k sestrična je bla v grčiji, pa so se sicer mel noro, sam je rekla da so mel pr zajtrku konc tedna že čist trd kruh in niso mel vsak dan svežega. :!: :!: :!: :!:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov