London

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Anja321
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 2. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja321 » 16. Jan. 2006 9:02

sofia83 napisal/-a:
littledaisy napisal/-a:
.:fiona:. napisal/-a:hmm kak pa bi se dalo kontaktirat s tem župnikom za prenočišče?


cikanek@msn.com

Dvoposteljna soba 23 funtov/noč/osebo, tam kjer ma pa dva pograda notr pa 18 funtov/noč/osebo.... Ne vem pa kolk je v tisti sobi, kjer je enih 6 pogradov... Pa morm rečt, da je čist vseen v keri sobi si, ker mene tko al tko ni blo nič doma - cele dneve bluzila po mestu... Lohk rečem... zaljubljena v London....


Hm, to pa vseen ni tok pocen, glede na to, da je dost deleč pa še pr fajmoštru :P :wink: Jst ti predlagam, da si rajš poiščeš hostel na http://www.hostellondon.com/ , maš tud slikce zdraven za boljšo predstavo. Ne vem no, jst sm bla nazadnje za Easter, k so cene res nabite in smo našl samo en hostel, k je mel v tistem terminu par frej postelj, sam se zdej ne spomnm točno, kako je blo ime hostlu. Bil je pa ene 10 minutk peš od Notting Hilla, zame idealna lokacija. :D Edino, kar me je res motil je, da so ble sobe na pograde (ene 6 nas je blo not), tko da smo probal kar se da časa preživet zuni. Cena je bla pa 20 funtov na noč. Resno se ti bolj splača met hostel v zoni 1, pa tud če je dost zanikrn, važn, da je čist, ker se boš do zone 2 vozila tud kako uro.


tud meni se zdi tole precej drago :? ko smo šli mi v london, smo si tut najdl hostel prek interneta, in sicer čisto ob hyde parku pa smo dali 13 funtov na noč za sobo s 5imi postljami...bil je pa super hostel, ne ravno velik, ampak super vzdušje notr...uglavnem, da se tut ceneje pridt skoz :wink:
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 16. Jan. 2006 9:09

do Cikaneka se voziš 10 minut, v 20 minutah si peš v centru! cene v primerjavi s hostlom niso ne vem kako dražje-tudi če sta samo 2, te lahko da v večposteljno sobo, plačaš manj, pa tud sam si v sobi, ker ni neke gužve-mi smo bli zdaj za božič štirje, pa smo bili edini v hiši. full bolj je varno kot v hostlu, ker ti sobe sploh ni treba zaklepati, nič ti ne zgine, vso hrano imaš na razpolago, v glavnem full je domače! župnika pa itak ne vidiš, ker cel dan bluziš naokoli
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 16. Jan. 2006 10:54

Ma Anglija mi je čisti zakon, res. Mogoče te ne sprejmejo takoj, te ne vzamejo kar tako za svojega :). Ampak sej, to je večinoma povsod. Drugač pa res.... Bom živela gor, 100%, že med študijem nevem če bom kej dost nazaj v Slo hodila :).
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 16. Jan. 2006 12:46

Res se splača pogledat po netu za kakšen hostel, sej ponavad je zravn zlo podroben opis, kako se do njega pride. Drgač pa je London zelo lepo mesto. Jest sem imela srečo, bila sem tam maja in je bilo ves čas sončno in zelo toplo!
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 16. Jan. 2006 13:53

sweet_kitty napisal/-a:Ma Anglija mi je čisti zakon, res. Mogoče te ne sprejmejo takoj, te ne vzamejo kar tako za svojega :). Ampak sej, to je večinoma povsod. Drugač pa res.... Bom živela gor, 100%, že med študijem nevem če bom kej dost nazaj v Slo hodila :).


A ne boš nč pogrešala domačih pa prjatlou? :)
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 16. Jan. 2006 13:54

Jih bom ja, sam bomo raj tko nrdil da bodo oni mene obiskoval, ne jz njih :D . Nevem, pač se tuki res ne počutm...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 16. Jan. 2006 17:20

joj jz k sm bla sm vedno svasta poslikala... se kandelabre pa semaforje...

ja obsedena sm z anglijo, kaj cs :lol:

od tega leta naprej bom pa skos gor, k se sestricna gor seli in bom loh se vec semaforjou, kandelabrou in postnih nabiralnikov poslikala :lol:
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 26. Jan. 2006 21:14

že od mejhnga sm sanjala d bom enkrat u London šla...in sm lani svoje sanje tut izpolnla :D bblo je ful noro,ful je vse fain,vse znamenitosti sm vidla...najbol mi je blo všeč na London eye-u k se tk fain ceu London vid :P res vse mi je blo fain,sam je pa fuul drag življenje tm...npr. že sam voda navadna iz avtomata je bla en euro...mogoč k bom mal stari bom šla za kaka 2 mesca žvet tja in če mi bo res všeč bom ostala :wink: sam mam še ful caita d se odločm...uglavnm res priporočam tistim k še niste bli u Londoni, d si ga grete enkrat pogledat :zustimm:
¤Hi.EaT Me *=)¤
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 05. Feb. 2006 0:19

Dons se mi pa kr joka po Londonu :(. Še mal, še mal, pa grem polet spet tja. Mogoče že kr na spomlad... Al pa zdej, med zimskimi... :)
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
fuzzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 15. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a fuzzy » 16. Feb. 2006 18:14

men je biu London recimo zlo fajn...stvari za ogledat so dost zanimive in ker sm šla tja kt zlo mlada (tam nek 12 prvič in 14 drugič se mi zdi)...mi je najbolj v spominu ostal Sega world na Piccadiliyu...NORO=) tak velik shopping center, al bolš rečeno raj za bl mlade, al pa mlade po srcu, k je štir štuke samih igrc ipd., pa prosti pad je notr...sam ne vem, če sploh še obstaja? drugič je blo tud ql...sam se ne spounem dost...razn to da smo bival v enem hostlu k je biu k labirint...aja, pa takrat je še biu trafelgar square (vrjetn ni prav napisano) pooooooooooooln golobov in se mi je zdel zlo lepo, k so mi jedel z roke...
Innaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Innaa » 16. Feb. 2006 20:47

Jaz grem v Anglijo najmanj 5x na leto. Meni je tam tudi všeč vendar kar se tiče Londona, preveč je turistični. Pravo Anglijo spoznaš na podeželju ko greš v majhno vasico npr. blizu Stratford upon Avon-a in se usedeš ob reki ter v vaškem pubu naročiš fish&chips veš da si v Angliji. In ljudje so čisto drugačni, bolj odprti in ko poslušaš vaške zgobice postaneš nekdo od njih in se čisto lahko uživiš v to vlogo. Večer pa zaključiš v Shakespearovem gledališču (sicer postavljen na drugi lokaciji zaradi infrastrukture) s predstavo Much a do about nothing in se nasmeješ do solz.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 17. Feb. 2006 11:21

fuzzy napisal/-a:in ker sm šla tja kt zlo mlada (tam nek 12 prvič in 14 drugič se mi zdi)...mi je najbolj v spominu ostal Sega world na Piccadiliyu...NORO=)

Hihi, tega se pa tud jst spomnem, nekje v podobni starosti bla 1. gor (in potem še kakšne 3x :) - me loves England too!), temu centru se pa sicer reče Trocadero (nisem pa zihr tud jst, če še obstaja).
Sem bla pa 1x tud na kao jezikovnem tečaju, sicer ne v Londonu, mal bolj južno (Tonbridge? neki tazga), kar tud zna bit zabavno, ampak takrat bla mal premlada in še nč kej žurala.. :D
Je pa tud men, kot pravi Innaa, preostala Anglija (oz. cela Britanija; razen Wales-a nisem vidla) ful ful všeč..tisto njihovo srčkano podeželje...
Željo, gor živet ali pa delat, mam pa tud jst, sam je bolj nerealna.. :(

Pa lp.
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 17. Feb. 2006 12:38

Innaa napisal/-a:Jaz grem v Anglijo najmanj 5x na leto. Meni je tam tudi všeč vendar kar se tiče Londona, preveč je turistični. Pravo Anglijo spoznaš na podeželju ko greš v majhno vasico npr. blizu Stratford upon Avon-a in se usedeš ob reki ter v vaškem pubu naročiš fish&chips veš da si v Angliji. In ljudje so čisto drugačni, bolj odprti in ko poslušaš vaške zgobice postaneš nekdo od njih in se čisto lahko uživiš v to vlogo. Večer pa zaključiš v Shakespearovem gledališču (sicer postavljen na drugi lokaciji zaradi infrastrukture) s predstavo Much a do about nothing in se nasmeješ do solz.


aha,
in tkole lustno je se dolj bolj na jugu, v vasicah Dorset in Nwe Forrest, kjer si naredis se piknik ob klifih
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 17. Feb. 2006 18:55

Jst bom pa živela v Londonu. :)
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Feb. 2006 20:41

Js grem pa čez 2 dni v London za en teden.
Grem z Easyjetom, pa hotel smo prek neta rezerviral (bomo vidl kako se bo kej obneslo)
sm bla pa pred enim letom in pol prvič v Londonu (tečaj angleščine) za 3 tedne in sm se čist zaljubila v to mesto :-)

Lovin' it :D

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov