Krk - Njivice

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 06. Mar. 2008 19:28

V Malinski so štanti, ponavadi je dost folka. drugače pa Vrbnik, fuuul lep, fajn sprehod, pol si pa tam še privoščiš kalamare, ni boljšga :D
Uporabniški avatar
missT*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a missT* » 06. Mar. 2008 21:15

Kaj pa Punat? :oops:
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 07. Mar. 2008 11:42

hm, v Punatu nisem bila že res 100 let. ko sem bila čisto majhna. se pa spomnim, da je bilo ograjeno območje za kopalce zaradi čolnov, plaža je pa betonska med nekakšnim grmovjem :( drugače se je pa mogoče že kaj spremenilo od takrat, ker jaz sem bila v Punatu pred več kot 10-imi leti, zdaj hodim v druge kraje.

aja, se bom pa pozanimala pri sestrični, ona bolj ve za kašne diskače. ti sporočim magar že v nedeljo no.

lp
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 07. Mar. 2008 12:52

Baška!

Jaz navijam za basko. je res, da je bolj turisticen kraj, ampak meni je ostal v super spominu. lepa plaza, standov, restavracij kukr ces. ziva glasba zvecer. tud kaksen diskac se najde. apartmajev je malo morje. res lusn kraj za obiskat. :gut:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 07. Mar. 2008 13:38

ja, Baška je kul. plaža je super (beri beli okrogli kamenčki :) ), vendar je zelo nagužvana, ker pomoje gre večina folka na Krku v Baško. problem je pa tudi to, ker je tam morje bolj "odprto" in lahko nastanejo kar veliki valovi, kar pa ni ravno prijetno.

aja, lepa je tudi Risika. je neki malega za plačati za parkirnino, vendar je ok. je mivka, da se natočiti sladko (mislim da) pitno vodo (naj me kdo popravi, če ni res). za v vodo je tudi lepo narejena "mivka potka", zna se pa kje najti kakšen ježek. tako tudi v Šilu na nekaterih krajih, mislim da tam, kjer je mivka.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 07. Mar. 2008 15:58

na Krku je ene par diskačev. Ta glavn je Crossroad v križišču za Malinsko. Potem je nižje dol v Malinski še Boa. Včasih je bil v Krku Jungle sam nism zihr če še dela. Pa menda je še en dol v Baški, ampak tam še nisem bila.
Uporabniški avatar
missT*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a missT* » 07. Mar. 2008 18:25

Ja, saj me ne zanimajo diskači :D
Ampak pač en kraj na Krku, ki je lep, plaža urejena,... :)
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 07. Mar. 2008 18:30

stara baška ma najlepše plaže. sam je pa res da se morš po skalat ubijat dol v tiste zalivčke. pa samo v enem (največjem) zalivčku je lokal.

v novi baški je za moje pojme čist preveč folka. pa ful zna pihat včasih. v obeh baškah ni skor nobene sence, tko da morš kr pazit da te preveč ne zaprži.

v punatu je plaža bl betonska, mal naprej so pa uni mrliški kamenčki- vse je umetno nasut zato niso nč lepo okrogli in ful špikajo. je pa kr kul scena z barčki ob plaži in to. nočnega življenja je bolj malo- se morš odpeljat na krk al pa v malinsko.

upam, da sm ti s tem kej bolj pomagala ;)
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 07. Mar. 2008 18:32

V Baški so črne vdove. :alien:
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 07. Mar. 2008 19:05

aja??? prvič slišim!
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 07. Mar. 2008 19:56

Ja, res, res. Naši družinski prijatelji dol hodjo, pa njihova mami vsako leto ene 2 ujame. :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Mar. 2008 22:52

*hox* napisal/-a:V Baški so črne vdove. :alien:


črna vdova je še vredu, ampak ko zagledaš petcentimetrskega kosmatga pajka ki je zelo podoben taranteli, takrat te pa res vse mine :D ampak ok, jst se mu lepo elegantno ognem deset metrdov sran, pa ej rpoblem rešen.Pajki, taki in drugačni so pa itak povsod po morju.

drgač pa punat...Punat je tako srednje mestece, maš restavracije, đinđeminđe na štantih, sam plaža se mi zdi da je povečini betonirana oziroma v odsekih so kamenčki (če se dobr spomnm).je ap Punat dost uredu tud zarad tega ker nisi lih v največji gužvi, ampak maš pa deset minut stran z avtom takoj mesto Krk kjer kr dogaja.

drgač pa jst na krku še zmeri prisegam na kemp Škrilo.Ni toliko ljudi, plažice maš lepe-kamenčki, ljudje so ful ok, sploh prodajalke v štcuni, pa če iščeš mir ga je tam orgomno.Ob desetih je res že tišina in ga tok sedeee, čist lepo se ga oddahneš tam.
baška je pa prenatrpana.sej je lepa, okol so hribi, pa plaža je lepa, pa dogaja, sam ej ista scena kot zrče na pagu, na plaži si ko sardela v konzervi stisnjen-sploh v glavni sezoni :?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov