Krk - Njivice

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nenanena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: Me land

Neprebrana objavaNapisal/-a nenanena » 04. Jun. 2006 19:57

Ok, mene pa zanima če je katera od vas že bila na Krk-u in kako se vam je zdelo?
Ker imam pač psa mladička in ga nebi rada puščala samega ker je tale čas za vzgojo kar pomemben, greva s fantom na Krk (ka izbor kjer dovoljujejo male živali je res omejen) sma pa itak ciljala na hotel (potem je vse še bolj omejeno) in sva izbrala Krk, potem sva hotela v hotel Beli kamik 1 ker je lepši in boljši ampak v njem ne dooljujejo psov, no nakar sva se odločila da greva v Beli kamik 2 kjer pa jih dovoljujejo.
Upam da bo vse ok, da so sobe kul, zanima me če je katera od vas že bila tam, greva pa z relaxsom, ker je res najugodnejši, sem pri sončku za isto ponudbo spraševala bi prišlo tam okrog 160 000 tu pa naju je prišlo 140 000...
Ne pričakujem preveč ker vem kaj se rado zgodi upam da bo vsaj hrana ok, sj ponavadi v hotelih je, čeprav sva s fantom ciljala to leto na kakšno Bolgarijo ali pa Grčijo ali pa kaj boljo oddaljenega greva zaradi psa sem.
Upam da se bo sploh kaj dogajalo, vsaj kakšni animatorji al pa kej, tako kot smo mel prejšnje leto v tunizizji res je blo fino sam hrana v hotelu pa za bruhat pa povsod same muhe.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 07. Jun. 2006 9:17

Če bi iskala apartma, bi imela sigurno več izbire-glede na kužka.

Sicer pa meni Krk čisto ok.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 07. Jun. 2006 13:28

Mah Njivice so res čist penzjonistične... Nimaš baš nešto za delat... pa tud plaže v mestu so gnile...Tok da ti priporočam da greš na plažo bolj proti kampu! Drugač pa nek vodnih športov maš na izbiro to je pa tud vse! Zvečer je tuga! :roll:
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 07. Jun. 2006 13:36

Men tut Njivice niso nč posebne...sm bla dol 14 dni pa v tistih 14 dneh ni blo čist nč kej tazga po kterem bi iztopale :D

Mogoče se je pa tut kej spremenil, ker je to že kr ene par let nazaj k sm bla tm
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 07. Jun. 2006 16:13

kadar sm bla jst na njivicah je bla voda ful ful umazana tuk da so se mi ful njivice ful zagravžale in gremo raj v omišalj-mal naprej je pa plaža res čist druga. drgač gremo pa mi v njivice oz. v omišalj sm za en dan k par km stran v eni hišici pa pol mal menamo plaže da nismo skus na isti :D
Uporabniški avatar
tiana1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 24. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tiana1 » 25. Jul. 2006 12:47

midva s fantom greva pa sam za dva dni na krk ker bo on pelu tastare dol in greva zravn pa bova prespala sam zdej premišljujeva da mogoče nebi šla lih v kamp pa če se kje da dobit kkšna soba sam za eno noč. sm ful gledala po netu in so te na netu ful drage pa redko kje je sam za eno noč. a je kera km šla pa kej priproča? sej zadna varianta je kamp ane sam k letos skoz kamperava pa sva rekla da bi mejbi za spremembo clo kej sobo najdla. nisva zahtevna že sam da je postla pa tuš je dost :)
Uporabniški avatar
mikena77
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mikena77 » 25. Jul. 2006 14:02

te variante soba za eno ali dve noči ne priporočam, ker so res drage.. no, sj se vrjetn tud kje najde kej pocen, sam morš met že res srečo..
Fight for your right!!
Uporabniški avatar
petyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 7. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petyka » 30. Jul. 2006 23:04

Baje je uredu tm... Vsaj kokr mi je frendica rekla k tud hodjo tja
I just want 2 hold u again
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 30. Jul. 2006 23:06

Meni je to preblizo :D

Grem raje okol Zadra, Splita... Letos sn naredo 1200 km na morje...zaenkrat
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 31. Jul. 2006 6:27

Jst sm bla letos v Njivicah, ampak samo 1 dan, tako da lahko povem samo o mestni plaži. Men je bla čudna, neki betonirana, pol so pa kr eni kamenčki, v vodo pa so bili ježki.
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
missT*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a missT* » 23. Feb. 2008 22:44

Kaj pa Šilo??? :) So lepe plaže? Morje? Gostilnce oziroma restavracije??
Uporabniški avatar
missT*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a missT* » 29. Feb. 2008 23:40

^^

Res ne zna noben nič povedat?? :(
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 01. Mar. 2008 0:08

Šilo... Js sm bla sam enkrat zvečer tam, pa se u bistvu nč ne dogaja. Sj je ene par gostilnc, sam... Za plaže pa ne bi vedla, k je bla že tema in nism mogla vidit.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 01. Mar. 2008 11:53

velikokrat sem že bila v Šilu, pa mi najprej ni blo neki ful waw, ker ko se pripelješ do obale, maš tam neki plaže, kjer je mivka in so večinoma otroci. ostalo je nekaj betona čisto ob vodi, pol je pa "višja" etažica, kjer je čist tko mal u izi peska. ne znam točno povedat. sam tam so pa večinoma tastari.

priporočam ti, da greš na plažo, ko se pripelješ dol do obale, levo od pomola. je malo bolj divje oz. so bolj take široke skale, kjer se da čist fajn razkomotit. tam so pa večinoma mladi in je fajn. tut za v vodo je fajn.

drugje na plaži je pa kar malo smotano, ker je ful skal in morš kar pazit, kam stopiš.

drugače restavracije meni niso ble nič posebnega, majo pa dobr sladoled tam blizu pomola pa une trafike :)
Uporabniški avatar
missT*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a missT* » 05. Mar. 2008 22:24

Ok,eno vprašanje spet od mene... :D
Kam na Krku se splača it na morje??? Ni treba, da so diskači-to sploh ne, ampak, da ni taka mala vas, da ima kakšne restavracije, štante, glasbo zvečer,...lepe plaže, seveda...romantika zvečer...
Najbolj priporočate ...???Kaj?
Hvala...spet :)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov