Korzika in Sardinija

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 25. Okt. 2009 20:56

ŽuŽa napisal/-a:Jah v celem življenju še noben od naju ni kampiru, ok edino za 3 dni, sam to se ne šteje :D


aja pr nama je blo drugac tak, da so fantovi bolj ''hotel style'' :D tako da so njegove edine pocitnice do zdaj tudi ble hotel ali apartma...ampak nasploh ni tak zakompliciran in fancy clovek da bi zdj prav zahteval hotel. js recimo pa ze celo zivljenje kampiram in si sploh ne predstavljam it na morje v hotel...tako da sva pred korziko sla za en teden na slovensko obalo v kamp, pa potem 2x na hrvasko v kamp cez vikend, pa se na eno taborjenje, in je biu res pripravljen na kampiranje pa ful mu je postalo vsec :D pa se prej sva mal povadla da sva tocno vedla kaj vse rabima zraven, pa kako se bo najin pes obnasal...
tako da mogoce vama bo pa vsec, ce prej poskusita =)

ni ga lepsega kot po 14 dni spanja na trdih tleh prit v domaco posteljo in se stusirat v tusu in met svojo kopalnico... - sele takrat ugotovis kak luksuz je to :lach:
A diamond is nothing more than a chunk of coal made good under pressure.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 25. Okt. 2009 21:14

^^

Ah ke, sj moj tud ni nek fancy hotel-boy hahah, je kr lepo vaški fantič :D , sam majo apartma na morju in pol logično gremo vedno tja. Itak pa vem, da bi se stokrat bolj znajdu na taborjenju fant kot jst, je dost bolj praktičen. Sam pač je izrazu željo po postelji na dopustu, jst pa tud.

No ja sj časa je pa še itak več kot dovolj, si lahko še 3krat premislna glede lokacije vmes.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Avg. 2010 9:39

(optimistično) VPRAŠANJE:

A je katera že bila na Sardinijo konec septembra (zadnji teden). Je za preživt, al je premrzlo (voda in splošna temperatura)?

Matr se je težko odločt kam na dopust jit :?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 23. Avg. 2010 17:15

Jaz sem bla okoli 15., pa je blo prijetno toplo, pa tud kopat se je dalo, planiram pa tud letos zadnjit eden septembra.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Avg. 2010 17:18

A res? O super.
Pa si se kaj selila po otoku ali kar na enem mestu? Recimor da si lahko vzameva 10 dni.
Priporočaš kje se splača postanke naredit?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 23. Avg. 2010 17:29

Uff, je že kar neki let nazaj blo to, pa da probam. Najbolj mi je v spominu ostal Alghero, ful prijetno mesto. Costa Smeralda je precej brezvezna, večina plaž je, če se ne motim, itak privat. Velika znamenitost so nuragi, ki so pa samo kup enega kamenja. Men so se ful zamerli, ker smo se doooolgo pelal do tja, pa full je blo vroče in to, in pol nisem bla najbol vesela ko sm vidla samo kup nekih kamnov. Ampak mogoče je pa zanimivo. Bli smo tud nekje v notranjosti v neki gorski vasici, se ne spomnim imena, luštno. Pa Nora mogoče, neko arheološko najdišče? Če te zanima je zanimivo. Plaže so, se mi zdi, najlepše na jugu in jugozahodu. Ne spomnim se več..smo bli na Korziki in Sardiniji, pa se Korzike ene 5x več spomnim, je bolj zanimiva. Ma pa Sardinija lepše plaže :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Avg. 2010 17:38

Hvala za informacije :wink: Itak moram še Lonely Planet pregledat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 23. Avg. 2010 18:03

Ja sam baje je drago k pes....jst tko slišala vsaj za Korziko, kolko je pa tu res pa ne vem.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Avg. 2010 18:05

Na Korziki sem že bila 2 leti nazaj, pa se mi ni zdelo pretirano drago. Edino hrana in pijača v restavracijah (sem že par strani nazaj napisala), ampak pač sam kuhaš, pa ni problema (itak imam pa tako lačnega poba, da je za vsaj 2 :D)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 23. Avg. 2010 18:19

classy napisal/-a:Jaz sem bla okoli 15., pa je blo prijetno toplo, pa tud kopat se je dalo, planiram pa tud letos zadnjit eden septembra.


Lej k mamo lahko cosmo meet. :D Jst tudi Sicilija/Sardinija konec septembra.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Avg. 2010 18:22

Kak kul :lach: Pa sta prepričani, da ni premrzlo?
Mene edino to skrbi. Namen imam pa jit okol 25. septembra.

Sej je bil že cajt da se tale tema malce obudi.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 23. Avg. 2010 18:23

Jst tud 25., mogoče bomo na istem letalu :lach: Baje da je še oktobra dost toplo in da je morje najtoplejše takrat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Avg. 2010 18:27

Js bi šla v vsakem primeru z avtom in v kampe :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 24. Avg. 2010 20:03

Js pa spala na plažaah, aiii :) Pomoje je res dost toplo, moj kolega je bil (npr.) lani novembra v rimu, pa je blo čez 20' baje :) Tko da pomoje ni panike res. Average T je baje 25', septembra na Sardiniji (oktobra 23), minimalna povprečna pa 17, tko da kr pejt :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Avg. 2010 20:09

Sem že skoraj prepričana.

A ima katera kakšne predloge katere 3 kraje izbrat za prenočišča (oz. okolica)?
Več kot 3 lokacije v ene 10ih dneh bi blo preveč, da si še mal na izi vzameva.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov