kampi na slovenski obali

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 18. Jul. 2006 20:44

Jst sm lih nazaj iz Lucije... Tolk dobr se še nikol nism mela, sicer mam totalno zjeban bioritem, ampak dogajal je 24/7 tko da vsakmu ki ne išče mirnega oddiha ampak žurko predlagam Lucijo - zvečer pa itak Portorož. :D
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 18. Jul. 2006 21:30

Ja js sm bla tud zdj za vikend v Luciji, pa itak lahk prideš kadar hočeš notr, ni panike...Portorož je pa itak :D
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
šmrketa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 30. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a šmrketa » 21. Jul. 2006 18:13

zanima me, če je v kampih na slovenskem še kej fraj. ker sva se s prijatelco tko zlo na hitro odločle, da bi nekam šle, pa bi nama blo zlo fajn it v kak kamp. vendar jst nimam izkušenj s kampiranjem pa ona tud ne. Pa mislite, da so kampi že vsi zasedeni :?: al si še lahk rezerviraš, al to sam tja prideš?
:lol:
:D
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 21. Jul. 2006 18:17

Ne ne, to sam tja prideš pa se prijaviš pa je..pol si pa pač plac poiščeš kam boš šotor postavla in je :)
sam ne pozabit osebnega dokumenta, ker ga moraš v kampu pustit na recepciji, to ti sam tk povem če slučajn nisi vedla.. :wink:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 23. Jul. 2006 14:09

tehnik napisal/-a:
nejcha napisal/-a:hmmm.. ugodno ni nikjer oziroma je precej drago, morje je pa povsod zapackano

Ne vem kaj naj rečem.. :twisted:
Morje v fiesi je kristalno čisto. Hodim že od 2ega do 15ega leta tja. :idea:


Pa si ti že bil kdaj kje drugje na morju? Kristalno čisto morje v fiesi, pa ja de.

V kampih ponavad pustijo peš prehode celo noč, z avtom pa do enajstih, tko, da je za avto res brezveze plačvat v kampu, ker pol zvečer ne morš več nikamor z avtom, al ga morš pa itak na koncu vzuni pustit.
pa pa
tehnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tehnik » 23. Jul. 2006 14:28

Sem bil, bil. Pa imam najraje Fieso, ker sem že kar "udomačen" tam. Zato mi ne govorit čez čistoto vode tam, ker je na višji, če ne na najvišji stopnji na slovenski obali!
Uporabniški avatar
miss_dior
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a miss_dior » 23. Jul. 2006 15:24

sm bla zdej en dan u fiesi pa je bla kr čista voda sam men tm ni ušeč :roll: sam mel pa smo se fajn :D
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 23. Jul. 2006 15:28

js sm bla tud v luciji od nedelje do četrtka in je blo zakon :D :D
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 13. Avg. 2008 17:39

obnavljam temo:

a ma katera izkušnje s kampi na slo obali (če je bil pred 5leti dober, je lahko zdej že čist zaraščen, tako ad še enkrat sprašujem :D )
kaj pa cene, vsaj okvirne?

vsaka informacija dobrodošla, s kolegi mislimo it in nimamo pojma, katerga nej izberemo... HVALA!
Uporabniški avatar
urshaster
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 9. 10. 2007
Kraj: ma ene rovte bogu za hrbtm:D

Neprebrana objavaNapisal/-a urshaster » 01. Sep. 2008 10:41

u kampu Lucija je men še zmerj najbol pa še tok drago ni mi2 s tamalo sva dale za 3 dni 28€
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 01. Sep. 2008 22:27

midva sva bila lani v Strunjanu. za začetek: to je miren kamp, popolno nasprotje lucije.

za prikolice ni nič placa, ker ima pač folk dol parkirane čez celo leto, nekatere so že domala hiške. za šotore je pa veliko placa. midva sva si izbrala tisto stran, da je bilo sonce zjutraj, ker če ga imaš popoldne, je za spanje potem noro vroče.

moraš doplačati, če hočeš imeti avto na parkirišču blizu šotora, imaš pa ključ za to parkirišče, da ga odkleneš in zakleneš. se splača imeti avto blizu, ker tam zunaj ga sama ne bi parkirala. je ful nagužvano pa lahko samo čakaš, da ti ga bo en butnu nekam.

naju je za 3 dni tudi kar drago prišlo, sva dala pomoje okoli 80 evrov, se ne spomnim točno.

wc-je in umivalnike imaš takoj zraven šotora, tuši so spodaj, kjer so prikolice. je pa kul, ker je skos topla voda.

glede plaže je pa bolj šit: lahko greš peš čez soline do betonske plaže, kjer ne plačaš nič. če greš z avto, moraš plačati parkirnino.

je pa še plaža poleg enega hotela, ne vem kako se že imenuje, je pa kao za plačat. samo midva sva se prešvercala notri, ker se nama je 4 ali 5 eur zdelo drago, zato da bom tam plavala pa ležala 3 urce. prešvercala sva se pa tako, da sva šla samo ene 200 m naprej peš in sva tam zavila peški do vhoda za avtomobile do hotela. je bil pa res že naslednji dan potem tam en tip, ki je pobiral keš. očitno so opazili, da se folk šverca.

imaš pa na obeh plažah tuš in wc.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]