Kampi/Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 03. Avg. 2007 8:29

Edinstvena napisal/-a:Vrsar :D Koversada! ful urejen kemp, okej nudističen sicer samo mene ful ni motlo, čeprav sem bla malo šokirana ko sta se njegova starša na 1,2,3 slekla do golega :D :lol: sem verjetno kar malo barve v obraz dobla! V bistvu je pa še nasproti Koversade (preko Limskega kanala) Valalta, ki je tud nudistična pa se vsako večer ful vrei muzika čuje do koversade :D


jaz sem bila tudi dolga leta fenica Koversade, sam zdj so pa vse neki preuredil, mi pa ni več tok všeč... :?
Edin na otoku mi je še zmer prou fajn.
So pa tudi čist zdivjali s cenami! :evil:
Prav oderuhi so ratal!
Uporabniški avatar
hubabuba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a hubabuba » 03. Avg. 2007 14:08

Camp Stella Maris v Umagu vas bo precej udaru po žepih: 70 € za dve nočitvi za dve osebi... Marsikje dobiš apartma ceneje oz. za isto ceno
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 03. Avg. 2007 15:28

Nia ... Js sem bila v Solarisu vedno full zadovolna, in nam je bilo res tok všeč, da naslednji 2 leti sploh nismo hoteli zamenjati lokacije. ;) Sej ni nujno da greš tja, ti pa svetujem, da si ga greš vsaj pogledat. Sej te nič ne stane tiste pou urce, ko se sprehajaš po kempu. :P
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Avg. 2007 9:12

hvala
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 05. Avg. 2007 22:41

*hox* napisal/-a:^^ Meni je zelo fajn kemp Solaris v Šibeniku. :) Plaža je (vsaj tako sem slišala) ena od najlepših plaž na Hrvaškem, predvsem v tistem delu, ki so hoteli. Kemp je pa drugače super zrihtan, voda za tuširat je vedno topla, wc-ji so vedno čisti, sence je dost, pa tut luškane potke maš za večerne sprehode, cene pa tut niso vrtoglavo visoke. Klik.


prelepa plaža v šibeniku je tud vedno prelepo usrana :? jst sm bla parkrqt dol in vedno taka svinjarija, tako kot v vodi tud na plaži, še hujš k v portorožu :tot:
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 06. Avg. 2007 9:41

^^ To pa sploh ni res. Js sem bila dol lani in dve leti nazaj in NIKOLI ni bila usrana niti plaža, niti voda! In Portoroža definitivno ne moraš primerjat, ker js v Šibeniku v 3h poletjih niti enkrat nisem vidla v morju trave, dreka (kot recimo v Portorožu) in podobne svinjarije. Ne vem kako je bilo dol pred 4imi leti oz. ne vem kdaj si bila ti, ampak takrat ko sem bila js, je bilo vse čisto.
karmelita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 8. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a karmelita » 08. Avg. 2007 13:38

Pozdravljeni!

Zanima me, če je kdo kampiral v avtokampu Planik. Njihovo spletno stran sem si že pregledala....rada bi pa še kakšno več informacijo!

Hval in lp
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 08. Avg. 2007 17:43

Poglej za kamp Kanegra. Je zlo bliz slovenske obale, baje je zdj ful žurk pa mladine tm. So bungalovi lohk pa tut kampiraš tm. Luštn je tm.
Live your life like you want
Uporabniški avatar
bla bla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 4. 2007
Kraj: nekje na Zemlji

Neprebrana objavaNapisal/-a bla bla » 13. Avg. 2007 11:50

Kamp Zelena Laguna je zlo dobr in urejen..potem pa tud ze velikrat omenjen Valkanela pri Vrsarju drgac je pa v Vrsarju se en kamp Porto Sole k je pa cist na nov prenovlen wc-ji pa to....
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 19. Avg. 2007 19:45

ekola..js sm se vrnla iz morja..bla sm pa v Solarisu (Šibenik) :wink: bom kar po alinejah:

* huda lokacija & ful dobr uštiman
* svinjarije ni blo vidt ne na plaž kot ne po kampu (so čistilke vsak dan nardile obhod, da so pobrale smeti)
* trgovinca tm: prostorna je, samo založena pa ni najbolje...pa ni mi najbolj jasn zakaj imajo na sredini trgovince šotor ipd. postavleno :?
* prodajalke: zmerej živčne..ena se je snkrat name zadrla zakaj nimam 20 lip :/
* kamp je precej zaseden...smo imeli srečo ker smo se s sosedi zaštekal (nemci&nizozemci)..samo proti koncu smo dobil francoze zravn k so bli pa obup (ubistvu ko smo odhajal-že vse pospravl je pršu do ns pa začel: Did you go now? :roll: pa It's better for your car..zto ker je hotel svojo prikolico premaknt na našo lokacijo)
* sanitarije so bile dokaj ok (wc papir skor skoz prisoten)...prostorne so ble itak
* prostor za čiščenje posode je bil tud čisto vredu..edin mal mn prostoren
* plaža: kamenčki itak..mi smo bli zmerm na tisti pr kampu..tako da samo eno opozorilo: Pazi ježke! :D ni jih sicer veliko samo nekaj jih pa je
* marina je ful lepo uštimana..v zalivu..
* po kampu hodita 2 za Kornate..nista vsiljiva..rada poklepetata :) še posebi ženska..tist tip se pa samo zadi drži pa kadi
* aia..pa dva reveža hodita naokoli pa zbirata povratno embalažo (0,50 kune)..ubistvu nimam nič prot njima...mi smo jim kar na stran že dajal, ker raje vidim da človek vsaj nekaj naredi za svoje preživetje ne pa da pred trgovino prosjač za denar
* zvečer: v hotelskmu naselju zmeraj dogaja dost..tako da ni panike..pa za pod zob & spominke tud v izi dobiš
* tople vode za tuširat zvečer nismo imel..če greš pa čez dan je pa bila

ok, upam da sm dost povedala..drugače pa vprašajte še
Don''t care what people say, just follow your own way...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 20. Avg. 2007 9:20

..aNia*. napisal/-a:tople vode za tuširat zvečer nismo imel..če greš pa čez dan je pa bila

Res? :eek: To pa čudno, ker lani je bila topla voda 24 ur na dan. :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 20. Avg. 2007 9:35

cj
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 8:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 20. Avg. 2007 19:40

*hox* napisal/-a:
..aNia*. napisal/-a:tople vode za tuširat zvečer nismo imel..če greš pa čez dan je pa bila

Res? :eek: To pa čudno, ker lani je bila topla voda 24 ur na dan. :)

ma ja resno :/..sj pol sm se navadla da sm se šla generalno spucat okrog 2h, ko je bila topla...zvečer sm pa sam še sol po tavečem sprala :flower:
Don''t care what people say, just follow your own way...
slopar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a slopar » 22. Avg. 2007 22:38

Mareda je lusen miren druzinski kamp ,ki je zadnje dve leti tud bol prazen ozivi bol za vikende

cistoca je kar v redu topla voda tud senca lepe moznosti za kolesarjenje ,do Novigrada

nasa druzina ze 21 let hodi tja vedno zadovolni


septembra pa planirava za vikend it pogledat fkk kanegro ce bi bil se kak par za druzbo naj se oglasi
lil' elizabeth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lil' elizabeth » 27. Apr. 2008 20:35

hej,
v juliju grem za nekaj dni verjetno v kamp pineta pri fažani.
zanima me, če imate s tem kampom že kakšne izkušnje, saj je o njem na netu zelo malo informacij (nimajo svoje spletne strani), pišejo le osnovni podatki in da ima dve zvezdici. ni mi cilj najbolj luksuzni kamp, hitro se prilagodim razmeram, ampak samo dve zvezdici sta me pa useeno malo zmotili :wink:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov