Kampi/Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Lucy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 15. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lucy* » 15. Jul. 2010 10:44

hei :) mene pa zanima če kera ve, kje se lahko pogleda, če je v kampu npr. v kampu v bližini pule možno kampirat s šotorom pa kakšne so cene...povsod kjer sm gledla so samo prikolice al pa bungalovi...midva pa nimava prikolce/avtodoma, u bungalov se nama pa ne splača...kšna ideja? pa če lahko kera priporoči kakšen kamp v okolici opatije, pule...pa da ni preveč oddaljen od centra mesta...greva namreč z vlakom. Hvala pa upam d ma use to nek rep in glavo :D
‎"Don't live for pleasure,
Make life your treasure,
Fade away" - Ronnie James Dio
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 15. Jul. 2010 12:07

Sicer kampov v tisti bližini ne poznam, ampak pobrskaj po internetu in pokliči tja direkt. Tako boš največ info dobila.
Lahk pa se mogoče tudi v Sloveniji na kakšno turistično agencijo obrneš, pa da ti oni pomagajo glede teh zadev.

Veliko sreče :D pa lep dopust
Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 19. Jul. 2010 15:05

Zdravo!Iščeva kamp,ki ima senco,je ok,ne predrag ... na krku-malinska? Hvala
Uporabniški avatar
KayLeigh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 5. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a KayLeigh » 24. Jul. 2010 21:33

lesnik napisal/-a:Zdravo!Iščeva kamp,ki ima senco,je ok,ne predrag ... na krku-malinska? Hvala


V bližini Malinske jaz iz izkušenj poznam samo kamp Glavotok in je za moje pojme kar dober, res pa je, da nisem ravno zahtevna. Meni je najbolj pomembno, da je senca. Tko da, tukej senca je. Pa tud urejen je v redu, stranišča, tuši so čisti. Glede cene pa... odvisno od posameznika. Na splošno niti ni drag, samo če bi jaz izbirala bi za to isto ceno definitvno izbrala en drug kamp, ki pa sicer ni v Malinski, je pa totalno dobro zrihtan in edini kamp, kamor bi me mogoče še spravili kampirat.

Tko da, jaz bi se ziher odločila za kamp Pila v Punatu (sej Krk ni tko zlo velik in je vseen, če se tistih 15, 20 minutk zapelješ mal naprej v Punat :D). Zagotovo je eden izmed najlepše urejenih kampov, kjer sem bila. Res je vau, sem bila čisto presenečena, ko sem videla stranišča pa tuše. Resno, tko zrihtano še v marsikatermu hotelu ni :cool: res pa je, da je blo tko nekaj let nazaj (2-3 leta), zdej se je mogoče že kaj spremenilo

Aja, pa v Malinski je še en kamp (Draga al pa nekaj podobnega), ampak o tem pa ne morem nič povedat iz prve roke, ker še nisem bla tam.
Briga me za dober vtis, od zdej naprej sem EGO!ST.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 16. Avg. 2010 13:25

Midva se zdaj določama, če bi šla za par dni še na morje. In gledam zdaj te kampe. Pri vseh je cena po osebi in potem še parcela, večinoma z elektriko. Vse skupi prinese kar nekaj stroškov, glede na to, da se pri nas plača samo na osebo. A potem se šteje parcela, ki je cca. 8-10€ in še plačilo na osebo cca.10€, torej 2x toliko, ker sva dva. Potem pride na dan skor 30€. A ni to malo veliko? Ali se pač najde kakšne kampe, kjer ni treba plačati parcelo?
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 31. Avg. 2010 10:35

Evo. prišla z dopusta v Rovinju. Natančneje Kamp Amarin.
Kamp je cenovno v srednjem razredu (cca.23€ za dve osebi na dan), velik, čist, urejen, z marketom, dvema restavracijama, bazenom,... Ne morem rečt kaj slabega, razen to, da zvečer primanjkuje tople vode, kar se mi pa zdi, da skoraj vsepovsod.
Natančnejše mnenje o kampu pa v blogu. (link je v podpisu) Upam, da bo kateri pomagalo pri odločitvi, če se bo odpravljala v ta konec.
Naj pa rečem, da Porto Bianco ne priporočam, sem se s kolesom vozila mimo in je bolj tako. Na plaži so wc-ji iz katerih ful smrdi že ko se pelješ mimo. Blizu je tudi stara ribarnica kjer prismrdi po ribah. Resda je najbližje mestu, vendar boljše naredit kakšen kilometer več pa imaš lep kamp, ki ni ob glavni cesti in ima lepo urejeno in čosto plažo.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 18. Jun. 2012 14:01

Sicer je bilo že kar nekaj napisanega v tej temi o kampih, ampak so podatki tudi izpred parih let...
Mi priporočate kakšen lep in cenovno ugoden kamp na Krku?
stadion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 30. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a stadion » 20. Jun. 2012 11:04

Če hočeš da je pocen, greš v Maslinika (Punat)
Je mali kamp z malimi cenami. Ampak nima lastne plaže, ima pa dost sence.

Na krku če hočeš imet vse (športne rekvizite, plažo, bližino mesta, senco, trgovino) greš v Ježevca.

Če hočeš super plažo greš v novo baško v kamp Zablaće. Ampak pozor, 0% sence v kampu. Leži na travniku.

Kamp pila je okej, sicer je malček dražji kamp, ampak ma pa vse. Če koga zdej ne moti betonirana plaža pol bo tukaj okej.
Uporabniški avatar
MoN1Ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 1. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MoN1Ka » 14. Jul. 2012 18:22

Midva s fantom pa se letos odpravljava kampirat po dalmaciji in me zanima ali ima katera kakšne izkušnje in kateri kamp nama priporočate (seveda da je čist, urejen, da je lepa plaža in da se lahko greva zvečer kam sprehajat).
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 24. Jul. 2012 16:37

Mene pa zanima če je katera že bila v kampu Kovačine na Cresu in kako kej zgleda?
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 10. Avg. 2012 11:10

evo, jaz sem prišla z dopusta, ki je bil sicer planiran v črni gori, pa sem se zaradi smrada in smeti po 4 dneh vrnila nazaj na hrvaško, natančneje v manjši kraj med šibenikom in splitom - rogoznica. nujno moram pohvalit kamp Marko, ki je rešil moj skoraj že propadel dopust. kamp ima sicer 1 zvezdico, ker se lastniku ne da ubadat z birokracijo, ampak jih zasluži sigurno več. za 108kn/dan sva tam s fantom imela elektriko, čiste wcje, bazen 10x5m, pinkponk in mir. lastnik je 24ur na dan nekje v bližini kampa in pazi, da je vse kot more bit, ful faca in ima rad slovence, naju je ful lepo sprejel in naju na koncu dopusta počastil z domačim orehovcem in vodko, seveda sva mu pustila tudi nekaj napitnine in se sigurno še vrneva tja. morje je 300m stran, trgovina tudi blizu, z avtom pa imate blizu vse večje kraje in tudi nacionalne parke.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 01. Avg. 2013 19:41

Priporočate kakšen kamp v Istri? Ugodna cena, da lahko šotor postaviš v senco in da je plaža lepo urejena in morje čisto.
Če je bil letos kdo tam, bi bila zelo vesela kakšne informacije.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 02. Avg. 2013 8:11

Meni je bilo všeč v kampu Valdaliso v Rovinju, sence je ogromno, wc-ji so novi in zelo čisti, plaža pa je (glede na to, da je Istra) kar ok. Všeč mi je bilo, da vsak dan iz kampa vozi ladjica v center Rovinja in ne rabiš z avtom ali pešačit do tja :)
Uporabniški avatar
lesnik
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 264
Na forumu od: 27. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lesnik » 20. Avg. 2013 13:57

Je že bila katera v kampu Kozarica?Izkušnje,mnenje?
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 11. Mar. 2014 15:35

Ve kdo za kak majhen kamp, ki je tik ob morju in ni veliko ljudi na plaži? :D
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov