Kampi/Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*daddy's girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *daddy's girl* » 25. Jul. 2009 11:34

Mene pa zanimajo kakršnekoli izkušnje s kampom Slatina in kampom Brajdi na Cresu, ter kampom Tiha na Krku.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 25. Jul. 2009 16:56

kamp Slatina je ubistvu čist na konc Cresa in daleč naokol ne dogaja nič.Je pa plaža lepa, z mal sence,voda čista...v kempu maš tud en lokalček z biljardi in podobnimi zadevami,dost sence....nevem no, ta kemp mi je kr ok.Sicer tam nism bla nastanjena sem se pa dostkrat šla tja kopat.

kamp Tiha v Šilu...Ne it tja!!!!Ni nobene sence za šotoriste, res nobene!!!Mogoče se kje najde kšn mejčkn dreveščk ampak use skupej nč sence ne da! Za priklolčarje, ki majo stacionirane prikolce je sicer kul ker je ornk senca, sam za šotoriste je pa res bedno.
Drgač pa tm,nevem, sanitarije so kr ok, le problem je v tem da je ker je lih v takem zalivu,voda absolutno umazana do amena in k scavnca topla!!Lani sva bla, pa mislm da nikol več ne grem tja.

predlagam vama kamp Šrkila na koncu Krka, s čisto vodo, malce bolj ohlajeno ker ni v zalivu, mir, senca, prijazno osebje, barček na plaži, trgovinca v kempu.....
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 25. Jul. 2009 19:05

Jaz sem bila čisto navdušena nad kampom Lanterna v Poreču :)
Uporabniški avatar
theNinna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 373
Na forumu od: 31. 3. 2008
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a theNinna » 27. Jul. 2009 23:40

*purple* napisal/-a:
jst sicer še nism bla, grem pa letos enako na Korčulo in enako v kemp. Nekak sva se odločila za kemp Kalac, ker je hotelski,se mi zdi tudi da največji, ima notr trgovino in naj bi imel tudi sence dost in plažo lepo.
brala sem sicer neke vtise nekih avtodomarjev, ki pa glede kalaca niso nč rekl, razen tega da so mel posvinjane sekrete :D no to to al tko pričakujem pousod, kjer je veliko smrdečga folka :evil:

nevem, zdej če greš za mano (jst grem od 25.7 do nekje 9-10.8), ti lahko kšno slikco nardim in sporočim. :)


Ja ta Kalac klko se spomnim ma ful sence(v bistvu je to borova šuma :)) pa plaža je tui lepa(pesek/kamen). Wc-ji pa so takrat bli na "štrbunk (čeprav pravijo, da so ti wc-ji najbolj higijenski), zato smo mi hodli v sosedno gostilno na wc, ker tam so meli školko :) Drugače tuši, pa umivalnice pa je že takrat blo zelo čisto.

Grem pa od 3.8. - nekje 16.8.

Aja, zdaj sem komaj vidla da si že doli :D
ennin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 9. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ennin » 28. Jul. 2009 19:45

uradna valuta je še vedno kuna in tud uradno se lahko samo v kunah plačuje...če imajo menjalnico, potem lahko plačaš z evri pa to oni takoj zamenjajo v kune in je to to. drugače se da pa tud v manjših kampih plačati z evri :):)
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 03. Avg. 2009 9:27

Mogoče katera ve, kakšno je stanje v Pakoštanah? Zarad goreče deponije..če je zrak že čist..mislim v ponedeljek it na morje, pa zdej ne vem, če bi šli tja...
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 03. Avg. 2009 10:07

Gorelo je bolj pri Biogradu. Ravno se je od tam vrnil brat, prav iz Pakoštan pa en kolega in ni nihče nič rekel, da bi bilo kaj moteče.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 03. Avg. 2009 10:21

Kaj pa na Krku, kateri kamp mi najbolj priporočate? Naj bo na takšnem mestu, da se kaj dogaja.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 03. Avg. 2009 10:29

Aja pa še to...je vredu kamp Kozarica v Pakoštanah? Se kej dogaja?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Avg. 2009 13:54

theNinna napisal/-a:
*purple* napisal/-a:
jst sicer še nism bla, grem pa letos enako na Korčulo in enako v kemp. Nekak sva se odločila za kemp Kalac, ker je hotelski,se mi zdi tudi da največji, ima notr trgovino in naj bi imel tudi sence dost in plažo lepo.
brala sem sicer neke vtise nekih avtodomarjev, ki pa glede kalaca niso nč rekl, razen tega da so mel posvinjane sekrete :D no to to al tko pričakujem pousod, kjer je veliko smrdečga folka :evil:

nevem, zdej če greš za mano (jst grem od 25.7 do nekje 9-10.8), ti lahko kšno slikco nardim in sporočim. :)


Ja ta Kalac klko se spomnim ma ful sence(v bistvu je to borova šuma :)) pa plaža je tui lepa(pesek/kamen). Wc-ji pa so takrat bli na "štrbunk (čeprav pravijo, da so ti wc-ji najbolj higijenski), zato smo mi hodli v sosedno gostilno na wc, ker tam so meli školko :) Drugače tuši, pa umivalnice pa je že takrat blo zelo čisto.

Grem pa od 3.8. - nekje 16.8.

Aja, zdaj sem komaj vidla da si že doli :D


vidm, da sva se lih falile :D
drgač pa sem bla s kempom zelo zadovoljna,majo lepe parcelce, senčka skor usepousod, lih prou razporejene wcje,tud večalimanj čisto,razen če pač kšna usrana baba ne popuca dreka za sabo al pa poščije celo školjko pa cela tla :roll: (ampak tud to hitr popucajo)
osebje na recepciji je blo tud ful prijazno,osebje v lokalčkih ob plaži tudi,drugač so pa itak na celi Korčuli fuuuuul prijazni ljudje.Same najlepše izkušnje sem odnesla od tegale dopusta in par ljudi se bom spominjala zihr do konca življenja s svojim prijaznim in toplim odnosom. :hearts:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Jun. 2010 9:45

vanjula napisal/-a:Ojla!
Mene pa zanima o kampih na Hrvaškem. S fantom bi namreč šla konec avgusta oz. začetek septembra na dopust v kak kamp na Cres ali pa Lošinj (bolj severni in srednji del otoka Lošinj).
Zanimava se za kamp, kjer bi v tem času našla parcelo v bližini morja, pa da so ob obali tudi kakšni manjši otočki ali pa zalivčki, ki so dostopni s čolnom?
Našla sva kamp Čikat, pa Bijar, vendar naju zanima vaše mnenje- tudi o katerem drugem kampu. Bila sva že v Kovačinah na Cresu, vendar je kamp ogromen, in če ne dobiš parcele blizu morja te čaka precej dolga pot do plaže.
Prosila bi še za kak podatek glede tega, kakšna je plaža, pa čistoča in bližina sanitarij v kampu, ter koliko je od kampa oddaljeno kako mesto/središče, kjer se zvečer kaj dogaja.

Hvala za informacije! Lp

Kopirano iz druge teme, ..Evelyn..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Jul. 2010 23:00

miau napisal/-a:To leto bova šla prvič u kamp nekam na Krk in ne poznava čisto nič. Predvsem bi rada mir in senco za šotor ter takšen dostop v morje, da si ne porežeš podplatov. Pomagajte z izkušnjam in mnenji...
It was forever..but it didnt last long..
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 12. Jul. 2010 11:29

Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 03. Sep. 2010 12:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
crnolaska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: Dolenska

Neprebrana objavaNapisal/-a crnolaska » 12. Jul. 2010 18:43

mene pa zanima kako je s tem kampiranjem...a to plačaš nočitve ali dneve? Pa je kej omejeno do kdaj moreš it vn iz kampa? Recimo da greš čez vikend...a si lahko potem še celo nedeljo noter? Ne vem, nikol še nism bla v kampu, ampak za čez vikend bo tud kamp dober:)
pinanina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 14. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pinanina » 13. Jul. 2010 7:48

gregalina napisal/-a:Kaj pa na Krku, kateri kamp mi najbolj priporočate? Naj bo na takšnem mestu, da se kaj dogaja.


Bunculuka v Baški

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov