Kam greste letos na glavne počitnice?

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Apr. 2010 11:53

^^Kolk si pa stara in koliko so tvoje kolegice, da ne smejo it s tabo?
zvana_Peti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zvana_Peti » 20. Apr. 2010 17:27

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


ŽELIM IZBRIS PROFILA !!!!!!
Zadnjič spremenil zvana_Peti, dne 29. Jan. 2015 11:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Apr. 2010 17:48

jaz ti tud ne bi pusto... in tvojim starsem povej, da jih je lahko sram, da puscajo svojega otroka (ja, to si) na Pag same... naj se prej prepricata kaj se dogja tam doli ne pa samo verjet tvojim lazem...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Apr. 2010 17:56

Vsaj polnoletna je no. Ne vem kaj se tak groznega na Pagu dogaja, da ni primerno za njo? :D

Sicer pa imam v 100% načrtu za poleti:
* Gardaland + (ne vemo še kaj :D Verona ali pa Benetke) sredi julija- 2 dni s kombijem
* Litva; 14 dni, mladinska izmenjava

Ter 1 teden Hrvaške, če teta dobi odobreno v firmi (verjetno lih Pag), ter kak vikend v Portorožu, ker od fanta sestra tam službeno.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
zvana_Peti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zvana_Peti » 20. Apr. 2010 18:30

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


ŽELIM IZBRIS PROFILA !!!!!!!!
Zadnjič spremenil zvana_Peti, dne 29. Jan. 2015 11:52, skupaj popravljeno 1 krat.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Apr. 2010 18:36

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Apr. 2010 18:44

zvana_Peti napisal/-a:Ej Benetke so brez veze.. hihi... polet je tm toook vročee pa nimaš se kam usest(kr ni klopc), edin tm sred trga maš ene zloo drage kafiče.
U Veroni sicer še nism bla, sam praujo da je zakon.
Gardalend je pa men že prouu dojadio. :/ jbg
Jst mam tut pouhn stvari u planu :)) Sam ni nobenga, k bi šou :(
Najbolš da dam u salomona oglas hahahaha


Sem bla že v Benetkah, Veroni in Gardalandu, tak da nč se bat, vem kak je tam :D

Pejt pa sama, sej si dost stara!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
zvana_Peti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zvana_Peti » 20. Apr. 2010 18:49

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


ŽELIM IZBRIS PROFILA !!!!!
Zadnjič spremenil zvana_Peti, dne 29. Jan. 2015 11:54, skupaj popravljeno 1 krat.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 20. Apr. 2010 20:52

*mala* napisal/-a:Vsaj polnoletna je no. Ne vem kaj se tak groznega na Pagu dogaja, da ni primerno za njo? :D

Sicer pa imam v 100% načrtu za poleti:
* Gardaland + (ne vemo še kaj :D Verona ali pa Benetke) sredi julija- 2 dni s kombijem
* Litva; 14 dni, mladinska izmenjava

Ter 1 teden Hrvaške, če teta dobi odobreno v firmi (verjetno lih Pag), ter kak vikend v Portorožu, ker od fanta sestra tam službeno.


Ful se ti splača it na Gardsko jezero- ful je lepo. Pol pa imaš varianto, da greš en dan v Gardaland, drugi dan pa v Movieland, ali pa Safaripark je tudi tam blizu, ali pa aquapark. Imaš dost izbire. Gardsko jezero je pa res ful lepo.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 20. Apr. 2010 20:55

Dioniz napisal/-a:jaz ti tud ne bi pusto... in tvojim starsem povej, da jih je lahko sram, da puscajo svojega otroka (ja, to si) na Pag same... naj se prej prepricata kaj se dogja tam doli ne pa samo verjet tvojim lazem...


Podpis pod tole.

Sicer pa midva imava že rezervirano v Dalmaciji, v majhni vasici Šparadići, ki so 7km oddaljeni od Primoštena. Sva bila že lani tam. Sama v zalivčku na plaži, voda fenomenalna, plaža iz drobnih kamenčkov. Res se spočiješ od vsega šundra. Pa kar je zame najpomembneje, samo 40m do plaže :D Pa za 14dni greva.
zvana_Peti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zvana_Peti » 20. Apr. 2010 21:24

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


ŽELIM IZBRIS PROFILA !!!!!
Zadnjič spremenil zvana_Peti, dne 29. Jan. 2015 11:53, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Apr. 2010 22:18

Danes plačala letalsko karto za taglavni dopust letos. Poletje bo bolj dolgočasno/delovno, ampak bom že zdržala, ker me čaka v drugi polovici oktobra Južna Amerika (Ekvador, Peru, Bolivija, mogoče še Čile)

:jump: :jump:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 21. Apr. 2010 22:59

^^ Uuu, fino! :) Za kolk časa pa greš?
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 22. Apr. 2010 14:48

Dioniz napisal/-a:jaz ti tud ne bi pusto... in tvojim starsem povej, da jih je lahko sram, da puscajo svojega otroka (ja, to si) na Pag same... naj se prej prepricata kaj se dogja tam doli ne pa samo verjet tvojim lazem...

Ehh, dej. Mi smo bli pr 17ih sami dol. Vsi preživeli. Nobena ni prišla noseča domov, nobenga ni blo treba peljat na pumpanje, nobene drame sploh. Je res od posameznika odvisno, kaj bo počel in kako se bo odzval na možnosti svobodnega žuranja, pijančevanja dol. Ne vem, no. Jz sem pri 18ih bluzila s kolegico sama po Španiji tri tedne pa je blo vse ok. Res nisi več taaak mladič pr teh letih.


Da ne bom sam offtopicov tolkla tle. Nazadnje, ko sem pisala sem notr, sem še neki o Indoneziji bluzila, se mi zdi. Ahja. Dream, dream, dream :) To je propadlo čist (ne bo €, tko da ob kaki drugi priliki). Zaenkrat ni planov, ker bo treba najprej evre nadelat čez poletje. Mogoče kak trip do kolega v Nemčijo konc avgusta, kak Berlin/London for a week. Če se mi bo preveč zaluštal pa namest tega mejbi kaka surfarija v Španiji/na Portugalskem. Kej tazga. Že vidim, kolk mi bo manjku kak enomesečni trip away from here. Beh. Aja, skor pozabila. Grem pa na slovensko obalo za dva tedna zdej maja. Mal počivat, mal sončka lovit, mal se učit.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
soncica21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 20. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a soncica21 » 22. Apr. 2010 15:05

miikena napisal/-a:
Dioniz napisal/-a:jaz ti tud ne bi pusto... in tvojim starsem povej, da jih je lahko sram, da puscajo svojega otroka (ja, to si) na Pag same... naj se prej prepricata kaj se dogja tam doli ne pa samo verjet tvojim lazem...

Ehh, dej. Mi smo bli pr 17ih sami dol. Vsi preživeli. Nobena ni prišla noseča domov, nobenga ni blo treba peljat na pumpanje, nobene drame sploh. Je res od posameznika odvisno, kaj bo počel in kako se bo odzval na možnosti svobodnega žuranja, pijančevanja dol. Ne vem, no. Jz sem pri 18ih bluzila s kolegico sama po Španiji tri tedne pa je blo vse ok. Res nisi več taaak mladič pr teh letih.


Js sm bla lansko leto isto na Pagu, še z parimi puncami in je blo zakon =) nobenih težav... se pa strinjam z predhodnico, če iščeš težave jih tudi najdeš...

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov