Izleti po Evropi (eno/dvo/tro dnevni)

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Sep. 2007 12:09

lej, en evozim jst in en odločam o temu.pač nekateri nočejo vozit v neko veliko mesto.in ga čist razumem, če greva na en uizx izlet dava raj 40 evrov, pa da sva popolnoma brez skrbi :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 10. Sep. 2007 14:27

Ah, midva z biušim sva u centru Munchna vedno u eni hjuđ garaži auto pustila in je blo. Bl na easy k u Lublan.

Agencij ne maram, kr se mi ne da z nabasanim busom dvakat dl cajta trogat, hodt tko in tja kamor gre cela gruča, bit omejena s cajtom in aktiunostmi ... :nein: no go for me.

Midva greva zdej za tri dni u Dubrovnik, za božič pa na Dunaj, z Dunaja pa za par dni u Pariz :wink: . Nobene agencije, use lastna režija in iznajdlivost. Can't wait.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
!n€s
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: najlepši

Neprebrana objavaNapisal/-a !n€s » 14. Sep. 2007 10:18

Mi gremo pa letos 1.12. v malo mestece Styer v zgornjo Avsrijo,..... Program zgleda full lustn, tko da ze komaj cakam :D
Tami29
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tami29 » 25. Sep. 2008 10:30

Za vse to lokacije se splaca z avtom, in ne prek agencije, na Dunaju v 7. becirku je celo en hostel kjer stane dvoposteljna soba 20 na osebo.
Sicer pa ce koga tu poznas, na primer mene je pa se ceneje, ne bo vec dolgo.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 21. Nov. 2008 20:51

NOVO

Mogoče kdo pozna kakšno agencijo, al pa šolo kateri se lahko tudi drugi priključijo na vodeno ekskurzijo v Auswitch??
Ful bi šla rada, ker me ful zanima, pa ne najdem nkjer nč.Razen zdej za novo leto če se gre v Krakov, ampak v Krakov nebi šla.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 21. Nov. 2008 20:51

NOVO

Mogoče kdo pozna kakšno agencijo, al pa šolo kateri se lahko tudi drugi priključijo na vodeno ekskurzijo v Auswitch??
Ful bi šla rada, ker me ful zanima, pa ne najdem nkjer nč.Razen zdej za novo leto če se gre v Krakov, ampak v Krakov nebi šla.

Al pa za munchen-ški muzej?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2449
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 22. Nov. 2008 18:43

Auschwitz brez Krakova bo bolj težko, ker je malo dolga vožnja za samo tisti dve urici ogledov :)
Uporabniški avatar
PuZa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: s0mewheRe 0ver The RainB0w..

Neprebrana objavaNapisal/-a PuZa » 03. Dec. 2008 13:52

Hja, kolkr js vem je najkrajši možni ogled Auschwiza 6 ur. Usej tk so nam rekli ko smo bli marca tam. Drgač se pa splača it tut krakow pogledat, je tako luštno mesto.
..BaBy Anwh0w I`ll Get An0thEr T0y..
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 03. Dec. 2008 20:26

A je sploh kaj res pametnega za videt v Auswitchu in kaj? Vedno se samo govori kolk je to zanimivo za videt, samo mene pa zanimajo izkušnje res od nekoga ko je tam bil? :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 04. Dec. 2008 11:30

Tamarra* napisal/-a:A je sploh kaj res pametnega za videt v Auswitchu in kaj? Vedno se samo govori kolk je to zanimivo za videt, samo mene pa zanimajo izkušnje res od nekoga ko je tam bil? :)


Jaz sem bila ene tri leta nazaj v sklopu novoletnga potovanja v Krakow.

Name je naredil ful močen vtis, sploh ker sem si dejansko vse skupaj ogledala. Zadeva je ogromna, pa tud dobr ohranjena in vzdrževana. Je pa precej grozn - no vsaj men je blo, tko da potem ko sem pršla nazaj pa je bil čez 2 mesca Schindelerjev seznam na TV-ju ga nisem mogla gledat. Tam si namreč vse ogledaš, stražne stople, peči, zdi kjer so jih ustreljeval, osebne predmete, za celo sobo odrezanih las...
Bi pa vsene rekla, da si je to treba ogledat in se tud zamislt zraven.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2449
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 04. Dec. 2008 22:56

Hja, kolkr js vem je najkrajši možni ogled Auschwiza 6 ur. Usej tk so nam rekli ko smo bli marca tam. Drgač se pa splača it tut krakow pogledat, je tako luštno mesto.


Sicer je že kaka tri leta od tega, kar sem bila jaz tam, ampak definitivno nismo bli tam 6 ur. Ja, verjetno lahk ogled traja tud 6 ur, sej je ful veliko za videt, ampak mi smo bili max 4 ure, skupaj z drugim taboriščem (birkenau?) par km stran. pa tud če si 6 ur tam, do tja se voziš ene 12, 14 ur, pozimi v snegu še več.
krakow pa res vreden ogleda :wink:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron