Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

psenica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 128
Na forumu od: 31. 1. 2006
Kraj: sončna pega

Neprebrana objavaNapisal/-a psenica » 20. Feb. 2007 22:57

jemina napisal/-a: samo na Brač sem čustveno navezana.

tudi jas :oops:
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 21. Feb. 2007 0:08

ja res je cenej če greš v grčijo v hotel z ne vem kok zvezdicami, kokr pa če greš na hrvaško v hotel.
100% je pa cenej če greš na hrvaško v en apartma maš hrano s sabo pa ponavadi tud nimaš nobenih problemov, vsaj jz jih nism mela.

nasprotno se je lani zgodil k smo šli 3-je pari na ugljen-kukljica v apartma oz. hišo (če tistmu lahk pravmo hiša), ki je v lasti slovencev pri katerih smo doživeli katastrofaln sprejem, tud zlagal so se glede hiše, morja skratka vsega in za tisto podrtijo so hotl 80€ na dan/6 ljudi + akontacijo (150€) od katere nam niti pou niso vrnil :evil: ,kljub temu da smo še isti dan spakeral in šli na pag v apartma kjer smo doživel res lep sprejem.
lastnik nam je ob pol polnoči postregu s hrano in pijačo, prvo noč nam je odstopu lastno spalnco, ker je meu apartma zaseden. cena je bla 10€ na dan na osebo, apartma u nulo hud klima, tv vse super plaža blizu,morje enkratno.
tko da letos grem spet na pag :)
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 21. Feb. 2007 9:25

Panasonic napisal/-a:Glede na to da nas javno ne marajo ne vem kako ste loh taki idioti pa še vseen dol hodte... K da majo sam Hrvati morje... Mislm sej men je useen če hodte, mene ne bojo vidl... Ker so totalno primitivni in samovšečni pa še cene nabijajo... Zanimivo, da turistično atraktivnejše Grčija, Turčija, Ciper so cenejše destinacije... Tko da pametni hodmo tja, tisti k pa še zmer ne veste za kaj se gre pa kr hodte še naprej na Hrvaško...


No, no dejmo se malo lepše izražat ... enako bi lahko potem jaz rekla zate, da si navaden cepec, ker preplačuješ tiste luknje v Bolgariji in potem skupaj s ščurki spiš ... jaz resnično ne vem kam vi hodite na morje, ampak ste se kdaj vprašali, da ste vi mogoče tisti, ki delate zdrahe? ne vem no, jaz nimam nikjer problemov ... lani sem bila v Dalmaciji, Splitu, kjer so vsi tok nastrojeni proti vsem, ne samo Slovencem, pa mi ni eden kaj zatežil ... potem sem bila v Puli, ki je še eden izmed krajev, kjer lahko doživiš svega i svačega, pa sva dobila dober apratma za malo denarja, plus tega nisva nobenih stroškov plačala, ženska nama je kosilo kuhala ...
zdaj primitivcev ne moreš metati v isti koš kot turističnih delavcev ... vsakega, ki izdaja apartmaje vprašaš, kdo je najboljši gost, pa bo vzklikal Slovenec ... nisem še slišala, da bi vzklikali, da smo slabi gostje, ker si tega žal ne morejo dovolt - ker če nau Slovencev, ne bo turizma ... v Bolgariji bodo pa rekli ja Čehoslovenci so najboljši gostje :roll:
sej pravimo, ko voli nek izvoli ;) ...pa še 1x primitivci so tako na Hrvaškem kot v Sloveniji ... pa ne tam ne tukaj jih ni treba iskati s povečevalnim steklom, če me razumeš ;)
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 21. Feb. 2007 11:51

bejbika napisal/-a:
Panasonic napisal/-a:Glede na to da nas javno ne marajo ne vem kako ste loh taki idioti pa še vseen dol hodte... K da majo sam Hrvati morje... Mislm sej men je useen če hodte, mene ne bojo vidl... Ker so totalno primitivni in samovšečni pa še cene nabijajo... Zanimivo, da turistično atraktivnejše Grčija, Turčija, Ciper so cenejše destinacije... Tko da pametni hodmo tja, tisti k pa še zmer ne veste za kaj se gre pa kr hodte še naprej na Hrvaško...


No, no dejmo se malo lepše izražat ... enako bi lahko potem jaz rekla zate, da si navaden cepec, ker preplačuješ tiste luknje v Bolgariji in potem skupaj s ščurki spiš ... jaz resnično ne vem kam vi hodite na morje, ampak ste se kdaj vprašali, da ste vi mogoče tisti, ki delate zdrahe? ne vem no, jaz nimam nikjer problemov ... lani sem bila v Dalmaciji, Splitu, kjer so vsi tok nastrojeni proti vsem, ne samo Slovencem, pa mi ni eden kaj zatežil ... potem sem bila v Puli, ki je še eden izmed krajev, kjer lahko doživiš svega i svačega, pa sva dobila dober apratma za malo denarja, plus tega nisva nobenih stroškov plačala, ženska nama je kosilo kuhala ...
zdaj primitivcev ne moreš metati v isti koš kot turističnih delavcev ... vsakega, ki izdaja apartmaje vprašaš, kdo je najboljši gost, pa bo vzklikal Slovenec ... nisem še slišala, da bi vzklikali, da smo slabi gostje, ker si tega žal ne morejo dovolt - ker če nau Slovencev, ne bo turizma ... v Bolgariji bodo pa rekli ja Čehoslovenci so najboljši gostje :roll:
sej pravimo, ko voli nek izvoli ;) ...pa še 1x primitivci so tako na Hrvaškem kot v Sloveniji ... pa ne tam ne tukaj jih ni treba iskati s povečevalnim steklom, če me razumeš ;)
Ti kr hod dol men je useen, sj čez par let boš dojela kaj ti hočm jst u sedanjosti dopovedat. In ja najbl žalostno je to da SLOVENCI preživlamo hrvaški turizem, se prav bi ns mogl po rokah nost, ne pa da so takšni kot so. Velik Slovencev iz tega razloga ne hod več dol ker so dojel situacijo (rušenje slo vikendov, pa neki u zvezi z izpraznitvijo enega doma za šolarje je blo da ne govorim o jebanju policajev k na cesti ustavjo in vidjo slovensko tablico pa ogromn stvari bi loh še našteu..., nekateri pač še niso/niste tega dojel in hodte še zmer dol da jim potuho dajete kok so oni "jaki" da ne moremo brez njih... Aja pa kje sm Bolgarijo omenju? :roll: Uglavnm osebno grem raj u Bolgarijo kokr u "lijepu njihovu"...
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 21. Feb. 2007 12:37

Tema ni namenjena političnemu obrekovanju narodov, zato prosim za malo strpnosti.

Sama nikoli nisem imela slabih izkušenj kjerkoli na hrvaški obali, pa naj si bo to kopno ali otoki, Istra ali Dalmacija, pa seveda tudi v notranjosti je bilo vedno vse brez problemov.
Tako da dojamite, da smo si ljudje različni in da različno dojemamo in odreagiramo na isto situacijo.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 21. Feb. 2007 13:04

Panasonic o tem, zakaj se ruši slo. vikende bi se dalo razpravljat - prvo o tem, da nimajo gradbenega dovoljenja - ampak pustimo to, to ne spada v to temo ... ne vem, v celotni moji zgodovini, ki je že zelooooo dolga, so nas samo 1x ustavili policaji, pač rutinska kontrola ... ker je bilo vse po predpisih, je očetu vrnil vozniško in smo šli ... brez kazni ... če pa ti voziš tam, kjer je 50 dovoljeno, 70, si pa lahko Turek ali pa Slovenec, te bodo ustavili ... na carini - nikoli problemov ... je pa res, da je razlika med Istrani pa Dalmatinci ... ampak to spada v drugo temo ... še 1x, mene ščurki v Grčiji ne zanimajo, vse, kar je pa normalen standard, je pa že taka cena kot portoroški Metropol ... mislim, da pa ni dvoma kam bi potem šla ... aja, pa vsi nacionalisti, zakaj pa raje ne podpirate slovenskega turizma, ampak hodite denar zapravljat v Turčijo?
pa še zmer ne vidim, kje je problem ... pač ne hodiš na Hrvaško, ampak na Ciper ... bog ti požegnej to ...
in kot je Sani rekla, če nimaš nič napisati o destinacijah, potem si odpri v politiki novo temo z naslovom Hrvati so cepci in noter piši sovražno ... in resnično ni treba nobenega žaliti ...
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 21. Feb. 2007 14:26

Ti bejbika pomoje sploh še nis bla u Grčiji k pojma nimam od kje tok rada omenjaš te ščurke... Če maš fetiš nanje je to tvoj problem, jst s ščurki nikol nism meu problemov u Grčiji... Itak pa tko govoriš k da so sam u Grčiji ščurki na Hrvaškem jih pa ni... Aja sej res če so pa stiki s ščurki na Hrvaškem je pa use OK, ker zate je hrvaška obala zakon in hrvaški ščurki samo popestrijo večere, pa še luštni so...
Uporabniški avatar
mash@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 15. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mash@ » 21. Feb. 2007 14:33

Ej folk, če hodite na Hrvaško pa veliko kličete en kul podatek - od prvega februarja je za Hrvaško 60 procentni popust na GPRS. Drgač so pa podrobnejši podatki mobitelovi spletni strani. :lol:
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 21. Feb. 2007 15:38

Zakaj se takoj zaletiš v prvo besedo, ki ti ni po godu.
Hodi na morje tja kamor te privlači, ta tema je namenjena Hrvaški in vsem njenem širnem morju. Če ti to ni priljubljena destinacija lepo napiši in ne blati vse naokoli.

Tema ni namenjena pljuvanju in širjenju nestrpnosti.

Pa da ne bo vse skupaj OT, veselim se prvih poletnih sončnih žarkov, ki jih bom zaužila v Istri vsaj za kakšen dan/vikend.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 22. Feb. 2007 12:05

Eh jaz nism mela ne na Hrvaškem in ne v Grčiji nobenih problemov in nobenih ščurkov pa je bla oboje precej ugodna cena.

Vedno bolj sm mnenja, da če prčakuješ da boš mel štale jih boš mel.

Jaz sm se zmer povsod normalno obnašala in so se ljudje pač obnašal tud do mene normalno, če pa ti probleme iščeč te pa slej ko prej najdejo.

In strinjam se s tem da imaš primitivce povsod in da debilnost in človeška neumnost prv nč nista odvisni ne od rase, ne od vere in ne od nacionalnosti.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 12. Mar. 2007 8:43

mal pomoči rabm
a katera priporoča mogoče kakšn apartma, bungalov kar kol za dve osebi da je pocen, pa da je lepa plaža, po možnosti istra pa kkšn od otokov (pag, rab, krk). do zdej sm zmer hodila prek mtkine službe al pa k teti in pojma nimam kje nej začnem iskt. neki sm na internetu brskala pa vse kar najdm ni lih za najin žep, če pa je pocen pa pojma nimam če je sploh za kej. dost vas je omenl čez temo da ste mel pocen bajtico, apartma pa ful dobr pa me zanima točni naslovi-seveda če jih prepustite za en tedn :) al pa če katera priporoča kakšno intenetno stran ?? vem da jih velik dobi pocen k gre že dol, velik je teh bajt k oddajajo sobe sam js bi raj mela kej zagotovljen ne pa pol dol pršla pa iskala, pa po možnost nč najdla :?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Mar. 2007 12:18

hmmm.kakšen ki še nima rezervirano ti bo težko pustil svoj priljubljen apartma :D
drgač pa lepo vpišešn v google apartmaji/bungalovi/hoteli in mesto/otok kamor želiš it in ni bog da ti ne najde miljon destinacij...
jst vse iščem prek spleta...in čimamnj po kakšnih kompasovih/globtourjevih straneh, ker so najbolj dragi..Najbolj je kakšen zasebnik, mu lepo dnar nakažeš ko se zmenita, sprintaš vse mejle, dobiš na banki potrdilo in greš dol..tko jst skos delam pa ni blo nobene panike..
cene so pa itak več ali manj zlo podobne...glavna sezona (tam nekje konec julija pa do polovice avgusta) je pa najdražja...tud za celih 20 € na dan po apartmaju...

apartmaji Pag
bungalvi pag
bungalovi Krk
apartmaji Krk
apartmaji Rab
bungalovi Rab
apartmaji na kvarnerju
[url=0http://www.google.si/search?hl=sl&q=apartmaji+hrva%C5%A1ka&meta=]apartmaji hrvaška[/url]
in še apartmaji

zdej ej pa tko...nekje ni cen, nekje pišejo cene po dogovoru..treba je samo mejle pošiljat..jst sm jih lani okol dvesto poslala, pa sem dobila na Cresu eno dost ugodno ponudbo z lepim novim apartmajem/klima,balkonček, blizu plaža....samo vztrajen je treba bit pa cel net preiskat..se najde tud kakšna ugodna ponudba....


NOVO

Je bila ktera na HVARU?
zanima me kako je tam, kakšne so plaže, populacija folka, žuranje, štanti ( :D )..skratka nasplošno ali je vredn obiska ali ne :)
sem gledala po slikah ampak slike itak lako varajo, tko da bi raj kakšne prave izkušnje :)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 16. Mar. 2007 12:58

Jaz sem bila na Hvaru, mesto Jelsa. Čudovito :D tako plaže, parki, bila sta tudi dve diskoteki/puba. Sicer je to že kar nekaj let nazaj
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 17. Mar. 2007 13:01

Jaz sem bila lani na Hvaru; mesto Stari Grad.
Je precej daleč za peljati, pa potem še na trajekt, ampak se vse da preživeti. :)
Drugače pa smo bili v tem hotelu http://www.sunnyhvar.com/Italiano/Alloggio/Hotels/Starigrad/alloggio_starigrad_hotel_arkada.htm (sicer je neka ita. stran, pa vseeno, da si lažje predstavljaš). Čist kao do središča mesta te vodi krasna potka po senčki :D, imajo en kup štantov, ni prav diskotek, maš pa te lokale, kafiče, kjer zvečer vse oživi.
Po moje je vreden obiska, ker je res lepo (vsaj moje mnenje je tako).
Mislim pa da je bolj kraj za diskoteke samo mesto Hvar, ki pa je seveda temu primerno dostiii bolj drago. :) Baje je tam tudi fino.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 17. Mar. 2007 15:56

:love:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:41, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov