Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 24. Maj. 2011 8:19

^^ Za Kosirino sem pa že slišala, da je čudovita. Je gužva drugače?
Midva itak ponavadi rentava motor in kruzava po otoku, letos bova celo kolesa vlekla sabo, lih tok, da se ne loviva s parkiranjem v mestu, ko bova šla po ribe al pa na kavo.
Kak dan, če bo slabše vreme bova šla do Šibenika čez dan, drugače pa vsaj zvečer, pa obvezno kako dopoldne pogledat Vodice. Šla bi tud do Zadra, ker mi je tooop, ampak moram preverit kok je še vožnje nazaj, ali pa magar nazaj grede vsaj na kako kosilo. Bo kr luštno. :)
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 31. Maj. 2011 11:13

Meni so najbolj všeč vodice...všeč mi je plaža, zvečer je fajn za sprehode, za parčke, za žurat...vse kar hočeš...ker pa zna bit gužva na plaži čez dan in če hočeš mir in res samo naravo, je pa fajn z ladjo na kak bližnji otok, karte za ladjo so pocen in je res fajn za relaksacijo... :) al pa tud rovinj, je fajn za žurat (monvi), za plažo js priporočam al otok sv.katarina al pa crveni otok, kr u rovinju lih neki super plaže ni...je fa men osebno eno najlepših mest, še posebi zvečer za šetnjo....res super... :) pag-zrče je pa res sam za žurat non stop, kar pa men osebno pol ni dopust da pridem na pol mrtva domov :D je pa načeloma mesto pag men tud kr všeč... :)
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 31. Maj. 2011 14:24

Je kdo že dopustoval na jugu Paga? Kakšne so kej plaže, a dogaja kje kej zvečer...?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Maj. 2011 16:43

Verjetno podobne kot na S otoka. Meni plaže niso bile pretirano všeč.
Zihr pa hodjo vsi žurat v Zrče :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 31. Maj. 2011 16:58

Letos sva z mojim kar zaspala na lovorikah, kar se tiče rezervacije dopusta, ker nisva vedela, če bova sploh šla. Lani sva mela rezervirano Novaljo za 14 dni že februarja, letos ne vem, če bova sploh še kaj tako ugodnega dobila (do cca 260 € za 7 dni na osebo), pa da je solidna soba za dve osebi. Ve kdo, kje bi še bilo kaj prosto v terminu od 25.7. dalje (7 dni), pa s povratkom domov najkasneje do 10.8.? Prej in kasneje ne moreva na dopust, ker jaz delam, tisto obdobje pa je že povsod zasedeno, kolikor sem gledala razpoložljivost sob v apartmajskih vilah v Novalji. Lahko je tudi Gajac ali kje v bližini Novalje. :)
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 22. Jun. 2011 10:55

mi smo apartma na hrvaškem že večkrat našli preko teh dveh strani - poglej si malo

http://www.njuskalo.hr/

http://www.travel-tourist.com/index_si.htm
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 23. Jun. 2011 10:38

Tuki je še par strani, kjer lahk poiščeš:
www.seecroatia.com
www.apartmanija.hr
www.apartmani-hrvatska.com
www.croatiaapartments.net
Upam, da bo kaj pomagalo :)
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 23. Jun. 2011 11:24

Pa še eno vprašanje...a ve mogoče kdo, kako je z letali do Dubrovnika?Od kod se najbolj splača it (predvidvam, da sicer iz Zagreba), kolko so približno cene itd... :)
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 23. Jun. 2011 11:31

Jaz sem šla 1x v Dubrovnik z letalom iz Zagreba. Ampak ne poleti, temveč za novo leto. Let traja 45 min...

...cena pa mislim da je bila takrat okoli 150 - 200 eurov. Ne spomnim se več.
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 23. Jun. 2011 11:42

Pa še eno vprašanje...a ve mogoče kdo, kako je z letali do Dubrovnika?Od kod se najbolj splača it (predvidvam, da sicer iz Zagreba), kolko so približno cene itd... :)
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 26. Jun. 2011 22:12

prosila bi če kdo ve za kak ugoden apartma v poreču, če mi lahko sporoči pod privat...
hvala :)
Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 07. Jul. 2011 7:50

ali ima kdo kaj izkušenj z dopustovanjem v crikvenici? plaže, mesto, dogajanje - nočno itd.......
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 18. Jul. 2011 13:44

ve kdo za kakšen (ne preveč obljuden) kraj kjerkoli ob morju na hrvaškem, kjer je čisto morje in pesek oz. drobni kamenčki ob vstopu v morje? pač ena lepa plažica z malo folka in kjer ni nobenih lokalov v bližini, pa ne preveč odročno od najbližjega mesta. pa kje najt kakšno poceni sobico za 2 ali 3 nočitve v avgustu? ker je res dokaj težko najt nekaj cenovno ugodnega s čisto in mirno plažo. bi bla vesela kakšnega predloga, ker smo do zdaj prejšnja leta vedno hodili v hotele in na hotelske plaže v dalmaciji, tako da drugih možnosti še nisem izkoristila. :)
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 18. Jul. 2011 14:00

odgovor na tvoje prvo vprašanje:

MUSTAČO na otoku Hvar
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 18. Jul. 2011 14:24

Plaža mi ni všeč, ker je težki dostop do morja :nein: Mam rada res drobne kamenčke oz. še boljše, pesek in ogromno takih variant je baje na hrvaškem, nihče pa nikoli ne pove kje točno. Plus tega, da je zraven take mirne plažice še ugodna sobica za dve osebi in je to zame top dopust, ker rabim mir :)
sem pa na hvaru bla že pred kakimi 10 leti in baje ni znan po najlepših plažah na hrvaškem, so pa nekatere res odročne, kot ta recimo :)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov