Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 15. Feb. 2007 3:36

Boste še vedno hodili na Hrvaško, kljub tem sporom?
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 15. Feb. 2007 9:24

Vsekakor :)
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 15. Feb. 2007 9:56

Ni šans. Ne hodm že 3 leta tja - odkar so mi v živo pokazal svoj taprav obraz :evil:
Čeprou ne pravm, da so čist usi isti.
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 15. Feb. 2007 10:16

Js tud na morje ne hodim več dol in nimam namena hodit še lep čas. Potem mogoče s frocovjem, zdle pa no way. :nein:

Greva pa (no, mogoče gre kar cela familija) enkrat spomladi v Zagreb (js imam v centru mesta sorodnike in bova pri njih) za par dni. En dan ogled mesta, en dan pa nujno posvečen zagrebškemu živalskemu vrtu. :jump: Komi čakam.
Waiting in the queue oh whoopee doo
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 15. Feb. 2007 11:05

Sunshine357 napisal/-a:Vsekakor :)

jaz tudi ;)
ne vem, jaz nisem imela nikoli z nobenim težave ...
drugače so pa naši dragi Slovenčki isti ... sam Hrvati povejo naglas, Slovenci pa sami v sebi godrnjajo ... ravno tako se delajo Srbi norca iz Slovencev, pa veslo hodite v Beograd za novo leto ... ;)
jebiga, budale so povsod in lahko ti bodo spraskal avto v Puli (ni nujno, da Hrvat, lahko kak pijan Čeh, pa potem Hrvata obtožiš :lach:), v Ljubljani Štajercu ali obratno, sredi Milana ...
oni ne morajo brez nas, mi ne moremo brez njih ... da bi se pa zato hodila kopat v une mlakuže v Bolgarijo, Turčijo, spala s ščurki v Grčiji, ker se naši politiki na razumejo - hvala lepa, ne ... ni ga čez Jadransko morje in čez plažo v Baški vodi (pri Makarski, ne govorim o Baški na Krku :lach:)
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 15. Feb. 2007 14:05

Seveda bom hodla :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 15. Feb. 2007 15:35

Sunshine357 napisal/-a:Vsekakor :)


enako. nismo imeli z njimi še nobenega "konflikta". upam, da ga tudi ne bomo. :D
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 15. Feb. 2007 17:57

Že ktera planira kej za letos poleti? Jst bi mela neki fajnega, kak teden :D Pa ne preveč vrtoglavih cen :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 15. Feb. 2007 19:10

Jz bi šla na Pag ali Brač. Brač je lepši, Pag je pa bližje pa večja žurka je. samo na Brač sem čustveno navezana.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 20. Feb. 2007 11:53

Ja, itak. Letos ponovno. :ja:
Drugače pa se popolnoma strinjam z bejbiko. Vzela besede izpod tipk.
:lach:
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 20. Feb. 2007 12:06

Ne hodim na hrvaško obalo, pa ne zaradi teh sporov (ki se mi zdijo sramota tako za Slovence kot za Hrvate). Včasih smo še z družino šli, npr. v Zadar ali Zaton, zdaj pa pač nimam te navade, grem raje kam drugam.

Sicer pa spori glede meje ne obsegajo le Jadranskega morja, ampak so tudi drugje (Hotiza, ...).
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 20. Feb. 2007 12:19

Po splošni anketi priljubljenosti turistov iz tujine med Hrvati smo Slovenci krepko na zadnjem mestu, čeprav pustimo največ denarja pri njih... Eni Nemci k vso hrano pa pijačo sabo prpelejo (se pravi zapravijo zlo mal) so pa najbolj priljubljeni... Glede na to da nas javno ne marajo ne vem kako ste loh taki idioti pa še useen dol hodte... K da majo sam Hrvati morje... Mislm sej men je useen če hodte, mene ne bojo vidl... Ker so totalno primitivni in samovšečni pa še cene nabijajo... Zanimivo, da turistično atraktivnejše Grčija, Turčija, Ciper so cenejše destinacije... Tko da pametni hodmo tja, tisti k pa še zmer ne veste za kaj se gre pa kr hodte še naprej na Hrvaško...
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 20. Feb. 2007 14:00

^^ Panasonic, še vedno ni treba žaliti tistih, ki pač (za razliko od tebe) hodimo na Hr. :wink: (... pa še prepovedano je na forumu žaliti)
Sicer pa mislim, da ima vsak svobodno izbiro, kje bo počitnikoval.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Feb. 2007 14:01

hja, hrvaška je še zmerej abližja in roko na srce ima lepo morje..meni nekak ne odgovarja letni dopust nekje bogu izza nogu, sicer cenovno ugodno, vendar v kar enem zakotnem hotelu z dvema zvezdicama...nekak grem rajš na hrvaško (ampak v dalmacijo), kot pa nekam drugam...lepo najamem apartma, si s sabo nesem hrano, imam s sabo avto in raziskujem..če grem pa kam daleč pa sem brez avta in potem zapravim za taksije in vse ostalo...Sicer pa v istro e hodim, ker sm že dostkrat doživela kakšne pripetljaje z istrani, tako da samo dalmacija, kjer pa nikoli ni bilo nič narobe...
sicer pa če se gremo politiko, nimata prov ne hrvaška ne slovenija....in tud za fuzbal nikol ne navijam za hrvate :D
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 20. Feb. 2007 14:14

nimam nič proti hrvaški, s starši smo vsako leto šli na hrvaško. je pač najbližje. zdaj, ko ne hodim več z njima na morje, pa m mikajo bolj oddaljeni kraji, tak da s fantom, če bova šla, bova šla sigurno v bolgarijo ali pa črno goro ali pa grčijo. hrvaška verjetno nebo prišla v poštev, ker sva oba že skoraj ''ustaljena'' tam. sicer pa na hrvaškem smo stanovali večinoma v apartmajih in kolko se spomnim, ni bilo problemov pri nobenem. vsi so nas zlo lepo sprejeli in vse. Pač niso vsi hrvati isti (ali pa so zahrbtni :? ).
“Fashion does not only exists in dresses;
fashion is in the air, it is brought in by the wind,
one feels it coming, breathes it in,
it is in the sky and on the pavement,
it depends on ideas, customs, and happenings” - Coco Chanel

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov