Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3410
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Maj. 2011 14:20

Tiste cenike ko sem jaz gledala so za 4 dni na dan. Sedaj ko smo mi bili en teden nazaj tam, je bila cena za mobilno hišico na dan 43eurov.
V mobilni hišici sta lahko tudi samo dva, ali trije....vendar se potem pač več plača. Še tisto pač, kar je prosto.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Maj. 2011 14:39

Cene na linku so seveda za 1 dan na hiško :) Lahko pa poljubno število oseb, maksimum 4 :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 04. Maj. 2011 14:41

U mater, potem pa niti ni občutno ceneje kot apartma ali soba. Midva z mojim sva v Novalji plačala za sobo vsak nekje okoli 280 € za 14 dni, pa je bil luksuz za tiste 3*. To pa ne vem no ... Če gledaš za glavno sezono (zadnji stolpec) je to za 7 dni na osebo 190 €, če zaokrožimo, se pravi 380 € za dva tedna. Glede enkratne prijave mi ni jasno, kaj je s tem mišljeno - 1€ na osebo. A to je na dan? Ali se samo enkrat plača ta 1€ in to je to? Kako pa so te mobilne hišice? A so fajn urejene?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3410
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Maj. 2011 14:48

Mobilne hišice so nekatere bolj urejene nekatere majn. odvisno pri kateri agenciji jo rezerviraš. čeprav jaz sem bila do sedaj tukaj v teh hišicah samo za 1. maj....čez poletje si ne predstavljam biti tukaj, v tem "kontejnerju". Pomoje full vroče not, ne glede na klimo v hišici.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 04. Maj. 2011 16:56

Ja, ziher more biti ful vročina. Tako da se za par v bistvu še vedno bolj splača soba v apartmajski vili. Mislim, da bova na koncu spet pristala v istem mestu in v isti vili oz. sobi. :D
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 19. Maj. 2011 18:57

Počasi se začenjamo že dogovarjati za morje in najverjetneje bo tudi letos padla Hrvaška...ampak nimamo ravno idej kam bi šli... tako da bi vas prosila za kakšen predlog... želimo si lepe plaže pa vsaj nekaj dogajanja v mestu (kakšen dober barček, promenada...) ne pa preveč žurerskega kraja.
Res bi vam bila zelo hvaležna za kakšen predlog glede na vaše izkušnje...
Uporabniški avatar
KayLeigh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 5. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a KayLeigh » 20. Maj. 2011 11:58

Jaz bi ti priporočala Malinsko na Krku. Mesto samo je dobr urejeno, plaže lepe, bari takšni in drugačni, vsake tok časa kakšna živa muska zvečer, manjša feštica, lunapark za otroke... Za sprehode in podobne zadeve je pa sploh odličen plac! Jaz mislim, da je Malinska res idealna za take sproščene počitnice :) Podobno kot Malinska so tud kakšne Njivice, Punat. Vsi so dost u redu kraji, ti lahko povem iz prve roke ;)

Drugače pa... meni je dost v redu tudi Senj, mogoče Crikvenica. Pa večina krajev v Istri, to pa itak :D
Briga me za dober vtis, od zdej naprej sem EGO!ST.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 22. Maj. 2011 13:54

Kaj pa Mali Lošinj?
Če je katera bila, če lahko malo pove če so lepe plaže oz kako blizu so za it peš z mesta? In samo mesto, če se kaj dogaja?
Hvala
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Maj. 2011 13:59

Plaže so kar kul, večinoma kamnite. Od mesta je pa čisto odvisno koliko si oddaljen- mi smo bli vedno vsaj par kilometrov, tako da smo vedno šli z avtom. Je pa kar živahno- restavracije, bari, kakšna muzka na prostem, stojnice. Ni ravno za hude žurerje.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 22. Maj. 2011 15:28

hvala, to se sliši super in idealno, ker nočemo ravno pretirano žurerskega kraja, po drugi strani pa tudi ne da se nič ne bi dogajalo.

plaže sem gledala slikce na netu, se mi zdijo kar lepe, kolikor se tako da ocenit seveda... :) upam da je tudi kaj kamenčkov, da niso samo skale?
je pa glede na zemljevide težko ugotoviti koliko časa bi vzelo za pešačenje, čeprav, če ni predaleč, bi nam to bilo bolj všeč kot z avtom..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Maj. 2011 15:56

Ja, so kamenčki seveda (se prej narobe izrazila :oops: ).

Nekako takole je zgledala plaža bolj proti S otoka:
Slika

Gremo pa letos v Nerezine (teta dobi preko firme za 10 dni, pa gremo vsak za 5 dni :D)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 22. Maj. 2011 19:00

^^ super! Res najlepša ti hvala! si mi pomagala pri odločitvi, letos torej Lošinj :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 22. Maj. 2011 19:53

*mala* napisal/-a:Gremo pa letos v Nerezine


Jooooj, Nerezine... Jaz imam tak lepe spomine iz otroštva od tam. Ogromno let smo hodili tja v kamp. Mislim, da sem se celo plavat tam naučila :)
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 23. Maj. 2011 15:56

Midva pa letos na Murter. :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Maj. 2011 16:02

kamp kosirina na murterju je čudovit, kar se čistoče vode tiče...sicer infrastruktura za kampiranje je bolj boga, ampak sam zaliv in voda sta me tako navdušila, da grem vsako leto za en dan iz biograda na murter...zjutraj tja, popoldan kosilo v Tisnu ter nazaj v biograd.... :)

če bi bil milijonar, bi odkupil ta kamp ter zgradil kakšne vrhunske apartmaje...luksuzni turizem... :P :D

tako da če bosta na murterju, pojdita en dan na kopanje tudi v ta kamp... :)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov