Hrvaška

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 25. Jul. 2009 16:26

----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 19:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 25. Jul. 2009 16:50

borboletta napisal/-a:Mene pa zanima (če je kšn-a bla) kako je kej v Crikvenici? Voda (mrzla/topla), folk (gužva), nočno življenje, restavracije...

Oh jaa meni se bo sfuzlalo k že tri dni z mojim zbirava kam it na morje?! :?


Voda topla,oziroma scavnca pa umazana,na plaži si kot v sardelji konzervi, plaža nikakva(tud naokol ni nobene pametne plaže).....Nočno življenje pa kr dogaja no,je dost koncertou na prostem pa tko.Sam to je bolj tko, ala dalmatinska glasba.
Rajš pejt na Krk,maš lepše plaže, bolj čiste morje (sicer ne pousod),itn..
Uporabniški avatar
theNinna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 373
Na forumu od: 31. 3. 2008
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a theNinna » 27. Jul. 2009 23:42

Kaj se samo meni zdi, ali je letos fuul umazana plaža v Gajacu?! Bla sem samo za en dan in me je šokiralo kaka svinjarija je bla :eek:
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 28. Jul. 2009 10:56

Biograd je ful fajn, mi smo imeli 3 leta prikolico v kampu Soline. Plaža kakršna hočeš, meni je bila še najboljš tista kamnita v kampu, mivka pa to mi ni fajn. Drugač pa igrišče za odbojko na mivki je, točno pri tej znameniti mivkasti plaži (Dražica?), max. 10min hoje iz samega Biograda.

Smo pa mi zaradi cene, pa tudi zaradi vedno večje gneče, prestavili prikolico par kilometrov iz Biograda proti Zadru, v kraj Turanj. Nimaš boljšega - ni gneče, voda res čista, ljudje ful fajn. Res, da ni nekega dogajanja v samem kraju, greš pa 15min peš do Filip i Jakova, pa je to to.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 28. Jul. 2009 15:30

njah, meni niso potrdili rezervacije za biograd, tak da sem dobila potrjeno rezervacijo nekje na pagu-kolan-mandre. nekje na sredini paga. priznam, da sem zdaj prvič slišala za to zadevo, ampak ok :) je pa poceni :)[/i]
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 04. Avg. 2009 16:18

A kdo ve, kam se splača it na morje v začetku septembra? Sploh še kej kaj dogaja al je povsod konc sezone? Bi šli s frendi nekam, radi bi prišli pocen skoz.. No sej ni treba da je neka žurka tko kot v zrćah, sam vseen bi se radi meli fajn ;)
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 04. Avg. 2009 20:12

Septembra se vsepovsod splača, ker je dosti ceneje. Itak da se še najde žurka, je pa logično da je tega manj ali pa mogoče ponekod sploh ne. Pojdite kam kjer je v bližini kakšna večja, znana diskoteka, kjer je gotovo še kaj folka kot npr. v Poreču Byblos, tudi v Zrćah je še sigurno kaj, Hacienda v Vodicah, itd. Mi gremo septembra v en kraj pri Biogradu, pa itak si bomo sami naredli žurko, ker tam še čez poletje nič ni. :)
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 04. Avg. 2009 20:42

aha super, sliši se ok.... mogoče še kak predlog?
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 05. Avg. 2009 10:47

rabla bi čim več info o krku pa za mali lošinj.
plaže (najbolš če se da najdt kšno da si bolj ko ne sam), katere restavracije priporočate, kai se splača it pogledat, se splača vzet rolerje sabo (je kakšna pot)...
sej sm prečikerala skor celo temo, pa bom vseen še vprašala... :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Avg. 2009 13:58

na krku maš lepe plažice malce pred staro Baško.V kempu Škrila sta dve lepi plažici + ena FKK.Še malček pred škrilo kšnih 500 metrou maš pa tud pod klifi dve sexi plažce.Sam avto na cesti pe plaže.ustiš in greš tri minute peške do dol.Maš pa v Šilu še eno plažico v enem zalivčku, kjer se mešata sladka voda in morje (izviri), sam ti točno ne znam razložit, je dobr kšnga tam prašat. ostale plaže na krku so mi pa bolj tko no, pač nč posebnega, pa ponavad ful gužve.
za lošinj pa nevem, ampak kukr sva ga z mojim mal prekruzala so bolj kot ne skalnate plaže.
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 10. Avg. 2009 20:01

No evo mene, prišla iz Crikvenice. Super sem se imela...nočno življenje na vrhuncu, morje kristalno čisto, plaže super (so povne, vendar ne prenatrpane). Za kšn vikend bom še šla, ker je pač blizu in poceni.
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 11. Avg. 2009 19:51

*purple* full hvala za info zdj je situacija taka, da greva v zadar na dopust (vsekakor pa bom shranila tole plažico na krku, sliši se zanimivo).
tko da zdj iščem kakršnekoli info za zadar. :oops: predvsem plaže me zanimajo, žur, restavracije...
(zadeva je fiksna, tko da ne bom čez en teden za drugo lokacijo spraševala, nč bat) :oops:
mava pa namen raziskovat hr obalo, ko se bova vračala...
tko da info, kje se spalča ustavit, kje so lepe plaže, kai se splača pogledat ipd. :D
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Avg. 2009 21:33

borboletta napisal/-a:No evo mene, prišla iz Crikvenice. Super sem se imela...nočno življenje na vrhuncu, morje kristalno čisto, plaže super (so povne, vendar ne prenatrpane). Za kšn vikend bom še šla, ker je pač blizu in poceni.


crikvenica pa kristalno čisto morje? :eek: brez zamere, ampak tega pa ne morm vrjet. Kar nekajkrat sem bla v crikvenici pa drugega kot to da je morje umazano ne morm rečt.men se je dobesedno zagraužala :tot:

Lakeesha, ni za kej. Veš pa za drugič :)
Zadra pa ne poznam po plažah in nočnem življenju.Poznam ga samo kot mesto čez dan z nenormalno nostalgičnim in romantičnim priokusom :hearts: pa to, da se ne gibaš po raznih traunikih v okolici Zadra ker so bla minska polja in je še vedno velika nevarnost da stopiš na kakšno.
maš pa nekje v središču Zadra, eno restavracijo na prostem pod enim velikim drevesom (gril varianta pa to). In smo tam jedli najboljšejšo mesno ploščo na svetu, pa še draga ni bla.Nevem točno kje ta gostilna stoji se ne spomnim več, ker smo ful cruzal med ulcami, vem le to da je na levem delu zadra ko greš čez most (tam kjer so štanti in to) nekje umes med bajtami.

Nazaj pa nevem.če gresta po magistralki tko al tko vidta plažice in mesteca.če gresta pa na AC pa Plitvice,ker jih je vredno vidt.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 12. Avg. 2009 13:25

mene pa zanima nekaj čist mimo teme...
moja mala bi šla z babico na morje na hrvaško...rabi kaj extra poleg od dokumentov razen osebne in zdravstvene?
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 12. Avg. 2009 13:26

če je mlajša od 14 (al 15, nevem točne starosti), rabi potrdilo od staršev da lahko potuje z drugo osebo čez mejo .. pa evropsko kartico zdravstvenega zavarovanja valda ;)
Let's swim to the moon .....

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov