gremo skupaj na letošnji dopust?

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Maj. 2008 15:57

Mi smo bili sami frendi pa so se med sabo začeli čez par dni kregati in si šli drug drugemu na živce...jaz sem jih miril...problem je imeti v bajti par moških ki vsi mislijo da so alfa samci...ampak jaz pravi alfa samec sem jih skupaj zbral in kot plemenski vodja sem iskrice pogasil in poskrbel da se je vse v redu končalo :lach:
Kolikor pa ženske poznam in kuhinjo pa take stvari je kaj hitro špetir v bajti.Tam se ne da ukrepati...edino kar lahko narediš je da se na teraso vsedeš pa naj se une putke pokoljejo med sabo in zlasajo.

Misijo imposible se greste dame :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 22. Maj. 2008 16:07

^^ :lach:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 22. Maj. 2008 18:15

....
Zadnjič spremenil delusional, dne 16. Nov. 2009 13:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Maj. 2008 18:28

delusional napisal/-a:namesto da bi šli vsak posebej babe lovit, ste se raje kregali???


Ženske so bile z nami :D :D :D

Pa jaz se nisem kregal..kregali so se oni ker imajo velike egote ki so včasih odveč pri takih zadevah...bolj se je bil boj za svoje območje bivanja kjer noben ni poznal kompromisov...v bistvu je bila tudi fora v tem kdo bo imel več mira ko bo s svojo seksal :lach: Pač niso imele vse sobe po eno posteljo ampak so bile kakšne tudi z več posteljami...tako da pod takimi pogoji neki par pač moti drugega :yau:

In to se bo zgodilo tudi pri vas...misliš da bo ženskam všeč da boš svoje jebače peljala v sobo in ona zaradi tega ne bo mogla spati in se bodo neki tujci tam sprehajali po sobi.
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 22. Maj. 2008 18:51

....
Zadnjič spremenil delusional, dne 16. Nov. 2009 13:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 22. Maj. 2008 18:57

Naj bi bila...ampak na morju ni pravil...se improvizira...se kdaj tudi pristane pri dekletu :P

Skratka zmenite se ve med sabo(čeprav pošteno dvomim da se boste)
Jaz se pa umikam od tod ker tu nimam kaj iskati :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Maj. 2008 22:54

delusional napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Lej, na morje grem vsako leto za 2/3 tedne in se niti nimam želje tam prilagajat ljudem, ki jih komaj poznam, pa magari če bi s tem 100 evrov prišparala.



naslov teme je KDO BI ŠEL SKUPAJ NA DOPUST, NE PA KDO NE BI ŠEL! kaj ti tu ni jasno?


Trenutno mi ni jasno, zakaj se ti je treba dret, ker sem ti čisto normalno odgovorila na pripombo, da se ne znam prilagajat. In ni mi jasno, kako lahko sama zase trdiš, da si prilagodljiv človek, ker že na netu buta iz tebe vzkipljivost, kaj je potem šele v RL, kjer imaš okrog sebe polno stvari, ki jih lahko ljudem v glavo mečeš :P
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 22. Maj. 2008 23:01

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 16. Nov. 2009 13:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Maj. 2008 23:08

No ne se razburjat, pomoje nisem jst kriva, da punce nočejo s tabo na morje :P
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 23. Maj. 2008 0:46

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 16. Nov. 2009 13:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Maj. 2008 9:26

To si me pa z eno zamenjala, midve sploh še nisva nikjer imeli kakšnega soočenja.

ontopic: A tisti, ki takole greste na dopust (mislim pare), potem tudi dopust preživljate skupaj, hodite skupaj na plažo, pijače, a si pač samo delite apartma? Zakaj pa ne vzamete raje s seboj kakšnega para prijateljev, ki ga že tako poznate?
Uporabniški avatar
[alone]
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 3. 6. 2008
Kraj: LJ - KR neki umes :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [alone] » 02. Jul. 2008 16:14

prinzessin napisal/-a:^^ Oh, pa sem mislila, da boš vprašala po posameznikih(ne parih), ki so za skupno počitnikovanje :P Torej spet enkrat skos padem :irre:


se strinjam :)
"It's mad, mad world and life is a stage"
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 02. Jul. 2008 16:19

jullia_ napisal/-a:To si me pa z eno zamenjala, midve sploh še nisva nikjer imeli kakšnega soočenja.

ontopic: A tisti, ki takole greste na dopust (mislim pare), potem tudi dopust preživljate skupaj, hodite skupaj na plažo, pijače, a si pač samo delite apartma? Zakaj pa ne vzamete raje s seboj kakšnega para prijateljev, ki ga že tako poznate?


verjetno nimajo nobenga, če po netu iščejo.
Uporabniški avatar
Lil`Jennie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 2. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lil`Jennie » 02. Jul. 2008 17:24

Ja meni je logično, da če nekdo sprašuje na forumu glede sopotnikov, očitno potem takem nima nobenega, s katerim bi lahko šel (razlogi so različni). Jaz grem za teden dni na morje s starši, bi pa tudi sama z veseljem šla še za nekaj dni na morje v stilu žuriranja (nekam na slovensko obalo ali na otok Pag-Novalja), ker pogrešam žuriranje na morju. Žal imam letos smolo, ker so kolegice poparčkane in gredo s fanti na dopust (v penzionističnem stilu, če me razumete :D) in bi blo fajn iti še na en "dopust", kjer bi se žuralo do onemoglosti. :D Tako da če je še kdo, ki se poleti nima kam dat in ji/mu finance niso problem (nekaj cenejšega pride v poštev, se razume), naj mi kar po ZS javi, da se dogovorimo kako in kaj in se prej še kaj vidimo. :wink: Če ma torej kdo podobne želje - več nas je, boljše je! :D
Looking for Mr. Perfect is just like looking for someone who doesn`t exist.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov