gremo skupaj na letošnji dopust?

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 13. Maj. 2008 8:12

Pozdravljeni, pozdravljene!

Z fantom sva že šesto leto skupaj, tudi letos imava namen iti na dopust v začetku avgusta tam za ene 7 dni. In ker bi raje odšla na tedenski dopust v družbi še enega, dveh praov, treh, me zanima če ima kakšen par tle na forumu podobno željo. ( v družbi je bolj zabavno, več norčij in nepozabnih doživetij )

Prej bi se itak spoznal, šli na kako pjačko, da vidmo če se uštekamo, al smo si čist mim.
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 13. Maj. 2008 8:21

^^ Oh, pa sem mislila, da boš vprašala po posameznikih(ne parih), ki so za skupno počitnikovanje :P Torej spet enkrat skos padem :irre:
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 13. Maj. 2008 8:36

prinzesin rade volje, mogoče bi pa res lahko se zbralo z foruma par deklet pa bi šle za dan, dva ali vikend na obalo mal ga žurat. Misliš da ne, sigurno je tle gor ogromno deklet k iščejo družbo. Jaz grem letos tud, poleg dopusta z fantom, še z prjatlco čez vikend. Tko da, neki moraš najt. Držim pesti zame in zate, da najdema "sotrpine" he he he :gut:
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 14. Maj. 2008 0:45

tut jst iščem kolegico/kolegice k bi šli skp za kak vikend na morje :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 16. Maj. 2008 20:03

....
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 18:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
-isabel-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 6. 2007
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a -isabel- » 20. Maj. 2008 17:26

Mene pa zanima, če je še kšn parček k ma namen it na Pag ( Novalja ) tam okrog 5.7. ( takoj po končanem izpitnem obdobju ) za 14 dni?
Z mojim sva bla tm že lani & nama je blo super, edin problem je, da so apartmaji za 2 osebi dost dražji, pa tud dost jih ni... Pa tud velika razlika bi bla, če bi si potne strošne razdelili na 4 dele, ne sam na 2...
Drugač sva pa oba čist ql, jst jih mam 22 in še študiram, moj jih ma 24 in dela... Pa nisva neka huda žurerja, itak se bova ceu dan pražla na sončku, zvečer pa greva rada u center na kšn sprehod pa na pivo al dve (z izjemo 16. k bova šla ziher na Tiestota)... ;D
No, če je še kšn parček k ma podobno željo... sporočte, da se spoznamo & se zmenimo kako in kaj. :teddy:
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 20. Maj. 2008 21:13

Mene pa zanima, kok oseb pol dejansko gre z drugimi tkole na morje?

Jaz (brez zamere) ne bi sla nikol s kom tkole na morje, ker si lohk cist razlicen karakter in da se gledam z nekom, k bi mi sel na zivce 7 dni, popizdim :D
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 20. Maj. 2008 21:43

^ ja sam sej se da tud kej prej dobit pa mal spoznat...
sej se ni treba prvič vidt direkt v apartmaju na morju :wink:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 21. Maj. 2008 7:55

jo isabel, kak škoda da gresta že 5.7, midva planirava doust v avgustu, drugač pa mava tud midva za spremembo letos namen v app, rada sva na plaži, zvečer se pa tudi rade volje sprehodiva do mesta in skočva na pjačko... :cry: škoda dase ne pokrivamo glede datuma
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 21. Maj. 2008 15:29

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 16. Nov. 2009 13:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Maj. 2008 15:38

O, pa kako si greš lahko pijan na živce :D

Sem pa jst tud malo skeptična glede tega, ker si vseeno deliš kuhinjo, kopalnico,... in je malo smotano, če se ne maraš, pa zjutraj skupaj kavo kuhaš :)
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 21. Maj. 2008 16:49

Ma ja tkole it je mal rizično :D Že če je poznana družba pride do kakišnih manjših-nepotrebnih konflikotou..preizkušeno :D Že zarad kuhne,skupnih prostorou..itd ;) Drgač je pa fajn it z družbo,sam ne da si tkole prsiljen bit z nekom u istih prostorih..Družba zvečer je ql..no ne vem..men je ql da se gre skup,sam nekak da si posebi :D če me kdo šteka ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 21. Maj. 2008 16:52

^ Jaz te razumem. :) In nikoli ne bi šla na morje z nekom, ki bi ga videla drugič ali tretjič. Že s kolegi lahko pride do konfliktov, kot si rekla. Ker biti skupaj skoraj 24 ur/dan 7 dni je le nekaj drugega kot občasno se družiti. :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 22. Maj. 2008 15:03

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 16. Nov. 2009 13:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Maj. 2008 15:32

Lej, na morje grem vsako leto za 2/3 tedne in se niti nimam želje tam prilagajat ljudem, ki jih komaj poznam, pa magari če bi s tem 100 evrov prišparala.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov