Great Britan&Ireland

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 06. Sep. 2005 15:23

No, pa bom tudi jst novo temo odprla, ker mi noben noče odgovoriti na moje vprašanje, ki sm ga napisala pr USA. :) Upam da no bo kdo hud. Jst bi use prosila k imajo že izkušnje z G.B. ali Irsko, da napišejo svoje izkušnje. Sama se odpravljam jan. ali feb. in bi mi resnično prišla katerakoli informacija prav (kako najti delo, kako dobiti stanovanje, ali so kakšne nevarnosti/pasti, katero mesto priporočate, kje kupovati, ste šli preko katere agencije...) Mau se razpišite. Moj glavni namen je da spoznam ogromno ljudi&da tudi kakšen dinarčke zaslužim. Grem pa za najman 3 mesece. Hvala usem za odgovore!!!
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 06. Sep. 2005 15:34

Katera koli informacija bi mi prov prišla! Morm se še odločit kam točno bom šla. Sam me zanimajo še mnenja drugih.
daisy20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 2. 2005
Kraj: tolmin

Neprebrana objavaNapisal/-a daisy20 » 06. Sep. 2005 16:00

zivjo,

jst ti lahko povem malo o Irski. Tam sem bila sicer leta 1998 in nisem sla delat, imam pa izkusnje z ljudmi in Irsko na sploh. Irci so ZELOOOOO prijazni- vcasih prevec- vsak te vabi na pijaco, tko da se moras kar nazaj drzat da ne ruknes kakega guinessa prevec :lol: Drugace je pa vse fuuul drago- hrane se ti splaca kar se da paste pa riza pa to nest s sabo. Tam ne raste prov dost vec od krompirja in jabolk tko da vse uvazajo in je zato toliko drazje. Splaca se ti kupit gor kake cevlje al pa cunjce angleskih znamk, ker so veliko cenejse kot pri nas (vsaj ble).
Videti se ti splaca Dublin, ring of carry, Keelky- tam je prekrasna pescena plaza, ce imas rada morje, kilkenny (najvecji grad na Irski), in seveda klife...to itak, pa se mesto Cork, in killarney...pa verjetno se kaj cesar jaz nisem vidla. Kar se tice nastanitve si najdi pri kaki familiji, ce mislis tam delat, al pa youth hostly, ker vse ostalo je fuuul drago. Pa deznika in toplih oblek ne pozabi- tam je Avgusta najvec 25. stopinj :lol:
drugace se ti pa Irsko res splaca videt- je krasna dezela s super ljudmi...srecno pot :lol:
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 06. Sep. 2005 18:34

A ni biu še noben v Angliji al pa na Irskem, k ni še noben skor nč napisal? :?
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 06. Sep. 2005 19:01

jah jst sm v veliki britaniji sicer že bla, pa mislim, da jih je kle na forumu še dost takih, sam jih je pa verjetn bolj malo, ki so bli za dalj časa. jst sm bla sicer 2x ampak prvič v jezikovni šoli, kar pomeni, da mi ni blo treba za nič skrbet, ker je vse zrihtala agencija, drugič sem šla pa sicer v lastni režiji, samo še zmeraj za krajši čas kot turistka. jst ti predlagam, da probaš na STA mal vprašat, pa se bo mogoče kakšno delo našlo, ker je res full predrago, da bi 3 mesece samo okrog bluzila. mene je od vsega najbolj razočarala hrana v trgovinah, ki je draga, pa še vsa umetna-začneš prov cenit našo hrano :)
It looks like we could have made it baby...me and you!

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov