Grčija

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

saska1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 15. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a saska1 » 06. Feb. 2006 19:17

..
Zadnjič spremenil saska1, dne 22. Jan. 2008 14:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Don't Let My Cute Face Fool Ya!
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 07. Feb. 2006 23:19

Midva greva s Kompasom na Santorini, Na Mallorco pa v lastni režiji (samo letalske karte, prenočišče imava zastonj).
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
birikina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a birikina » 09. Feb. 2006 22:15

Sem bla na Krfu zadnjih 10dni v avgustu 04
Cene neki povprečnega - podobne kot pri nas...
jst sm bla v Ipsosu in tam imaš celo ulico trgovinc...
in se ti splača it najprej vse pogledat - ker se cene za iste stvari razlikujejo zelo

Hrana - odlična
Vino - redčeno z vodo :( polomija...
Plaža - glyfada - leeeeeeepa :)
Grki pa se mi zdi kot da imajo malo Črno gorske krvi - čeprau nas je vodič prepričeval da ni tako

aja agencija je pa bla: kompas oz. collegium
smo dali pa 44.000 ja 7nočitev + barka
[ razmišljaj o velikih rečeh, uživaj pa v drobnih zadovoljstvih ]
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 09. Feb. 2006 23:13

A je kera že bla na maturancu dol? (npr. Krf)
Je dobr če greš v začetku maja tja? K sm slišala, da je ful prazno vse, pa da barčki pa diskoteke pa to sploh ne delajo takrat....
birikina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a birikina » 10. Feb. 2006 20:47

fun napisal/-a:A je kera že bla na maturancu dol? (npr. Krf)
Je dobr če greš v začetku maja tja? K sm slišala, da je ful prazno vse, pa da barčki pa diskoteke pa to sploh ne delajo takrat....


Pomojm ni še sezone takrat... zto je vse bolj pusto
ampak si nardiš sam žurko pa je :P
[ razmišljaj o velikih rečeh, uživaj pa v drobnih zadovoljstvih ]
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 10. Feb. 2006 21:13

Jst sm bla na maturancu na Iosu in smo se mel ful dobr, res hotel je biu povprečen, sam smo zato meli bazen, ma sanjsko je blo.

Santorini je ful lep, meni celo lepši kot Ios, ful je enih trgovinic, restavracij...vsega, pa plaža je ful lepa.
How blind can you get and still have eyes?
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 10. Feb. 2006 21:16

Saša_26 napisal/-a:Midva s pikijem greva letos na Santorini, pa me zanimajo vaše izkušnje... Baje moraš nujno videti sončni zahod - Oia, pa za šoping je kul,...še kej drugega?
Na Santorini greva 7. julija za en teden, hotel Antinea ****.

Seveda pa se spet odpravljava na Mallorco za 10 dni in sicer 23. julija. Tudi letos bo super dopust- še bolje kot lani :D


Meni soncni zahod ni bil nic posebnega. Tud nam so rekli, da ga moremo videt in smo se ful casa z busom vozili do tja, potem je blo pa v 10 minutah vsega konec :cry:
birikina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a birikina » 11. Feb. 2006 18:39

Lastovica napisal/-a:
Saša_26 napisal/-a:Midva s pikijem greva letos na Santorini, pa me zanimajo vaše izkušnje... Baje moraš nujno videti sončni zahod - Oia, pa za šoping je kul,...še kej drugega?
Na Santorini greva 7. julija za en teden, hotel Antinea ****.

Seveda pa se spet odpravljava na Mallorco za 10 dni in sicer 23. julija. Tudi letos bo super dopust- še bolje kot lani :D


Meni soncni zahod ni bil nic posebnega. Tud nam so rekli, da ga moremo videt in smo se ful casa z busom vozili do tja, potem je blo pa v 10 minutah vsega konec :cry:



KER TO PRODAJAJO ZRAK ;)
sončni zahod lahko je lep tudi v Sloveniji :roll: :idea:
[ razmišljaj o velikih rečeh, uživaj pa v drobnih zadovoljstvih ]
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 11. Feb. 2006 21:57

mi kera zna povedati koliko stane recimo za ene 7 dni potovanje v Grčijo, pa kaj cena vse vključuje? Zanima me čisto informativno ker imam v mislih, da bi tut midva z lubijam šla letos poleti v Grčijo namesto na že zelo znano in malo "zguljeno" Hrvaško........
lp.........
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 11. Feb. 2006 23:35

Lahko ti povem najin primer:

Santorini, 7 dni, termin 7.7.-14.7.2006
Hotel Antinea, 4 zvezdice, polpenzion : 136 500 sit/osebo oz. 273 000 sit /2 osebi (vključen letalski prevoz)
Letališka pristojbina : 13 900 sit/osebo oz. 27 800 sit/2 osebi
Stroški prijave : 3 000 sit za oba

Ko potegneš črto pride vse skupaj za 2 osebi 303 800 sit. Vendar pa, če rezerviraš termin pred 1. marcem, imaš popust pri rezervaciji 20 000 sit. Tako da naju stane vse skupaj 283 800 sit oz. 141 900 sit/osebo.

Glede na to, da je Santorini lep, se ga splača videti in naj bi bil otok zaljubljencev, mislim, da je cena v redu.


Aja, kar se pa tiče sončnega zahoda....imaš kakor si narediš...lahko ga gledaš doma z balkona, res je, vendar če si ti z ljubljeno osebo daleč stran od vsakdana in stresa, ter se odločiš, da boš šel na mini izletek, rentaš skuter, se na izi odpraviš proti Oii, se tam usedeš na teraso in uživaš tistih par minut, ko sonce zahaja.....mislim, da nisi daleč od popolnosti. Malo domišljije nobenemu ne škodi :wink: in taki spomini ti dajo moč, da preživiš vsakodnevne napore in stres do naslednjega dopusta. Boste rekli, da se motim? Pa pa....
Komaj čakam, da pride julij :D
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 12. Feb. 2006 13:18

Saša_26 napisal/-a:Lahko ti povem najin primer:

Santorini, 7 dni, termin 7.7.-14.7.2006
Hotel Antinea, 4 zvezdice, polpenzion : 136 500 sit/osebo oz. 273 000 sit /2 osebi (vključen letalski prevoz)
Letališka pristojbina : 13 900 sit/osebo oz. 27 800 sit/2 osebi
Stroški prijave : 3 000 sit za oba

Ko potegneš črto pride vse skupaj za 2 osebi 303 800 sit. Vendar pa, če rezerviraš termin pred 1. marcem, imaš popust pri rezervaciji 20 000 sit. Tako da naju stane vse skupaj 283 800 sit oz. 141 900 sit/osebo.

Glede na to, da je Santorini lep, se ga splača videti in naj bi bil otok zaljubljencev, mislim, da je cena v redu.



meni je pa to kar drago, pa drgac ne gledam kej prevec na cene, ampak za samo izlezavanje ...
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 12. Feb. 2006 14:51

Samo za ležat je pa tudi 50 jurjev drago. Midva bova poleg ležanja še kaj pogledala, doživela,... Kot lahko gledaš sončni zahod doma, tako lahko tudi ležiš doma. Pa saj vemo da ne gre za to. :D
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 12. Feb. 2006 15:49

Saša_26 napisal/-a:
Aja, kar se pa tiče sončnega zahoda....imaš kakor si narediš...lahko ga gledaš doma z balkona, res je, vendar če si ti z ljubljeno osebo daleč stran od vsakdana in stresa, ter se odločiš, da boš šel na mini izletek, rentaš skuter, se na izi odpraviš proti Oii, se tam usedeš na teraso in uživaš tistih par minut, ko sonce zahaja.....mislim, da nisi daleč od popolnosti. Malo domišljije nobenemu ne škodi :wink: in taki spomini ti dajo moč, da preživiš vsakodnevne napore in stres do naslednjega dopusta. Boste rekli, da se motim? Pa pa....
Komaj čakam, da pride julij :D


Jaz ne vem v katerem kraju bosta vidva, ampak mi smo se ze z busom dolgo vozli, tak da bi s skuterjem po mojem porabili cel dan :D
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 12. Feb. 2006 18:12

A pa si ti zihr, da si bla na Santoriniju? Ker moj dragi pravi, da je to takoooo mali otoček, da prideš iz enega konca na drugi konec (po daljši poti seveda) v pol ure, maksimalno v eni uri! :eek:
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
fuzzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 15. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a fuzzy » 16. Feb. 2006 18:00

Hm...jst sm bla na Krfu, pa morm povedat, da mi je blo res zlo fajn, sam ne pa najbl...bla sm mal razočarana nad nočnim življenjem tam, sicer je pa res, da sm bla bl na S, žurka je pa baje nora na J...Smo bli pa v najjačem hotelskem naselju, tk da je blo tud fajn!=)Messongi beach, če kterga zanima, kam...tam je kul!=)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov