Gardsko jezero

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Pety1986
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pety1986 » 02. Sep. 2010 16:11

Pozdravljeni !

Zanima me, če je že kdo od vas dopustoval ob Gardskem jezeru.
S fantom bi se tja odpravila na podaljšan vikend konec tega meseca, tako, da me predvsem zanima kaj si je dobro tam ogledat oz. kaj doživet (izpustimo Gardaland tokrat :razz: ) ?
Morda priporočilo za dobro nastanitev ??

Hvala vsem, ki mi napišete kakršnekoli koristne informacije :)
Amaya_91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 21. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Amaya_91 » 21. Sep. 2010 0:18

Če bosta letovala ob Gardskem jezeru, se morata definitivno odpeljati do Verone (ni daleč stran) in si ogledati rimski amfiteater, Julijin balkon in nasploh doživeti staro ulično življenje. Za spremembo se lahko namesto v Gardaland odpravita v Movieland ... link: http://www.canevaworld.it/movieland/ .
Girls just wanna have fun :)
Pety1986
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pety1986 » 29. Sep. 2010 19:08

Hvala za priporočilo !
Vikend je mimo in sva zelo zelo uživala. Predvsem ker je bilo sončno in toplo. Kraji ob Gardskem jezeru so res čudoviti in vredni obiska.
Bila sva v mestih Sirmione, Malcesine, Limone, Peschiera del Garda in Lazise. Ogledala sva si tudi Parco Natura Viva - safari del in ostali del živalskega vrta; oboje naju je zelo navdušilo. Je vse lepo urejeno. Ter bila sva tudi v akvariju Sea Life. Tudi lepo urejeno, čeprav sem tam pričakovala še kaj več. Zadnji dan pa tudi obisk Verone. Predvsem tisti utrip mesta je res potrebno začutit.
Skratka: navdušena prišla nazaj. In sigurno greva še tja. Naslednjič tudi v Movieland :)
Amaya_91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 21. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Amaya_91 » 01. Okt. 2010 20:24

Me veseli, da ti je bilo všeč, kr sem bila tudi sama zelo navdušena nad Verono in okolico :) Malo manj sicer poznam bližnjo okolivo Gardskega jezera, ker sva bivala v hotelu Antares****, v vasici Villa Franca de Verona, v predmestju Verone (cene so vendarle nekoliko nižje, kot v strogem centu mesta). Ampak me veseli, da ti je bila Verona všeč. Tudi sama se še želim vrniti tja.
Girls just wanna have fun :)
Uporabniški avatar
Marichuy90
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 28. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marichuy90 » 04. Maj. 2011 11:58

Z družbo smo si za letošnji oddih odločili izbrati Gardsko jezero, saj poleg namakanja v vodi nudi tudi število drugih stvari, kot so Gardaland, Aqualandia, Safari, Movieland...

Zanima me, če ste že bili na tej lokaciji, kje se najbolj splača rezervirati apartma/hotel? Smo študenti in iščemo najcenejšo možno varianto...
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Maj. 2011 12:08

^^ poleg obiska zabaviščnih parkov v bližini, lahko greste še surfat na jezero. Če pač koga to veseli...
Uporabniški avatar
Marichuy90
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 28. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marichuy90 » 04. Maj. 2011 12:42

Tudi to je opcija. Vsekakor bo aktiven dopust. Potrebovali bi le kakšen namig ali kontakt za apartman/bungalov, mogoče koga, ki je že bil tam in priporoča preizkušeno namestitev :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Maj. 2011 12:44

Mi smo prenočili v Veroni, bolj na obrobju, v enem motelu; 4 v sobi, 22,5€ na osebo na noč (z zajtrkom).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Marichuy90
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 28. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marichuy90 » 04. Maj. 2011 12:53

*mala* napisal/-a:Mi smo prenočili v Veroni, bolj na obrobju, v enem motelu; 4 v sobi, 22,5€ na osebo na noč (z zajtrkom).


Mi lahko posreduješ kak kontakt? Mogoče e-mail, spletno stran hotela? :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Maj. 2011 12:59

^^ Z Booking.com-Euromotel Croce Bianca.
Še komentarji ztripadvisor :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Pety1986
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pety1986 » 07. Maj. 2011 19:38

Midva sva lani prespala v mobilnih hišicah v kampu pri mestecu Peschiera del Garda. Kamp: Camping del Garda. Od tam je dobro izhodišče za vse navedeno: do Safari ZOO, Gardaland je čisto blizu, se gre lahko skoraj peš, tik ob Gardskem jezeru. Takrat sem rezervirala preko booking.com in je bilo kar poceni (90EUR za 3 noči za mobilno hišico). Drugače pa si za nastanitve pomagaj še s spletno stranjo gardalake.it

Mogoče še predlog za še en aktivno preživet dan: nad mestom Malcesine je Monte Baldo, povzpneš se z gondolo, gor pa je verjetno kaj pohodniških poti. Nama dvema je takrat vreme preprečilo obisk te Monte Baldo, ampak po slikcah sodeč mora bit tudi tam lepo.

Verjamem, da boste preživeli lepe dni tam ! :)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov