Ekvador&živalce

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

onelove
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 8. 5. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a onelove » 25. Maj. 2008 8:12

Hej! Jst pa to poletje potujem u Ekvador!..ful se že veselim in use, mam pa en velik problem. Nekaj dni bomo seveda preživeli v deževnem gozdu, jaz pa se fuul bojim vseh njegovih prebivalcev-razne žuželke, plazilci..
Ker pa sem že velikrat slišala da se zgodi, da se najde ta golazen tud v sobah, oz. pač v prenočiščih. A kej veste o tem, ter če se vam je že kdaj zgodilo, da ste našle to golazen v sobah.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 25. Maj. 2008 10:09

Haha, to je eden izmed razlogov, zakaj jaz nikoli ne bom videla tropov. :D
Uporabniški avatar
habibi7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a habibi7 » 26. Maj. 2008 4:40

Heh, jst ti lahk povem, da je lazenje martinčkov in vsega njihovega sorodstva, po stenah prenočišč (tudi hotelov z več zvezdicami) pač nekaj najbl normalnega kar se ti lahk zgodi tm dol, sicer od začetka boš mal cvilila, pol se pa tak navadš :)
Enkrat se mi je zgodilo da sem se zjutraj prebudila s celim mravljiščem (kaj jaz vem a so ble ene sorodnice mravelj al kaj) pod, nad in na mojem povštru pa po lasišču, no takrat mi pa res ni blo prijetno. Tak da pazi glede hrane, da ne puščaš odprtih vrečk hrane al pa razne ostanke po sobi, ker to privabi še dodatne obiskovalce.

Sicer pa sem ti kr mal fovš :D
onelove
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 8. 5. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a onelove » 27. Maj. 2008 15:07

Uf, jst se usak dan bol bojim, res :? :? :lol: že tko če kje zagledam martinčka me zmrazi, sploh če je kje bliz mene, kaj bi blo šele če bi ga mela na postli :eek: ..plazilci so nažalost res moja šibka točka :( :)
upam d mi tele živali ne bojo pokvarle ceuga mesca-če bom sploh zdržala tok časa tm dol :D
Uporabniški avatar
habibi7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a habibi7 » 29. Maj. 2008 11:54

Ej ne se tolk sekirat!
K boš pršla dol, boš rabla en par dni al pa še to ne, da se zliješ s tistim življenjem tam dol, pol pa tistih martinčkov še opazla ne boš več :wink:
Res ti sam uživaj, pa odmisli vse te prijetne živalce pa bo vse kul!

Ampak ko prideš nazaj pa čakamo poročilo tuki na cosmopolitanu, aj prov! :D
onelove
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 8. 5. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a onelove » 30. Maj. 2008 16:53

Ja resn upam, da mi bo ratal uživat kljub živalcam:)..ko pa pridem nazaj pa seveda povem use kako je blo! :D
Uporabniški avatar
Roisin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 329
Na forumu od: 3. 6. 2008
Kraj: ankaran

Neprebrana objavaNapisal/-a Roisin » 06. Jun. 2008 16:14

Živjo.
Če je možno, spite v hotelih/hostlih/bungalovih, kjer imajo nad posteljami mreže. Tisto mrežo si lahko potem zatakneš pod jogi in zagotavljam ti, da ne bo prišlo nič do tebe :wink:
In ja, ne puščaj nobene hrane, niti kakšne sladke pijače kar tako po sobi, ker jih bodo prej kot slej napadle razne žuželke, če ne celo kaj večjega.
Jaz imam s Tajske izkušnje s podganami, kuščarji, mravljami, stonogami, pajki ... pa sem vseeno preživela :) Pred spanjem vedno preglej sobo in posteljo. Pa čim manj straha, jst bi takoj šla na tvojem mestu. Super izbira :gut:
onelove
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 8. 5. 2008
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a onelove » 11. Jun. 2008 13:22

Ja kokr vem mamo rezervirana 2 res baje "huda" hotela, no tok kokr se je dal;)..potem ostalo je pa malo mešano. Tud ene haciende so mi omenjal.:)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov