Egipt

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 01. Feb. 2006 22:09

TAO je ime agencije...
pa bi se lahko v temi pisalo le o egiptu?kolikor vem jordanija ni v egiptu...
hvala!!
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 02. Feb. 2006 8:07

Vem, da je TAO :D

ja, pa sorry za off topic o Jordaniji :oops:
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
parižanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 1. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a parižanka » 02. Feb. 2006 16:05

Jaz sem bla tudi s Tao v Egiptu in moram rečt da so res zakon.
Uporabniški avatar
*Sparks*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Sparks* » 02. Feb. 2006 20:01

Mi smo šli tud z TAO v Egipt, men je blo super. Smo bli pa najprej dva dni v Kairu tko da smo si ga dost ogledal (obvezno piramide-itak, in pa muzej egipčanske zgodovine).
Pol smo šli z busom u Hurghado (ful smo bli hitr tam, sam 6 ur kar je baje zelo hitro), ki se mi je zdela čist turistična. Ubistvu se mi je zdel da je tam več Rusov kot Egipčanov. Še clo napisi so dvojezični (tudi v ruščini). Ampak men je blo super ker sem šla res sam na počitnice. Vmes smo šli še mal z motorčki po puščavi pa šnorklat na koralni greben (standard). Zvečer pa mal po mestu pa na šiše.
Skratka men je blo ful dobr, mal drugačna kultura. Pazit je treba pri hrani, če si pa blond te bodo pa oblegali na vsakem koraku :wink:.
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 03. Feb. 2006 19:10

In Milan je zakon !!! :D
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
chocholate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 2. 2006
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a chocholate » 12. Feb. 2006 12:21

Jst sm bla pa v sharm al sheiku pa je blo noro pa izlet v safari, pa jahanje kamele, pa potaplanje pa vse NORO!! sam bla sm pa FULL razučarana nad Kairom, mesto-bljek omazano, smeti so na strehah hiš, blokov!! nezgravžno za moje pojme, aja pa ful sm bla razučarana nad piramidam pa ono sfingo!! sm si jst tko večje vse predstavlala pa to...pa da v muzeju sploh ne govrim, sm bla v londonu ko majo par stvari iz Egipta pa lepo vse, tale muzej v Kairo pa glih tuk da se one vitrine ne podrejo! nič nimajo obnavlanj al pa kej! oglavnem zlo slabe izkušnje s kairom nasploh!!!
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 12. Feb. 2006 13:36

chocholate napisal/-a:Jst sm bla pa v sharm al sheiku pa je blo noro pa izlet v safari, pa jahanje kamele, pa potaplanje pa vse NORO!! sam bla sm pa FULL razučarana nad Kairom, mesto-bljek omazano, smeti so na strehah hiš, blokov!! nezgravžno za moje pojme, aja pa ful sm bla razučarana nad piramidam pa ono sfingo!! sm si jst tko večje vse predstavlala pa to...pa da v muzeju sploh ne govrim, sm bla v londonu ko majo par stvari iz Egipta pa lepo vse, tale muzej v Kairo pa glih tuk da se one vitrine ne podrejo! nič nimajo obnavlanj al pa kej! oglavnem zlo slabe izkušnje s kairom nasploh!!!


ves, ne mores primerjat Londona s kairom....
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 12. Feb. 2006 22:08

ANSAF napisal/-a:
chocholate napisal/-a:Jst sm bla pa v sharm al sheiku pa je blo noro pa izlet v safari, pa jahanje kamele, pa potaplanje pa vse NORO!! sam bla sm pa FULL razučarana nad Kairom, mesto-bljek omazano, smeti so na strehah hiš, blokov!! nezgravžno za moje pojme, aja pa ful sm bla razučarana nad piramidam pa ono sfingo!! sm si jst tko večje vse predstavlala pa to...pa da v muzeju sploh ne govrim, sm bla v londonu ko majo par stvari iz Egipta pa lepo vse, tale muzej v Kairo pa glih tuk da se one vitrine ne podrejo! nič nimajo obnavlanj al pa kej! oglavnem zlo slabe izkušnje s kairom nasploh!!!


ves, ne mores primerjat Londona s kairom....


s tem se tud jaz strinjam...pa še nisem bila v kairu....pa si full želim..sploh zaradi piramid...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
parižanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 1. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a parižanka » 13. Feb. 2006 14:38

ANSAF napisal/-a:In Milan je zakon !!! :D

se strinjam s tabo,Milan je res zakon
chocholate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 2. 2006
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a chocholate » 13. Feb. 2006 18:20

Itak da nemorš Londona pa Kaira primerjat sam jst v Kairo negrem nikol več za noben dnar! :) :)
Uporabniški avatar
alesko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 177
Na forumu od: 7. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alesko » 16. Feb. 2006 13:50

js pa v kairo kadarkol!!!!
Have u ever loved someone so much u'd give an arm for, not the expression, no, literally give an arm for...???
Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 17. Feb. 2006 23:15

Jst grem marca v Egipt pa me zanima, če bi mi kdo znal mal povedat v primeru, da je bil že bil tam kako je kej s cenami?Sem slišala, da je vse precej poceni..Kaj pa hoteli kako je kaj s tem?
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 18. Feb. 2006 7:49

Odvisno kam greš, za koliko denarja, v kakšni režiji greš,....
Jah zdej je čist odvisno akj nameravaš kupovat. SPlača se kakšne njihove začimbe,čaje, kakšne tunike,... Midva sva bila v Sharmu pa je vse precej drago, če pa greš v kakšno manjše mesto (midva sva šla v Dahab)pa je bilo neprimerljivo ceneje- več kot za polovico :eek: tako da preden kaj kupiš še malo poglej pri drugih prodajalcih, da te ne bojo okol prnesli. Pa full se pogajaš okoli cene :D . Aja pa kakšen papirus je fajn kupit. Pa fajn je če greš pogledat kako ga delajo-zanimiv postopek,... skrtaka opcij imaš maol morje :wink: meni ni bilo žal,ker sva se imela res noro.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 18. Feb. 2006 13:35

ursska napisal/-a:Jst grem marca v Egipt pa me zanima, če bi mi kdo znal mal povedat v primeru, da je bil že bil tam kako je kej s cenami?Sem slišala, da je vse precej poceni..Kaj pa hoteli kako je kaj s tem?


jaz imam že rezerviran hotel s 4* all inclusive....z aqua parkom...potapljaškim centrom...in ne vem kaj je še vse...pa mi bo z letalom skupaj zneslo tam okoli 600 eurov....
mislim, da v kakšnih full turističnih centrih ni ravno full poceni...midva greva v hurgado...pa si niti predstavljam ne koliko bi lahko kaj stalo...hrana pa vse je itak ves dan v hotelu...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
parižanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 1. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a parižanka » 18. Feb. 2006 22:53

Jaz sem bla lani v Hurgadi hotel Golden 5. Mega hotel all inclusive. Hrana je bla res super. Egipt je res fajn jaz sem bla že dvakrat in bi šla še enkrat.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov