Berlin

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 22. Maj. 2006 15:04

lola13 napisal/-a:mi smo bli s klapo v berlinu za tri dni in smo prespal v tropical islandu in je blo noro pejte pogleat na net. to je park (pokrit) z bazeni peščenimi plažami in šotori na mivki kjer lahko prespiš. imajo tudi adrenalinske naprave ( tobogani, bungee jumpingi in podobno) vsak večer imajo disco in razne šove, kopate pa se lahko vso noč. imajo tudi restavracije in nore (!) koktejle. credno obiska. :o aja pa polno palm je tam. bi dala slike vendar žal ne znam :?


Jst sm že bla tam :)
Res NORO!!!!!!!!!!!!!!!! :gut:

Bla sm letos januarja in je res zakon, ko veš da je odzuni mraz ti pa na plaži pod palmami :D
lola13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lola13 » 22. Maj. 2006 17:13

no mi smo bli pa novembra in je blo carsko. smo si vse spalke ven na mivko prvlekl pa zuni spal kulk pač smo ker mislim da nismo več k 1 uro


:gut:
Uporabniški avatar
snoopcatt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a snoopcatt » 14. Jun. 2006 21:48

hey!

me se pa v berlin odpravljamo avgusta... pa smo se zmenile, da bomo sestavile seznam, kaj vse hočemo videt.. no, pa me zanima, česa reees ne smemo zamudit (vse, ki ste že bile tam, prosim če lahko kake predloge napišete, pa nam tako pomagate pri estavljanju seznama) (aja, gremo pa za 14 dni... če bo to kaj pomagalo... menda bo dovol časa, da nekaj vidimo... :razz: )

tnx,

lp :)
lola13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lola13 » 15. Jun. 2006 12:38

nujno moraš it na televizijski stolp, ki je visok 365 metrov in je čudovit razgled :o pa za nekaj dni pojdite v tropical island resort (pojdi pogledat na net) pa v kdv to je največja trgovina v berinu.pa oglejte si dresden kjer je pa najlepše in imajo najbolšo vročo čokolado pa še hilton hotel je tam in ena zelo lepa cerkev. oglejte si tudi postdam in sicer rezidenco sansuchi, kjer je fuuuuuuul lep park :)
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 15. Jun. 2006 18:06

Morš it pogledat Fernsehturm. Sem bla gor že 3x in je res zakon.

Slika Slika Slika

Pol Brandenburger Tor

Slika Slika Slika

Če te zanima tud mal umetnost in kultura si lahko pogledaš Berliner Dom

Slika Slika Slika

Kurfurstendam (oz. nemci mu rečejo Kudamm)
SlikaSlika Slika

Alexanderplatz

Slika Slika Slika

Potsdam & Siegeseule

Slika Slika Slika

Tropical island
Slika Slika[Slika
Uporabniški avatar
_kocka_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 5. 2. 2006
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a _kocka_ » 15. Jun. 2006 19:10

Js dodajam se taborisce Sachenhausen, katerega vidt sicer ni nic zabavnega, je pa zelo zanimivo...
Življenje je potovanje, ne smer. Nosi udobne čevlje.
Uporabniški avatar
snoopcatt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a snoopcatt » 15. Jun. 2006 20:24

uaaau, kaj tiste ta prve (ta vlke slike) si sama posnela? full je lepo..
:razz: aja, kako pa naj sploh si vse to ogledamo? bi šlo peš, ali si naj kupimo tedensko karto za vlak, ...? kaj se najbolj splača? pa je bla katera mogoče v youth hostlu EastSeven? (http://www.eastseven.de/) (naj bi bil med najboljšimi hostli na svetu, zanima pa me, kako imajo kaj s ključavnicami porihtano & kam lahko spraviš dokumente in denar, pa kake bol dragocene stvari.. če je bila katera tam in ve, kak to zgleda.... naj se javi :) )
pa še nekaj; kaki so berlinčani kot ljudje.. so bolj gostoljubni ali...? kam pa se splača it ven?
vem.. dosti vprašanj.. :razz: Ampak hvala za pomoč! :)
lp
lizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lizza » 17. Jul. 2006 0:36

Ej kako pa greste?
Uporabniški avatar
snoopcatt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a snoopcatt » 17. Jul. 2006 1:19

z vlakom...
vem ja... long way to go.... :)
Uporabniški avatar
snoopcatt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a snoopcatt » 06. Sep. 2006 22:32

Back. Sam 1 beseda:

LEGENDA.
Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 17. Sep. 2006 15:09

Joj šeenkrat morm jit v Berlin...šla bi enkrat spomladi ko je lepo vreme...bila sem za novo leto pred letom nazaj in je super blo...

Rada bi vidla berlin še obsijan s soncem...

je katera zato da se par nas skupaj nabere in gremo za par dni?

Moj kolega nam zrihta hostel k ma nos za te stvari???
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 17. Sep. 2006 21:37

wau.....sm prebrala use tole pa morm rečt, da sm se čis navdušla za ta mest....pa k prej niti pomisnla nism, da si želim mugoče tut km bol na sever...aja- a je tm tut kšn ogromn lunapark mugoče??? :) :cool:
Green_freaK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 16. 9. 2006
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Green_freaK » 18. Sep. 2006 11:48

Pa Berlin je res en zakon mesto. :D :D Mi smo šli s šolo k smo zmagal na enm natečaju p smo en dan lahku samu nakupval tm u KDW-ju.. Pa use tiste trgovine...Zara,Adidas pa took res vsega...Js bi tkoj šla še enkrat!! :D :D :D Spal smo pa u Mainninger hotelu...P so mi ble fuul ušeč sobice pa vse to...al pa U-Bahni...waw res no...Tko d če ste u dvomu kam bi šli...Pejte u BErlin...Tm je zakon :D :D :D
Green_freaK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 16. 9. 2006
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Green_freaK » 18. Sep. 2006 14:46

*slamca* napisal/-a:wau.....sm prebrala use tole pa morm rečt, da sm se čis navdušla za ta mest....pa k prej niti pomisnla nism, da si želim mugoče tut km bol na sever...aja- a je tm tut kšn ogromn lunapark mugoče??? :) :cool:


Ej tm maš največji živalski vrt u Europi :D :D Tu si morte ogledat...tm smo bli 3 ure pa če smo ga pou prehodil je fuul velik :razz: :P
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 04. Mar. 2007 18:45

Prejšnji teden sem bila v Berlinu in je blo super! Men je mesto ful ušeč, sploh Fernsehturm in Brandenburger Tor sta me čist navdušla. Najboljš mi je blo v muzeju za fotografijo, me je res impresioniral.:cool: Pogledala sem si tud Alexanderplatz, Kudamm, pa še Potsdam, ki mi je zelo ušeč, tako simpatično mesto je! :hearts: Aja, pa KaDeWe, se razume. :P Na žalost je večinoma deževalo, ampak sem si vseen ogledala dost stvari, se napila kave za cel mesec in pojedla (pre)več dunkin donutsov.:lach: Komi čakam, da grem spet! :)
This too shall pass.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov