Beograd [združeni temi]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dream
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a dream » 14. Dec. 2006 21:55

Novo vprašanje

ciao:)

vem da so teme na beograd ze odprte vendar mene konkretno zanima kam it zurat v beograd.pozna kdo kaksen hud lokalcek, diskac, barcek?
torej konkretno imena lokalov, pa brez balkan muzike, torej trenutna scena, komercjala pa tko..

hvala, upam da kdo da ksno mnenje;))


temi sta združeni, nepotrebni posti pa zbrisani ;) ... bejbika
~ClaUdyKa~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Idrija

Neprebrana objavaNapisal/-a ~ClaUdyKa~ » 26. Jan. 2007 18:46

el bou napisal/-a:men se se vedno zdi drazje... kupvala sm v sava centru, in v centru mesta, in se mi zdi da so nekatere cene kr mal visje kot pri nas...



sava center in sam center mesta ima res mal dražje cene...sicer je pa to tko, kt da bi se po čopovi sprehajala, kjer je tut mal dražje..
z mojih izkušenj BG ni nič cenejši od LJ, razn če kupuješ na štantih in ješ pleskavice na ulici, toda če greš v neko restavracijo, boš tudi tam jedel za malo višje denarčke, ampak ne presega nekega slo povprečja
~ClaUdyKa~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Idrija

Neprebrana objavaNapisal/-a ~ClaUdyKa~ » 26. Jan. 2007 18:49

dream napisal/-a:Novo vprašanje

ciao:)

vem da so teme na beograd ze odprte vendar mene konkretno zanima kam it zurat v beograd.pozna kdo kaksen hud lokalcek, diskac, barcek?
torej konkretno imena lokalov, pa brez balkan muzike, torej trenutna scena, komercjala pa tko..

hvala, upam da kdo da ksno mnenje;))


temi sta združeni, nepotrebni posti pa zbrisani ;) ... bejbika


V prestolnici Balkana se bojim, da kakšne druge muzike, kot je balkanska, ne moreš slišati, ker to je noro...žurirati na vseh teh splavih..to je špica, balkanci so pač za žur :D Drugače pa verjetno najdeš tudi kje lokale s komercialno muziko, ampak ne vem...moje mnenje je, da če spoznavaš tujo kulturo, se pač prilagodiš njim in poskušaš žurirati na balkanski način, okoušati njihovo hrano, pijačo... ker potem le tako spoznaš kulturo, mesto oz. državo katero obiskuješ..
sicer pa, komercialo in temu podobno lohk vsak dan doma poslušaš in po vseh slo lokalih..
bimba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bimba » 29. Jan. 2007 15:19

beograd je najlepše mesto meni na celem svetu :wink:
folk je super, muzika je cool za zabavo, splalvovi, folk je upediran ni kot pri nas zunaj v trenerki in teniskah, hrana je super, ma FANTASTIČEN :wink:

he he poleg tega jaz sem srbikinja in moji so od dol tako da :gut: beograd je mesto za vse :wink:

dream, ma ni boga da boš slišala v beogradu komercialo, ipd.. saj oni zagovarjajo svojo muziko in konec, čisti primer je CECA oni njo psolušajo in konec saj je njihova estradnica. žal komercialo si boš morala naložiti na ipod in poslušati.

cene v beogradu so meni zelo msešne glede na naše cene, meni je dosti dražje v lj ali pa primorska kot BG. nevem mogoče zato kr ne gledam na $ :wink:
~ClaUdyKa~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Idrija

Neprebrana objavaNapisal/-a ~ClaUdyKa~ » 29. Jan. 2007 15:27

bimba napisal/-a:beograd je najlepše mesto meni na celem svetu :wink:
folk je super, muzika je cool za zabavo, splalvovi, folk je upediran ni kot pri nas zunaj v trenerki in teniskah, hrana je super, ma FANTASTIČEN :wink:

he he poleg tega jaz sem srbikinja in moji so od dol tako da :gut: beograd je mesto za vse :wink:

dream, ma ni boga da boš slišala v beogradu komercialo, ipd.. saj oni zagovarjajo svojo muziko in konec, čisti primer je CECA oni njo psolušajo in konec saj je njihova estradnica. žal komercialo si boš morala naložiti na ipod in poslušati.

cene v beogradu so meni zelo msešne glede na naše cene, meni je dosti dražje v lj ali pa primorska kot BG. nevem mogoče zato kr ne gledam na $ :wink:


Res je, sploh glede muzike :D
Se pa spomnim, da sem se probala slikat pred cecino hišo, sicer bl tko neopazno, sam so tkoj pršl ''stražarji'' vn pogledat, tut če smo bli na drugi strani ceste, pr stadionu.
Drgač pa, ko primerjem doživljanje novega leta v BG al Parizu-sej ok, pariz je sanjsko mesto, lepo in vse...ampak nima pa tistega čara..neki manjka... sam se ne da opisat z besedami, lahko samo doživiš in šele takrat vidiš razliko.. :D
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 14. Mar. 2007 20:44

u beogradu se pa res najhuj žuraa :D ...občudujem domačine kt govtajo uno rakijo pa umes jejo fuul mesa pa jim je navadn...prov legende

js grem s5 u beograd med prvomajskim počitncam sm tokrt z rokometm :cool: ..čeprov partija nau mankal
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 14. Mar. 2007 21:41

Mi pa imamo načrt it za novo leto :D pač lani bratislava, letos beograd...no sej bomo vidli kako se bomo zmenli...pa baje da je fajn :)
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 22. Mar. 2007 12:49

joj pa jaz bi tako rada šla v Beograd...ful si želim.Ker bi re rada videla to mesto on nasploh spoznala njihovo kulturo.Pa še balkan glasba mi je ful všeč in sem čist mahnjena ko jo slišim.... :blume:
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 24. Mar. 2007 20:46

CorfuGirl, kaj te pa zadržuje, da ne greš? ;)
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 24. Mar. 2007 21:00

MoJcHyKa napisal/-a:CorfuGirl, kaj te pa zadržuje, da ne greš? ;)


MAl bo zdaj denar problem ker sem nabavla nov avto :flower: ..pa ful malo mam fraj na šihtu...tak da verjetn grem kar med glavnim dopustom al pa če mi šefe kaj dovoli met fraj :D
Ker drugač moram it ker si fulllllllll želim....da ne omenjam njihove glasbe :love:
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 25. Mar. 2007 15:01

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 04. Nov. 2010 18:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Ana4u
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ana4u » 04. Apr. 2007 11:36

muffin napisal/-a:Zdj bi šla pa še sm....še posebi zrd šopinga :D a pa to je bl škrt roba al normalna? aja-a tm se sam čevapi jejo, al se da dubit tut kej od piščanca?


Odkar sm bila v Bg, bi kupovala sam tam. Kakšna moda, res hude cunje.
Hrana odlična, valda da majo piščanca a mislš da tm nimajo kur hehe
kokoko
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 28. Apr. 2007 17:41

Heloo..jaz pa razmisljam it u beograd nekje konc junija zacetek julija...in sem tud bla ze tam in imam v bg druzino sam bi tokrat sla tja iz cistega uzitka in prespala nekje v hotelu...se nevem kak pa kaj...in kdo bi sel zraven..ker vsi neke palijo na vecja in bol fancy mesta...al pa jim je kes problem...

razmisljam pa da ce ze grem v bg bi se prej prijavla na 2 oddaji ( SVE ZA LJUBAV) med drugim :D to mi je neka vlka zelja in bom javla in napisala kaj preden se spravim dol :cool:

drugac pa sn bla v bg nekje pred tremi leti in se spomnim da sn med drugim sla v ZOO ..aja pa na naso ambasado ja :razz:

itak pa je ful lepo in vredno ogleda!!!!
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 05. Nov. 2007 14:39

A gre kdo zdej novembra prek FDVja v Beograd?
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 05. Nov. 2007 18:37

Gre mogoce kdo na Rihanno v BG?

Jaz sn bla spet 1.9. - sn bla na pinku,emotion-u, pr ceci, (dedinje), beogradski areni, na marakani ..mah kje nisem bla..je blo res svetovno :D
Priporocam :cool:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov