Beograd [združeni temi]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 18. Sep. 2006 21:58

Zdj bi šla pa še sm....še posebi zrd šopinga :D a pa to je bl škrt roba al normalna? aja-a tm se sam čevapi jejo, al se da dubit tut kej od piščanca?
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 19. Sep. 2006 6:36

*slamca* napisal/-a:Zdj bi šla pa še sm....še posebi zrd šopinga :D a pa to je bl škrt roba al normalna? aja-a tm se sam čevapi jejo, al se da dubit tut kej od piščanca?


V trgovinah imas prou iste cene kot pri nas, pa imajo vse od Mangota do Zare in sportine, drgac pa Beograjcani nabavljajo tudi na Buvljaku, kjer je pa pocen roba, kvaliteta pa pac malo slabsa.
Ja, in tudi piscanca imajo, pa ovcko tudi in teletino tudi :)
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 19. Sep. 2006 8:33

jz grem pa v petek.... kuuuuuuuuuumi cakam :)
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
tiana1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 24. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tiana1 » 23. Sep. 2006 10:14

čist odvisn kakšn avto maš :) mi smo s tastarimi zmer z avtom hodil pa ni blo nikol panike..sam mi mamo en jajc od avta, je bla pa moja teta z novmu in so ji ga z dvorišča ukradl. dejansko je mela avto parkiran, za njemu je biu traktor parkiran pa vrata od dvorišča zaprta, zjutri so pa najdl sam traktor. so vn zapelal traktor, pa avto, pa traktor nazaj not. na nesrečo niso mel nobenih okn na tej stran :) tko da ja no..tvoja odločitev. za parkirat majo pa v centru beograda parkirne hiše isto k pr ns..al pa pč pr hotelu, sorodnikih....
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 25. Sep. 2006 20:15

Jz bi šla za nov let v Beograd, a je že kdo bil? :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 28. Sep. 2006 16:07

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 30. Okt. 2010 14:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 02. Okt. 2006 13:46

Js mam pa zdej novembra namen it v Beograd al pa v Sarajevo... ampak mislm da bo zmagal Beograd...
Always look on the bright side of life!
mala bula
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 17. 8. 2006
Kraj: Posočje

Neprebrana objavaNapisal/-a mala bula » 23. Okt. 2006 17:49

Evo, jaz sem pa lih nazaj z Beograda, zdaj čez vikend smo šli s SAS-om je bilo seveda super!
Spali smo v centru oz. blizu centra, hotel Excelsior (to je tudi kurbenhaus smo ugotovili drug dan :), ma ni važno, samo da je bilo poceni)
Vse je ful poceni, hrana je fuuul dobra (jaz sem bolj mesojedec in dol je biu raj), čevapčiči, pleskavice, pasulj.... štimung je itak neki ful posebnega, zelo zelo so prijazni, na izi, radi imajo Slovence ...
Ogledlai smo si par cerkev (v spominu mi je ostala sv. Save in sv. Marka), Kalemegdan, Dedinje, Cecino hišo in un stadion pa seveda center... Ful mi je bilo všeč, dost je za videt, lep je, tako da grem definitivno še dol....
SlatkaStella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 26. 7. 2006
Kraj: Beograd-Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SlatkaStella » 14. Nov. 2006 3:07

Jaz nisem prebrala vseega in nisem vidla ce je kdo ze omenu. Ampak jz v Beogradu priporocam Hostel Tree Black Catz. Mejckn hostel za 10 oseb (ena soba po 4 in ena po 6) Cist v centru Beograda ampak res cist u centru. Full Prijazno osebje res 1a. Povejo ti kam po beogradu da kej vids in kam zvecer ven :) Ce majo cas grejo tud zurat z vami :) Drgac pa za tiste ki hocete mal samote maste Licej Hostel ki je od Skadarlije in Centra odaljen nekih 15minut. Zraven Liceja je pa tud Hotel za tiste z mal debelejso denarnico mislim pa da se imenuje Admiral Club (ce bo kero zanimal nej me kontaktira pa se bom tocno pozanimala) Drgac pa za vidt so povedal ze vse pa tud ce tam vprasate vam bojo z veseljem pomagal. Jaz bi pa ispostavla za vse ki greste tam od marca do novembra da greste pogledat Ado Ciganlijo to je drgac kukr jezero in poleti ko je toplo se da tam kopat. Drgac je pa tm tud super nocni lajf, ker je veliko lokalov za razno razne okuse :) Kaj sem se pozabla ... ??? Ne vem ce bo se kero kej zanimal al pa bo rabla vodica jz se cez en mesec selim tja in ce lahko kakor koli pomagam nej me kontaktira pa se bomo zmenl :) Aja UZIVITE U BEOGRADU KUKR SE LE DA :)
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 14. Nov. 2006 15:55

Mi gremo pa za Nov let v Beograd in upam da bo fajn, ker kokr pravjo je res zakon tm... :D
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 16. Nov. 2006 23:05

cez 14 dni grem spet dol... juuuupi... skoda sam k grem brez druzbe, sam z fotrom za par dni... ampak bo d best... dol je super...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 12. Dec. 2006 14:52

...
Zadnjič spremenil *SweetGirl*, dne 19. Mar. 2009 11:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 12. Dec. 2006 16:06

cunje so dol 3x drazje kot pri nas... resno... ok ne vem za bolsjake pa trznce pa to, sam v trgovincah oz. butikih je drazjr kot pri nas... vsaj men se zdi...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
tiana1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 24. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tiana1 » 12. Dec. 2006 18:05

ok js ne vem v kerih trgovinah si ti bla sam js že kr ene par let hodm dol in nabavljam tako v trgovinah-butikih kot tržncah in niti slučajno ni trikrat dražje temveč trikrat cenejše. edino v kakšnih športnih tgovinah kjer majo svetovne znamke kot je addidas so približno iste cene ker je preprosto isti model samo če primerjam cene je še zmer ceneje.
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 13. Dec. 2006 14:03

men se se vedno zdi drazje... kupvala sm v sava centru, in v centru mesta, in se mi zdi da so nekatere cene kr mal visje kot pri nas...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov