Beograd [združeni temi]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 07. Dec. 2007 11:35

čbela napisal/-a:v srbiji razsaja torej hepatitis A? kaj pa hepatitis B?


hepatitis B pa odvisn kaj boš počela... :D
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
čbela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a čbela » 07. Dec. 2007 11:45

:oops:
ja, nč ne bomo seksal pol, ne? :wink:
Uporabniški avatar
čbela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a čbela » 07. Dec. 2007 11:56

:wink: zsj pa resno, ve kdo mogoče kaj o tem:
v srbiji razsaja torej hepatitis A? kaj pa hepatitis B?
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 07. Dec. 2007 12:57

čbela napisal/-a::wink: zsj pa resno, ve kdo mogoče kaj o tem:
v srbiji razsaja torej hepatitis A? kaj pa hepatitis B?


O.k. resno: ja v Srbiji razsaja hepatitis A... hepatitis B pa nč bl kt kje drugje...
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
cReAmY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 27. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cReAmY » 07. Dec. 2007 15:08

Posebno obvestilo:

Inštitut za javno zdravje Srbije poroča o pojavu povečanega števila obolelih s hepatitisom A. Večina obolelih je iz Niša in Leskovaca. Ker se v času silvestrovanja ne bomo zadrževali na omenjenih področjih, razloga za preplah ni, saj se bodo vse aktivnosti silvestrskega potovanja odvijale izključno v Beogradu (priporočamo ogled zemljevida Srbije:))

tole ma napisan Collegium na svoji spletni strani.
Uporabniški avatar
dajancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 4. 11. 2007
Kraj: Piran/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a dajancy » 07. Dec. 2007 21:42

cReAmY napisal/-a:Posebno obvestilo:

Inštitut za javno zdravje Srbije poroča o pojavu povečanega števila obolelih s hepatitisom A. Večina obolelih je iz Niša in Leskovaca. Ker se v času silvestrovanja ne bomo zadrževali na omenjenih področjih, razloga za preplah ni, saj se bodo vse aktivnosti silvestrskega potovanja odvijale izključno v Beogradu (priporočamo ogled zemljevida Srbije:))

tole ma napisan Collegium na svoji spletni strani.


Leskovac - iz Leskovca :))

drugace je pa dobr napisan kr se res ni treba cepit ce greste u Beograd..ne se bat ;)
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 03. Jan. 2008 12:17

No da napišem izkušnjo iz letošnjega novega leta v beogradu. Mi smo šli z agencijo stc in je bilo vse super organizirano, od ogledov do vsega in tudi družba je bila glih prava. Pohvalt moram Predraga-lastnika agencije, ki je biu ena od najbolj prijaznih oseb, ful se je trudu. Hotel slavija je pa za en drek. sobe so bile mrzle..s fantom sva se vsako noč pokrivala s tremi dekami pa sva zmrzovala. Voda je bila rumena, tko, da smo mogli kupovat vodo in nič tuširanja 4 dni. Uglavnm podn.
Pa še totalna kritika na folk iz agencije collegium. so bili par nadstropij pod nami in sva šla s fantom namerno po stopnicah in vsak njihov nadstropje je biu slabši od prejšnega. pokozlano, flaš in stekla povsod, čiki po tleh namest tepiha, eni so clo trgal les s lesene ograje in jih popolnoma uničil, scal so po stenah da je blo vse rumen..uglavnm si mogu met res močn želodec za tist vidt. Pol so pa še nardil totalno štalo zadnji večer na splavu..so se neki skregal, ker jim ni bla muzka al kaj všeč in so vse polomil in nevem kaj vse. in to ti je slovenska kultura v tujini???
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 03. Jan. 2008 16:39

No, naša družba je bila tut letos v Beogradu s Collegiumom. Jst pomoje s to agencijo ne grem nikamor več.
Zabave so organizirano zanič (premajhen plac in preveč ljudi, nabite cene ...), sama organizacija je dokaj slaba. O vodički pa raje sploh ne izgubljam besed - ženska ni imela pojma! Od nepoznavanja zgodovine in geografije, do nenatančnih navodil, stalnega čakanja. Pomoje dost pove dejstvo, da smo že v Ljubljani čakali 1 uro !, potem je pa gospodčna poštekala, da pa mogoče pridejo na avtobus na Otočcu. Uglavnem polom. :roll:
Hotel je bil pa presenetljivo OK, topla voda je bla skos, še mene ni zeblo pa sem res zmrznjeno bitje. Folk je bil pa tut prijazn.

Sej v splošnem smo se imeli super, ampak zato, ker smo si mi naredili kul party, pa še zaštekali smo se s folkmom na busu. Collegium je pa zame slaba agencija. kljub temu da sem študentka pričakujem eno mero resnosti, ne pa samo žuranja.
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
kozarec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 13. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kozarec » 04. Jan. 2008 10:34

Mi smo tudi lani potovali z Srbskim turističnim centrom oz. s Predragom in jaz pa moram mal skritizirat organizacijo.
Glede na to, da je bil program potovanja objavljen na internetu potnik pričakuje, da bo uresničen, kar pa se ni zgodilo. Napisano je blo oh in sploh....pa nič od tega...le ogled Beograda.
Da o organizaciji zabav na silvestrski večer ne govorim.....prepuščeni sami sebi....

Čeprav je to dokaj mlada agencija in se Predrag še seveda uči, ga je vseen treba pohvalit za trud, da se je trudil....čeprav verjamem, da mogoče pa mu je to leto uspelo.

Mogoče sem malo bolj kritična, ker se tudi sama ukvarjam s turizmom in vodenjem izletov....ampak potovanje mora biti izpeljano po programu...., ker se na podlagi programa odločiš s katero agencijo boš potoval. Kar je zapisano v programu je potrebno 100% uresničit razen seveda da je to napisano v samem programu, da je npr. odvisno od št. zainteresiranih.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 04. Jan. 2008 10:40

no pri nas je bil letos program uresničen v vsem razen ada ciganija..ker je zadni dan zapadl ene 20 cm snega in ni blo možno tja pridt. ostalo je bilo pa vse in še več..pa si pač šel tja kot si hotel. za novo leto pa sta bile dve opciji samo za naš žep predrage, 65 evrov-sicer si vse dobil..sam to je skor pou potovanja. tko da smo se mi odločil, da bomo zuni, in smo upal, da bi mogoče pol šli v kkšn diskač..pa smo spraševal predraga če je kkšna opcija pa on ni mel nič..to smo mal pogrešal. se še uči ja sam mislm, da je mel vse skupaj boljše kot kakšen collegium, glede na to kar smo slišal od njihovih gostov, so bile samo pritožbe.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 04. Jan. 2008 13:53

Smejkica napisal/-a:No, naša družba je bila tut letos v Beogradu s Collegiumom. Jst pomoje s to agencijo ne grem nikamor več.

kljub temu da sem študentka pričakujem eno mero resnosti, ne pa samo žuranja.

Tocno tako.
Drugace pa, mi smo rezervirali pri drugi agenciji, na koncu pa smo pristali pri njih. Ce bi za to vedela ze prej (in zdaj vem, da se bom VEDNO pozanimala prej, s kom in preko katere gremo), se ne bi nikoli prijavili. Ce bi hotela na party bus bi se prijavila pri Collegiumu in ne pri drugih, od katerih sem pricakovala bistveno vec.
Hotel je bil soliden, le da je bilo izredno mrzlo, ker je pihalo skozi zelezna okna. Seveda smo imeli v sobi tudi klime in ko smo sli na recepcijo prosit za daljince (katere bi tudi placali brez problema), so nam povedali da so klime samo za hlajenje. Seveda smo klime preucili in ugotovili, da so tudi za segrevanje in jih zrihtali, da so zacele toplo pihat :D Ko jih jeb*!
Pri Collegiumu mi ni vsec, da stalno forsirajo pijaco, cene pijac - ki btw niso kaj prevec ceneje... mah, nikoli vec no!
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
cReAmY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 27. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cReAmY » 04. Jan. 2008 21:37

Js mam pa eno opombo na tele vaše poste... Letos je šlo s Collegiumom v Beograd 2000 ljudi..to se pravi 2000 ljudi od katerih bi vsak vsepovsod rad imel vse najboljše, bil prvi in od agencije pričakoval swasta. Organizacija za toliko ljudi je zelo težka in na to nihče ne pomisli. Kar se tiče ponudbe hotelov - bili ste v Srbiji, kjer je kakovost vsega pač slabša kot pri nas in menim, da za to ni kriva agencija, ampak je treba takšne pogoje tudi sprejeti. Temu primerne so bile tudi cene. Jst sm bla v najslabšem hostlu, kjer je bilo res mogoče malo mrzlo, drugače pa skupne kopalnice z vročo vodo in se ni nihče pritoževal. Kamorkoli smo prišli na oglede so nas tam že usmerjali od collegiuma, vodic nas je klical v sobe, če nas ni bilo in nimam res nič za rečt čez to. Glede razgrajanja in nečistoče spet ni kriva agencija ampak očitno takšni pač smo, seveda pa se v družbi toliko ljudi to veliko bolj pozna. Glede animacije: muzka je bila super, animacija tudi, kaj posebnega se v diskoteki tako ali tako ne da početi...takšne in drugačne tematske zabave se bolj dogajajo na absolventskem izletu na Kreti. Kdo pa pričakuje od Collegiuma umirjene zabave in manj razgrajanja, se pa naj drugic obrne na drugo agencijo, ker je to agencija za mlade, kjer se žura in zabava. Pač preden se sodi se je treba malo zamislit, pogledat okoli in opazovati ljudi, ki delajo za Collegium, potem pa šele obsojati organizacijo, zabavo, hotele,...
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 04. Jan. 2008 23:04

Pa sej so vedeli, da organizirajo za toliko ljudi, kajne?
In ja, sej se vsi zavedamo kaj lohka pričakujemo v Srbiji. Ampak, če jaz plačam nekaj, želim pač to tudi dobiti. Ne pa, da je kao organiziran prevoz do hotela in moram potem plačati za taksi, ker vodička ne zna dajati navodil oziroma kot pravi ona, ni bila obveščena o spremembi lokacije. Vse lepo in prav, samo zakaj potem voznik avtobusa našega hotela sploh ni poznal in o tej lokaciji ni bil obveščen. Oprosti, če je pa tebi vseeno, da pustiš pol avtobusa zunaj na mrazu čakati, potem te ne razumem. Gre se za princip, če naj bi bilo nekaj organizirano, naj tudi bo.
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
Uporabniški avatar
cReAmY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 27. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cReAmY » 05. Jan. 2008 10:21

aja to je pa drugo...napiši potem pritožbo na to vodičko..kar se našega prevoza tiče..od železniske pa do hostla smo imeli bus, za vse nas je takoj čakal, tako da, očitno imam srečo, ker tudi na absolventu na Kreti nisem doživela razočaranja s strani Collegiuma.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 18. Avg. 2008 8:58

No ja jst že vem da letos za novo leto bom u Beogradu(vem da je še kmalu,ampak useen).Jst po mojem ne bom šla prek nobene agencije,ker se mi ne da ubadat z vodiči in poslušanjem kam nej ga grem žurat bla,bla,bla...
Tko da me ful zanima če kdo pozna koga k oddaja apartmaje,al pa kakšen pocen hotelček(ne hostel)???Za čez novo leto.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron