Barcelona

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
malacveka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malacveka » 19. Jan. 2007 19:35

fuuuul super tale karta.... uporabna stvar :D priporočam!!
chocolate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 4. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a chocolate » 19. Jan. 2007 21:31

:hearts: res je dbest :wink: in mesto, šoping, žurke...use :hearts: zihr grem še kdaj...
Uporabniški avatar
S|MoNy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 11. 2004
Kraj: blizu MB

Neprebrana objavaNapisal/-a S|MoNy » 04. Feb. 2007 16:42

Lep pozdrav. Enkrat sem že obiskal Barcelono, ampak za borih 10 urc, ker smo bili nastanjeni v Lloret de marju in je bil to kao izlet, ampak sem se v tem času (tako kot že marsikdo na tem forumu) v to mesto dobesedno zaljubil :eek: :eek: Sedaj se maja še enkrat odpravljam v to mesto, tako da že počasi oblikujem plan, posebej finančni:) mam enih par nasvetov pa tudi nekaj vprašanj za tiste, ki ste že bili dlje časa v Barceloni...
Najprej let v Barcelono, po netu sem malo brskal in našel pomoje najcenejši prevoz z ryanairom...Benetke - Barcelona (oziroma do letališča v Barceloni) (treba je skombinirat prave datume) za vsega 44 evrov s taksami vred. Zanima me če je kdo že letel z ryanairom v Barcelono, posebej me zanima kak je s prtljago pri tem letalskim prevoznikom, ker na koncu piše, da še treba nekaj doplačat za prtljago??? ni do 15 kg zastojn???
Nato iz Girone do Barcelone vozijo vlaki, busi...za okrog 15-20 evrov povratna karta.
Drugače se splača iz Ljubljane do Benetk oziroma Trevisa, kjer je nato letališče iti z vlakom, in sicer vlak vozi 6 ur, vožnja v eno smer pa bo vas prišla 15 evrov, torej povratna 30, treba je kupit karto po imenu Smart ticket.
Zanima me, kakšne so kaj vstopnine za te večje oglede kot so na primer Sagrada Familia, Akvarij, Živalski vrt, muzeji...
posebej me zanima, če kdo ve koliko so kaj karte za ogled nogometne tekme FC Barcelone?
Zanima me kako je kaj s prevozi po Barceloni, nekje sem zasledil, da se da za okrog 14 evrov kupiti tridnevno neomejeno vozovnico? ma kdo že iskušnje s tem?
LP, Simon
Uporabniški avatar
BLUBABY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 19. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BLUBABY » 04. Feb. 2007 18:54

S|mony jz se ravno tako odpravljam v Barcelono, ampak konec aprila..S fantom greva z letalsko družbo Vueling, ki leti direktno z glavnega letališča v Benetkah-Marco Polo do Barcelone..Dala sva 220€ za povratni dve karti, kjer so že vključene takse, rizika odpovedi...Najprej sva hotla iti z Rynairom ampak nama je blo zelo odročno, da te letalo pusti v Gironi in da odletiš z Trevisa..
Drugače pa greva gledat nogometno tekmo FC Barcelona:Levante - karte so seveda odvisne od tega, kako dober sedež si želiš..za zgornji del stadiona naju je stala ena karta 40€..Drugače pa poglej na speltni strani FC Barcelone tam je tudi cenik kart..
Glede prevoza po Barceloni vem da se da kupiti tudi karto za 10 voženj po določeni coni in to pride potem dosti ceneje...
Veselo načrtovanje ti želim :wink:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 04. Feb. 2007 19:48

No neki ti je že BLUBABY povedala ... jst sm hotla dodat samo še glede vstopnin ... večinoma se cene gibljejo tam okol 10€ ... vsaj za živalski vrt in za ogled stadiona je tko ... To dvoje se res splača, ker živalski vrt je božanskiiii :D :hearts: , stadion Barcelone se pa tut splača pogledat, sploh če si navdušenec nogometni (no ja al pa tut ne, sej pa potem rataš :D ), ker za to ceno karte res vidiš vse (njihove garderobe, kapelice, pres sobe ...)
Kar se pa tiče akvarija ... to je še najdražje :? pa men sploh ni blo tok ušeč, sem si predstvaljala velik večji akvarij in več različnih vrst rib ...

Kar se pa vozovnic tiče za podzemno pa vem, da se ful splača kupit več dnevno oz. tedensko, odvisno kok časa si pač tam, ker se ti ful bolj splača ... kakšne so pa cene pa ne vem točno, pomoje bi tut kje na netku mogli bit kkšni podatki ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
S|MoNy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 11. 2004
Kraj: blizu MB

Neprebrana objavaNapisal/-a S|MoNy » 04. Feb. 2007 22:44

e super punce, vedno več podatkov iz različnih strani, vedno manj nevšečnosti lahko pričakujem:)
BLUEBABY že kar nekaj časa iščem, kje bi lahko dobil informacije glede tekem in prodaje vstopnic FC Barcelone, sicer sem nekaj strani našel na internetu, ampak tam so vse karte absolutno predrage 80 evrov plus. Zato me zanima, kje ste vidva izbrskala kje se da kupit karte pa po kakem postopku, če lahko malo bolj podrobno vse opišeš prosim? drugače pa sem ugotovil, da tudi slovenska agencija TAO TT prodaja karte za tekme, vsaj na njihovi strani piše tak, pa to za 35 evrov na tekmo!
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 11. Feb. 2007 18:09

Glede javnega prevoza v Barceloni je pomojem najboljš podzemna...Mi smo se stalno tko vozili naokrog in je blo hitro, praktično in poceni. :)
Uporabniški avatar
BLUBABY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 19. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BLUBABY » 11. Feb. 2007 19:13

S|MoNy napisal/-a:e super punce, vedno več podatkov iz različnih strani, vedno manj nevšečnosti lahko pričakujem:)
BLUEBABY že kar nekaj časa iščem, kje bi lahko dobil informacije glede tekem in prodaje vstopnic FC Barcelone, sicer sem nekaj strani našel na internetu, ampak tam so vse karte absolutno predrage 80 evrov plus. Zato me zanima, kje ste vidva izbrskala kje se da kupit karte pa po kakem postopku, če lahko malo bolj podrobno vse opišeš prosim? drugače pa sem ugotovil, da tudi slovenska agencija TAO TT prodaja karte za tekme, vsaj na njihovi strani piše tak, pa to za 35 evrov na tekmo!


Oprosti k took časa čakaš na odgovor--->mela izpitno obdobje :oops:
Torej midva sva pr TAO Sportu kupila karte in sicer za isto ceno kot ti praviš 35Evrov, ampak so za zgornji del stadiona kar pomeni, da bodo igralci zelo zelo deleč..tko da bova verjetno v barceloni zamenjala karti za boljše sedeže. Drugače pa poglej na uradno stran FC Barcelona, tam imaš prou napisane cene kart za posamezen predel stadiona, uro tekme in vse ostale potrebne situacije..mislm da jih lahko naročiš preko interneta tudi..Upam da sem ti kej pomagala, drugače pa kr vprašej.. :wink:
Uporabniški avatar
BLUBABY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 19. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BLUBABY » 17. Apr. 2007 21:10

Jeeej še 9 dni pa odpotujem v Barcelono:)..Zato bi lepo prosila, če mi lahko kdo pove, ki je že bil tam, kje se najbolj splača prehranjevat, kej je najcenejše, najboljše..ali ste zveli kaj hrane s sabo ipd?Vsaka informacija mi bo prišla prav :wink: ..Hvaala
Uporabniški avatar
saarah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a saarah » 17. Jun. 2007 12:46

Sofia, sm brala tvoj post o tem, kok so kej hostli, kok je preveč če damo za spat... pa si napisala, da od 20 do 25, kar jke več ni vredno. Sam a to za sobe k jih je več not al kako?
Ker midva s tipom sva dala za 2 postelno sobo 50 eur skupi, se prav 25 na osebo, mela sva pa svojo sobo, pa posebi kuhno, kopalnco, dnevno sobo, v stanvanju so ble pa še ene 3 sobe na kluč in je blo res luštn.
mononoke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mononoke » 17. Jun. 2007 13:34

saarah napisal/-a:Sofia, sm brala tvoj post o tem, kok so kej hostli, kok je preveč če damo za spat... pa si napisala, da od 20 do 25, kar jke več ni vredno. Sam a to za sobe k jih je več not al kako?
Ker midva s tipom sva dala za 2 postelno sobo 50 eur skupi, se prav 25 na osebo, mela sva pa svojo sobo, pa posebi kuhno, kopalnco, dnevno sobo, v stanvanju so ble pa še ene 3 sobe na kluč in je blo res luštn.


kje pa sta bla to?

lp
Uporabniški avatar
saarah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a saarah » 17. Jun. 2007 21:06

bcn loft, ene 10 minut peš od ramble, carer de casp al caps- neki tazga, ne spomnm se več dobr. Samo kle na tej ulci majo pač blok/hostl, sedež hostla pa je na carer de roca(al spet neki tazga) k je pa vzporedno z ramblo.
Zakaj- se ti zdi drago?
mononoke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mononoke » 17. Jun. 2007 21:55

hehe, ne sm bla tud jz tm pa sm že misnla, da si kakšno drugo varianto našla. Men na žalost ni ratal dobit sobe za dva, sm bla v sobi za 4. Je bil pa tud luškan flat pa še prve 3 dni sva ble same s kolegico v flatu za 8 :)
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 18. Jun. 2007 10:00

BLUBABY napisal/-a:Jeeej še 9 dni pa odpotujem v Barcelono:)..Zato bi lepo prosila, če mi lahko kdo pove, ki je že bil tam, kje se najbolj splača prehranjevat, kej je najcenejše, najboljše..ali ste zveli kaj hrane s sabo ipd?Vsaka informacija mi bo prišla prav :wink: ..Hvaala


a 28-ga letiš slučajno?
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
Traxie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 25. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Traxie » 01. Jul. 2007 10:31

Hej punce!

Jst grem za 3 tedne v Spanijo (od tega 1 teden v Barcelono) pa me zanima kaksen standard je tam in kok denarja mislite, da rabim za hrano (zajtrke mam po vecini v hostlih, upam da bo dost casa pa energije, da si bom kuhala v hostlih, kdaj pa kdaj bi sla pa tud kej vn pojest)? Se vam zdi 100e dovolj za hrano?
Kako je pa kj z raznimi vstopninami v muzeje, gradove...In kaj se vam zdi poleg zivalskega vrta v barceloni vredno ogleda? Kako je pa s pjaco pa zuri (so v klubih vstopnine al je bol al manj zastonj)?

Hvala za vse informacije :)

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov