Barcelona

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 21. Jul. 2006 12:18

Oooo, Tiasha, tenkju veri mač :jump:

Tko k pravš so tut ostali več al mn pradlagal myair, js sicr ne poznam, ampak itak nima veze... Sm že dala napotke za čekiranje :razz:

Si me pa čis razveselila s tem, da je konc septembra tm še čis poletna scena (s tem da se da saj dihat), k sm se js mala pesimistka :roll: že en mau ustrašla, da bi blo začetk jeseni preveč mrtvo... čeprou tm narbrš to itak nikol ni.

Se bom zihr še kej oglasla u tej temi...

Teb pa upam, da tut rata spet mal u tisto smer odletet :flower:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 10. Avg. 2006 13:08

Kako se pride iz Barcelone do Girone(letališča)?
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 14. Avg. 2006 15:26

HASTA LUEGO
seed
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 8. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a seed » 20. Avg. 2006 12:29

hei. s prijatelco sva se odločle da sredi septembra obiščeva barcelono. zanima me kje se splača poceni spat, kako je z nočnim živlenjem - bolj alternativne zadeve (koncerti...), kako je varna/nevarna za 2 punci ?
sunny_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 3. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sunny_ » 20. Avg. 2006 13:10

Je že kdo bil v akvariju v Barceloni? Kako je tam?
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 20. Avg. 2006 16:01

Ja, js sm bla u akvariju. Ne vem, men se ni zdel neki ful special.. Najbrz zato, k se zdej ne morm pozabt oceanografskega muzeja u Monaku, k mi je biu cist wau.

U bistvu ceu akvarij dost hitr pogledas, na konc se pa na takm tekocm traku pels pocas okrog in gledas morske pse. Bl je zanimiv za mejhne otrocke, k jih je tm pouhn.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 21. Avg. 2006 9:01

Akvarij v Barceloni res ni neki posebnega. Men je bil za ta denar velik bolj všeč njihov ogromen živalski vrt! :D
Res da rabiš skor en cel dan, da celega prehodiš, ker je ogromen, ampak vidiš pa vse živalce od A do Ž. :wink:

Akvarij je pa bolj majhen, vstopnina je kr draga ... se ne spomnen več kolk (tm okol 15€), vidiš pač vse možne ribe, ampak res nič posebnega ... ogleda je pa konec lih v ene pol ure ...

Jst sm bla nad akvarijem kr mal razočarana ... :?
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
sunny_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 3. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sunny_ » 21. Avg. 2006 14:57

...pa vsi ga tok hvalijo :gruebel:
mononoke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mononoke » 29. Avg. 2006 22:24

kaj pa spanje? kje priporočate, kakšni dobri poceni hostli? Razpišite se prosim, jz isto planiram sredi septembra... :)
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 30. Avg. 2006 9:15

Lej mičken si poglej na tejle strani, ker je res oggrrooomno hostlov ... www.hostelworld.com :wink:

Jst sm bla lani v temle hostlu http://www.hostelworld.com/availability ... elona-1435 ... in nama je blo čist ok, vzela sva eno najcenejših varjant, ker sva v hostlu res samo spala, res minimalno časa sva preživela tam, tko da nisva rabila nekega luksuza. :wink:

Je pa fulllll luštn ta hostl, direkt na sredini Ramble, čist v centru, takoj nasproti maš Mc'Donalds :D, v to ceno je zjutri uštet še tak mini zajtr, ni nobene omejitvene ure ... lahko prideš in greš kamokoroli kadarkoli hočeš ... zastonj dostop do intrneta, itak sami mladi popotniki iz celega sveta, lahko spoznaš ful novih ljudi ... :wink:

Men je blo čist ušeč no ... ampak mal si poglej na uni strani, k sm ti jo na začetku nalimala pa boš vidla ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 31. Avg. 2006 8:58

Js sm bla v tem hostlu, pa je res uredu. Čisto je, je v centru (zravn Passeig de Gracia), pol maš kuhno v kateri je tud neki stvari ki si jih loh uzameš, osebje je res fuful prjazno, pa zravn je delikatesa :D Pa vsak dan je organiziran, da te kam ven pelejo, če sam ne veš kam bi šou, al kokrkol....Nevem, men je blo ful ušeč, grem naslednič spet sm...
tajcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 4. 2005
Kraj: prestolnica : )

Neprebrana objavaNapisal/-a tajcha » 31. Avg. 2006 11:26

tko kot ste že vse povedale, je tud men barca totalno zakon!
akvarij je drugač ful hud, sam če te to zanima, men recmo une ribe niso tok interesantne, pa tud vstopnina je zloo draga (okol 5k našga dnarja)..
nasplošna pa-ŠOPING, ŽUR.. ful fajn folk..

men je blo edino tko mal zoprno hodit tam po glavni ulici, ker so nas skoz kolk tm kradejo pa to, in pol so mi bli kr vsi sumljivi pa to, sam ni res, ni tolk zlo grozn..
gaudijev park, njegova arhitektura pa je itak čist the best.-.
ko greste v španijo pa je obvezen ogled Dalijevega muzeja, relativno nedaleč od barce, pa seveda LLoret de mar je čis hud- PARTY..

oh, pogrešam španijo :razz:
seed
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 8. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a seed » 04. Sep. 2006 12:25

Mene zanima še to, če je varno pušćat denar u hostlu v omarcah oz. sefih,če jih imajo? Ali je bolš denar imet pri sebi?
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 04. Sep. 2006 13:36

Huh glede denarja ... kaj pa vem ... :? Jst zdjle bolj ko razmišljam manj vem, a sm ga mela pr sebi al sm ga mela sabo ... :D Sploh se ne morem spomnt ...

Učasih je pač dobr, če maš v hostlu omarco in pol nujno sabo kakšno manjšo ključavnico, da si stavri spravljaš tja ... ker vse sabo nost tut nekak ni lih kul ... sploh če greš s 500€ naokrok ... joj ne vem res! :?
Jst bi pomoje čist tm vidla kakšni ljudje so kej v sobi pa kakšne so kej te omarce za stvari ... jst se to vedno takrat odločim, nikol že prej ... :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
BLUBABY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 19. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BLUBABY » 03. Jan. 2007 17:47

Hey!

Eno vprašanjce mam za vas.In sicer kako ste pršle iz ljubljane naprimer do letališča v Benetkah..rada bi najdla eno najbolj ugodno varianto..
pa še to me zanima, ali myair leti iz benetk?Sem iskala pod destinacijo Venice pa nekako ne najde nič..Hvala za pomoč :wink:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov