Barcelona

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 17. Avg. 2012 14:22

Meni je Barcelona všeč, tako domačini kot tujci, sama klima in arhitektura, lifestyle. Edini minus so pogoste kraje, tako, da pri nas je še super, ko greš na kavo in odložiš torbico kakor ti paše. Baje so kraje v BCN v zadnjem letu močno narastle. Je to res? Jaz sem vedno sproti na bankomatu dvigovala.
LiEn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LiEn » 31. Avg. 2012 19:27

Lavriksa napisal/-a:Meni je Barcelona všeč, tako domačini kot tujci, sama klima in arhitektura, lifestyle. Edini minus so pogoste kraje, tako, da pri nas je še super, ko greš na kavo in odložiš torbico kakor ti paše. Baje so kraje v BCN v zadnjem letu močno narastle. Je to res? Jaz sem vedno sproti na bankomatu dvigovala.


Jst sem tudi na bankomatu dvigovala pa ni blo panike, so mi pa razlagali eni Makedonci, ki so prišli v Barcelono tri dni prej, da je en tip ukradel denarnico ženski v podzemni, nato skočil na prvi vlak in nato, ko so se vrata od vlaka zaprla (ženska je seveda bla zunaj, ni vstopila), ji je še pokazal denarnico in se ji nasmehnil! :)
Uporabniški avatar
_Matej_Z_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 5. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a _Matej_Z_ » 05. Nov. 2012 20:38

Jaz sem bil v Barceloni zadnji teden avgusta.
En tipček mi je hotel ukrast mobitel, ko sva se s kolegom usedla v kafiču. Očitno sem imel srečo, ker sem sprevidel njegovo namero in ga zagrabil za roko, kolega pa za drugo. Začel se je dret kot cirkularka. :) No, potem sva ga spustila in je samo podruhal (seveda brez mojega mobitela).
Drugače se nisem počutil ogroženega. Moram pa priznat, da sem bil nastanjen v hotelu Rey Juan Carlos I., ki je dokaj blizu Camp Nou, tako da je to malce boljša četrt.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov