Au pair

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

dreamz*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a dreamz* » 06. Nov. 2011 20:35

theNinna napisal/-a:
Haaj, sorry za tak pozen odgovor.

Well, jaz sem imela profil na tej spletni strani au-pair world in me je familija sama našla, ker so meli pred mano eno slovenko in so pač izrazli željo, da bi dalje radi meli slovenko. Ampak sem zamenjala to familijo, ker je bla mama fuul čudna. Bla je doma non stop in ni delala ama ništa, jaz sem mogla vse: kuhati, čistiti, čuvati 4 otroke - v glavnem too much za 100€ na teden + da sem živela v vukojebini in sem do prvega puba mela dobrih 5min z avtom oz. 20min peš. (nevem kak je prejšna slovenka zdržala pri njih fucking pol leta...)

Tak da sem po hitrem postopku poiskala novo familiji, spakirala kufre in šla - ni mi čista nič žal, edino bed mi je blo, ker so otroci jokali, ko sem odhajala...
Zdaj sem v mestu Tramore(beach side) zraven Waterforda pri eni srbski familiji iz Beograda in so res SUPER - majo dva otroka, ampak pazim samo 10mesečnega fantka - cuker od cukra.

Spoznala sem kar dosti au pairk, ki obiskujejo tečaj ang. in imajo vse super izkušnje - v treh mescih je njihova ang res super. Jaz se nisem odločla za ang, ker mislim, da mi kar gre.. sem pa vzela tečaj špančine in mi je tui super - tu je ful špancov, tak tudi z njimi vadim hehe:)

Lahko rečem, da je au pair res ena čudovita iskušnja.. zdaj sem že tu gori skoraj 3 mesce in sploh nimam nič domotožja - ta druga familija me je super sprejela in se počutim kot doma + da jem skoraj isto hrano kot doma - i love BUREK hehe (ker irska hrana je en navaden shit - jejo samo na hitro pripravljeno hrano -fuj).

Če pa še katero kaj zanima, pa naj kar vpraša pa če je še kera slovenka na Irskem, se naj kar javi :)




:wtg:
Sometimes you have to be weak in order to become stronger!
pussyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 15. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussyka » 08. Jan. 2012 22:13

Je ktera kot aupair v bližini Basla, Lorracha? Na tromeji vglavnem? ;)
Anja!
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 3. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja! » 20. Feb. 2012 21:59

Hej :) A je bla že kera kot Au-Pair v Ameriki? Js nameravam letos it in bi res rabla eno z izkušnjami, ki mi lahk odgovori na moja vprašanja :)
lejled
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a lejled » 11. Sep. 2012 21:05

hej :) je tuki ksna punca ki v bliznji prihodnosti namerava it delat kot au pair?
SandraSLO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 9. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SandraSLO » 18. Sep. 2012 18:30

Hej.. jaz se tudi zanimam za delo aupair..nekje v bližini Londona :)
It's such a wonderful life :)
Lei.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 10. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lei. » 19. Okt. 2012 17:40

Hej ce je ksna na irskem kot aupair oz. pride sm do maja 2013 nej pise na mail lea.godler@gmail.com. Al pa ce kero kej zanima naj kr prasa :) LP
Lei.
Lei.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 10. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lei. » 19. Okt. 2012 17:41

Hej ce je ksna na irskem kot aupair oz. pride sm do maja 2013 nej pise na mail lea.godler@gmail.com. Al pa ce kero kej zanima naj kr prasa :) LP
Lei.
Uporabniški avatar
TajaTanita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 4. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a TajaTanita » 04. Feb. 2013 12:34

Zdravo punce! :hallo:

Po internetu sem brskala za čim več podatki o delu Au pair (konkretno v ZDA), in tako me je eden izmed zadetkov med iskanjem pripeljal na ta forum.

Preden se dokončno odločim iti v to, bi rada izvedela čim več praktičnih informacij v zvezi z odhodom v ZDA, bivanjem tam in morebitnimi zapleti oz. na kaj moram biti še posebej pozorna.

Zaenkrat sem v kontaktu z eno agencijo in jim bom poslala vso potrebno dokumentacijo, me pa zanimajo tudi osebne izkušnje s prve roke. Berem tuje bloge, nikjer pa ne najdem tudi kakšnega slovenskega.
Zadnjič spremenil TajaTanita, dne 27. Nov. 2014 14:16, skupaj popravljeno 1 krat.
beautifulme
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a beautifulme » 07. Jun. 2013 12:04

žiujo punce :) ima katera jeseni namen iti v Anglijo za babysitter? :)
smart girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 7. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a smart girl » 03. Jul. 2013 18:55

Po intenzivnem iskanju, spraševanju, googlanju sem končno našla Au Pair agencijo tudi pri nas...ja ne boste verjele v Sloveniji :razz: Vse, ki vas zanima delo babysitterke v ZDA boste vse potrebne infomacije našle na http://mynewintelligence.com/experience ... xperience/ ali na 0590 288 00. Pred kratkim so imeli predstavitev tudi na Pedagoški Fakulteti v Ljubljani, ki sem jo jaz žal zamudila :cry: , sem pa z njimi kasneje govorila in so zelo prijazni. Skratka uredijo ti vse in varno je.
Jaz definitvno grem, saj me to delo zelo zanima, definitvno pa glede na vse zgodbe napisane preko agencije.
smart girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 7. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a smart girl » 03. Jul. 2013 19:57

Spoštovane bralke & bralci :lol:

Zelo si želim pridobit nove delovne izkušnje, spoznati novo kulturo, izboljšati svojo angleščino in tudi pogledati čez meje Slovenije. Končno imamo tudi v Sloveniji agencijo za Au Pair v ZDA. Najbrž ste tudi same veliko googlale in spraševale...rešitev je tu - New Intelligence Slovenija.
Vse potrebne informacije boste našli na http://mynewintelligence.com/experiences/au-pair-experience/ in na 0590 288 00 V Sloveniji so svojo prvo predstavitev imeli že na Pedagoški Fakulteti, vse prihodnje predstavitve pa bodo objavili tudi na https://www.facebook.com/MyNewIntelligence Meni so zelo pomagali, me povezali z Au pairi, ki so trenutno v ZDA in definitvno želim poskusit.

O tem je za povedat še Tooooooooooooliko :) da res ne morem vsega pisat. Za več lahko na zasebno.

lp,
Mojca
Kayaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 7. 2013
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kayaya » 04. Jul. 2013 14:57

Oj, zanimam se za Au Pair, iščem predvsem možnosti v ZDA. Brskala sem po netu, pa nisem našla uporabnih informacij. Ima kdo linke ali vsaj kontaktne osebe na katere se lahko obrnem? Hvala.
smart girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 7. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a smart girl » 04. Jul. 2013 15:55

Končno imamo tudi v Sloveniji agencijo za Au Pair v ZDA. Najbrž ste tudi same veliko googlale in spraševale...rešitev je tu - New Intelligence Slovenija.
Vse potrebne informacije boste našli na http://mynewintelligence.com/experience ... experience in na 0590 288 00 V Sloveniji so svojo prvo predstavitev imeli že na Pedagoški Fakulteti, vse prihodnje predstavitve pa bodo objavili tudi na FB. Meni so zelo pomagali, me povezali z Au pairi, ki so trenutno v ZDA in definitvno želim poskusit.

O tem je za povedat še Tooooooooooooliko :) da res ne morem vsega pisat. Za več lahko na zasebno.

lp,
Mojca
tamy89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 8. 2013
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tamy89 » 20. Avg. 2013 15:35

no tut js sm bla že au pair v UK, sedaj pa grem spet za varuško in sicer v Avstrijo v Salzburg. :)

Ker pa sem opazla da se vas veliko zanima za to delo pa bi vam rada dala link od mojega bloga (upam da je to ok) in da lahko tudi tam izveste veliko novega o aupair zadevi.

Moj blog: http://aupairsalzburg.wordpress.com/
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 10. Dec. 2013 18:44

Jaz grem čez dva tedna v Berlin za 3 mesece :D
Let's swim to the moon .....

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov