Au pair

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Apr. 2014 16:41

Če se je na vas obrnilo kar nekaj deklet, potem pa res ni treba delat še po forumih toliko reklame. :wink:
Jaz čez dva tedna potujem v ZDA preko agencije, ki deluje že 20 let in mi ni žal, da sem se odločila zanjo. Je pa bilo vloženega kar nekaj truda z iskanjem informacij, da sem sploh prišla do njih in pa vožnjo na intervju v tujino, ampak mi ni žal, sploh, ker je vse skupaj zelo dobro organizirano. Tam bomo imele varuške iz cca. 40milj v okrožju mesečna srečanja z lokalno svetovalko. Če pa nekdo raje gre preko slovenske agencije, po lažji poti in brez da bi slišal izkušenje kakšnih predhodnic (ker jih verjetno ni), pa tudi prav - vsakemu svoje. :wink:
ARhiness
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a ARhiness » 09. Apr. 2014 10:01

Tamala_mrha napisal/-a:Če se je na vas obrnilo kar nekaj deklet, potem pa res ni treba delat še po forumih toliko reklame. :wink:
Jaz čez dva tedna potujem v ZDA preko agencije, ki deluje že 20 let in mi ni žal, da sem se odločila zanjo. Je pa bilo vloženega kar nekaj truda z iskanjem informacij, da sem sploh prišla do njih in pa vožnjo na intervju v tujino, ampak mi ni žal, sploh, ker je vse skupaj zelo dobro organizirano. Tam bomo imele varuške iz cca. 40milj v okrožju mesečna srečanja z lokalno svetovalko. Če pa nekdo raje gre preko slovenske agencije, po lažji poti in brez da bi slišal izkušenje kakšnih predhodnic (ker jih verjetno ni), pa tudi prav - vsakemu svoje. :wink:


Samo kot info izkusene AuPair (V ZDA sem bila preko AuPair in America) - Slovenske agencije za aupair ni! :)

To reklamo, ki so jo dali na forum, je samo posrednik, ki te poveze z Au Pair Care, kot je recimo v preteklosti vse v sloveniji uredil zate Erazem, ampak si sel preko AuPair in America in ne prekolovenskega Erazma!

In ta sistem, kot ga opisujes ti imajo cisto vse agencije tam :) Tako, da nic bat tudi ce se je katera odlocila za "lazjo" pot in imela oseben intervju v sloveniji, se vedno greste v zda preko ameriskih agencij z izkusnjami, pa saj vam bodo tudi sami to najbrz povedali...

Vem, da so vcasih reklame nadlezne, ampak ta je dejansko koristna za punce, ki si zelijo v ZDA na varen nacin.
ARhiness
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a ARhiness » 09. Apr. 2014 10:04

In se nekaj... zakaj bi si clovek delal stroske z tujino, ce lahko vse uredi v Sloveniji? :)
Uporabniški avatar
New Intelligence
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 17. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a New Intelligence » 27. Maj. 2015 9:18

Pozdravljeni,

v ​ponedeljek​, ​22​. junija 201​5​, ob 18.00 te vabimo v Kavarno Sputnik v Ljubljani na ​1. Au Pair Coffee Meeting - srečanje preteklih​, aktualnih in bodočih Aupairs.​ Opis ​eventa​ najdeš na našem FB​ ​https://www.facebook.com/events/467284740115916/

Na našem srečanju se bomo družili, delili svoje izkušnje in nasvete ter navdihnili vse tiste, ki želijo postati AuPair. Na srečanju bomo predstavili tudi informacije o programu Au Pair v ZDA, več o programu in video predstavitve pa si lahko ogledate na http://mynewintelligence.com/experience ... xperience/

Pridružite se nam in postanite del AuPair skupnosti!
Uporabniški avatar
New Intelligence
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 17. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a New Intelligence » 21. Jun. 2016 9:11

Ponujamo ti zanimivo in dobro plačano delo v ZDA?

Si brez (dobre) službe, študentka, ki si želi mednarodnih delovnih izkušenj z novimi znanji in ob tem dobro zaslužiti...ali zgolj iščeš nove izzive?

Družine v ZDA iščejo zanesljive in predane varuške - AuPair za obdobje enega leta z možnostjo podaljšanja.

Več info na http://mynewintelligence.com/experience ... xperience/ ali na 0590 288 00.
Zadnjič spremenil New Intelligence, dne 21. Jun. 2016 13:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
New Intelligence
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 17. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a New Intelligence » 21. Jun. 2016 9:23

Au Pair v ZDA - zgodbe slovenskih AuPairk

Slovenska dekleta v programu AuPair v ZDA raziskuje Kalifornijo, NY, Texas... njihove zgodbe spremljajte na https://business.facebook.com/MyNewIntelligence/?business_id=862743683774180... kolk uživajo, pa presodite sami :lol:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov