Absolventski izlet

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 04. Jan. 2008 13:01

Jaz sem na maturancu bila. In je bilo zakon. Na absolventa pa ne grem. Takrat so mi izlet plačali starši, bila sem samska in željna zabave. Sedaj pa bi bil denar bolj problem (oz. bi ga rajši namenila čemu drugemu), pa še večina moje družbe ne gre.

Čeprav se mi zdi absolvent super žurka in vse me v tem obdobju v življenju ne vleče zapravit gore denarja za pijančevanje in spoznavanje novih ljudi, ki jih ne bom nikoli več srečala.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 04. Jan. 2008 21:32

aaaahhh nasi sploh niso odlocni... vsi bi neki sli.. ko je kej konkretnega za povedat so vsi tiho :? krnekii
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 05. Jan. 2008 21:25

js se zdej odločam da bom odpovedala vse skupaj, sam hudič k sm eno položnico že plačala :? to pa zato, ker se je izkazal, da niti ena od punc s katerimi s družim ne gre, oz. skor noben iz mojega letnika, ki ga vsaj približno poznam..kaj nej pol hudiča počneva sama s fantom tm dol, oba sva mnenja da je brez družbe mal bedno, ker bo to bl k ne pijanka. pomoje bova šla raj v Egipt. kako je stim če zdej odpovem, a mi vrnejo denar za uno eno polžnico? ker na predstavitvi so rekl, da je stoška edin unih 20 evrov na začetku??? a kera mogoče ve?
Uporabniški avatar
cReAmY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 27. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cReAmY » 05. Jan. 2008 23:16

če si plačala riziko odpovedi, boš dobila nekaj malega nazaj. Pač pokliči in se pozanimaj...moraš pa imeti pravi razlog se mi zdi.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 10. Jan. 2008 10:08

Jaz tudi nisem šla, si za ta denar namesto enotedenskega žura raje privoščim potovanje v lastni režiji. :D
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 10. Jan. 2008 12:04

tanika* napisal/-a:js se zdej odločam da bom odpovedala vse skupaj, sam hudič k sm eno položnico že plačala :? to pa zato, ker se je izkazal, da niti ena od punc s katerimi s družim ne gre, oz. skor noben iz mojega letnika, ki ga vsaj približno poznam..kaj nej pol hudiča počneva sama s fantom tm dol, oba sva mnenja da je brez družbe mal bedno, ker bo to bl k ne pijanka. pomoje bova šla raj v Egipt. kako je stim če zdej odpovem, a mi vrnejo denar za uno eno polžnico? ker na predstavitvi so rekl, da je stoška edin unih 20 evrov na začetku??? a kera mogoče ve?


verjetno si to plačala pri collegiumu? vem, da je včasih bilo tako, da si se lahko do enkrat spomladi al pa še malo dlje premislil in so ti ves denar vrnili, če se pa premisliš tik pred zdajci ti pa seveda vrnejo res samo en manjši delež-poglej njihove pogoje poslovanja!
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 10. Jan. 2008 12:27

ja sej mi bojo nakazal denar nazaj, zato ker sm se kr kmal spomnla, pa tud ni mi blo treba plačat un rizik odpovedi. bova za ta denar raj šla v egipt :)
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 10. Jan. 2008 22:55

Jaz pa sem čisto zmedena ker ne vem ali naj grem ali ne... No saj mam čas še drugo leto, sam.... mar ni škoda denarja....žur tam ali doma,mar ni isto! Rada bi šla kam drugam, mesta, znamenitosti, muzeji....a se bojim da mi bo potem žal, ker vem da bi se tako ali drugače zabavala...
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 11. Jan. 2008 1:22

nisem še slišala da se kdo ne bi imel noro dobro na abslovnetu in da ne bi šel še enkrat.
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 12. Jan. 2008 23:43

delusional napisal/-a:nisem še slišala da se kdo ne bi imel noro dobro na abslovnetu in da ne bi šel še enkrat.


Se najdejo in sicer taki, ki jim žuranje ni glavno v življenju..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
neenchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 3. 2. 2005
Kraj: nekje med oblaki

Neprebrana objavaNapisal/-a neenchy » 01. Feb. 2008 11:36

tud jaz sem že prvi dan na faksu rekla, da na absolventa pa sigurno grem, in čeprav mam že skoz fanta, mi niti na misel ne pride, da ne bi šla. zakaj bi se odpovedala nečemu česar sem se veselila vsa študentska leta??? sej to ne pomeni, da bom šla tja se ga vsak dan napila do onemoglosti in sexala z vsakim ki pride mimo. js to bolj jemljem, kot en velik žur pa kot nek zaključek enega obdobja v življenju ki ga je treba proslavit, saj smo se pa trudili cel faks a ne..eno nagrado si pa zaslužimo pa mal odklopa od vsega :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 01. Feb. 2008 12:04

meni pa zaenkrat do absolventa sploh ni. sicer je res, da sem šele 2. letnik in imam še ful časa, da spoznam sošolce, s katerimi bi hotela za en teden it žurat, ampak zaenkrat pa bolj uživam v drugi družbi, s katero bi šla raje na počitnice/potovanje.
Uporabniški avatar
cReAmY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 27. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cReAmY » 08. Feb. 2008 23:12

jst pa grem letos še enkrat :cool:
Uporabniški avatar
Ange|ina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Pred tipkovnico in ekranom :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Ange|ina » 09. Feb. 2008 18:45

ok.. tole je mičkn mal OT, ampak nočm nove teme odpirat..a slučajn koga zanima spring break na krfu? ker sm dobila za nagrado potovanje za eno osebo v vrednosti 130€ pa jst nmorm okol prvega maja it nikamor, pa nočm da gre v nič.. tko da bi za ene 80€ prodala zadevo.. če koga zanima al pa bi kej prašu, nej piše na ZS.. aja pa do 15.2. se je treba prjavt na to zadevo..

Angie
Aye papi eres tan grande y tan duro, Y me lo da tan bueno, Tu eres mi pecado mortal, Coje lo otra vez!!
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 13. Sep. 2008 0:50

kje si sreda, kje siiiiiiiiiiiii :heiss: :heiss:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov