Klepetalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1723
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 30. Jun. 2024 16:43

saarijarvi napisal/-a:Haha jaz imam 3 razlicne fanny packe. :D sem se jim vcasih smejala, pa so tukaj v berlinu tako razsirjeni, da slej ko prej pac reces 'je*es'.


Haha :D

A veš kaj se mi je zgodilo?

Zdele sem hotel si pico delat, še prej pa sem si dal prat, kar sem včeraj kupil - 3 srajce s kratkimi rokavi, tudi te rabim vsaj poleti, such is life...

In sm vidu, da sm v vrečko dobil not še neko "darilo" verjetno, vem da niso na blagajni nič rekli. In ni mi blo čist jasno kako darilo je to, danes odprem... in yes, neke vrste fanny pack, je sicer mal kar velika torba, ampak top... ker kupil nism nič, tole mi bo zdej končno super prav pršlo, čist cute zgleda, všeč mi je :mrgreen:

Tolk da sem moral napisat to, dokler sm še happy, zdele bi pa res moral it to pico delat, ker je že pozna ura. :twisted: :lach:

-----

Drgač mam ful rad, ko dobim kako darilo, tokrat je res blo unexpected. Vem da sem si toplice nazadnje preko bookinga čist bedno rezerviral (z booking genius level X popustom, to je pa tudi vse :!: ), brez kosila/večerje, brez savn... in pol mi še za parking rečejo, da bom moral toliko na dan plačat, čeprav vnaprej cena ni bila objavljena.

Sem vprašal, če se lahk kaj zmenimo. Ni me razumel oz. ni se mu dalo iskati nekih kombinacij, npr. dokupim takoj polpenzion in/ali savne, vi mi boste pa vsaj parking šenkali... tko nekak bi jaz barantal, sam receptorju se nekak ni dalo.

In pol mi je bilo čist ql, ko mi je receptorka zadnji dan pač parking potrdila, nič ni komplicirala s plačilom.

Pač rabim dobit kako malenkost kdaj zastonj, saj če mi računajo (pre)več pa vemo vsi kako se lahko konča :twisted: :lach: Ne vem zakaj sem tak. Nazadnje se je prijateljica na večerji ustrašila, ker so nama celo steklenico vina prnesli, kaj bo(m) če bojo zdej to računali... ker ona bi rada še kdaj šla sem, hahaha :lach: So računali korektno, koliko sva naročila, "boat" je bil tam ker tako zgleda spodobno :)


Edino zmečkan je kar precej, mal čudno glede na to, da je material poliester, vseeno ga nisem zdej vrgel v stroj, bomo vidli kolk se bo z nošenjem "odmečkal" :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7078
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Jul. 2024 18:15

_patchouli_ napisal/-a:Kaksne modrce nosite pod poletnimi topi in oblekami, kjer bi se navaden modrcek prevec videl? Recimo, ce je oblekica za zavezat za vratom itd. Sprasujem tiste s C+ kosarico in ki obcutijo gravitacijo :D "Brez modrcka" ni sprejemljiv odgovor.


Ali imam spodaj navaden modrc, ali "športni" na tanke naramnice ali pa si take obleke ne kupim. Oblek, ki so okrog vratu ne nosim, ker tvegam glavobol :D
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1980
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 02. Jul. 2024 13:05

Ponavadi so za take stvari modrci v "balkonet" verziji, je opcija odstranit naramnice. Ponavadi imajo na notranji strani nek tanek gumijast trak okoli obsega, da se boljše oprime kože in ne leze dol, ko je brez naramnic.
Sicer pa verjetno unpopular opinion, ampak mene sploh ne moti (niti mi ne zgleda grdo), če se vidijo naramnice od modrca, ne na sebi, ne na drugih ženskah. Bolje to, kot tiste plastične prozorne naramnice, ki po moje izgledajo cheap.

Je pa res, da ne nosim stvari, ki se okoli vratu zavežejo... Pač probam uskladit barvo modrca z majčko, oblekco, ki jo nosim.

Drugače pa ful vesela, da sem na about you našla en model modrca od Lascane, ki je tako, skoraj edini modrc, ki mi je res udoben (kupila že 100 let nazaj) in mi naredi lepo obliko prsi. Takoj naročila 5 istih. :D Ker je najti res dober in dokaj lep modrc težko - sploh pri D-E velikosti.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Jul. 2024 8:58

Za moje pojme je pa čisto modno zadnja leta nositi brez modrca, razen če so res bolj močno povešene prsi ali če se gre za kakšno bolj uradno priložnost mogoče. C gre enostavno čez brez, D pa tud še ni tolk velika košarica, sploh na srednjih do višjih postavah zgleda bolj nekaj srednjega.

Za zavezat za vratom pa tud js nimam nobene obleke.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 828
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 03. Jul. 2024 10:10

Ananhas napisal/-a:Ponavadi so za take stvari modrci v "balkonet" verziji, je opcija odstranit naramnice. Ponavadi imajo na notranji strani nek tanek gumijast trak okoli obsega, da se boljše oprime kože in ne leze dol, ko je brez naramnic.
Sicer pa verjetno unpopular opinion, ampak mene sploh ne moti (niti mi ne zgleda grdo), če se vidijo naramnice od modrca, ne na sebi, ne na drugih ženskah. Bolje to, kot tiste plastične prozorne naramnice, ki po moje izgledajo cheap.

Je pa res, da ne nosim stvari, ki se okoli vratu zavežejo... Pač probam uskladit barvo modrca z majčko, oblekco, ki jo nosim.

Drugače pa ful vesela, da sem na about you našla en model modrca od Lascane, ki je tako, skoraj edini modrc, ki mi je res udoben (kupila že 100 let nazaj) in mi naredi lepo obliko prsi. Takoj naročila 5 istih. :D Ker je najti res dober in dokaj lep modrc težko - sploh pri D-E velikosti.


Lascana ima tudi fajn zgornje dele kopalk, Modiana jih ima.

Tiste plastične naramnice tudi meni niso...in potem, ko postane to potno..
Čisto nič narobe, če se vidi "navaden" moderc.

Druga opcija je pa booby tape. Obdrži na mestu in zalepiš tako, da se ne vidi. Preverjeno drži.
Sploh za obleke, ki se zavežejo za vratom in če želiš imeti odprt hrbet, da se ne vidi modrca.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2487
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 03. Jul. 2024 10:57

Bom poskusila z modrci brez naramnic, ceprav ne vem, koliko dejansko drzi to na mestu. Brez modrca ne morem bit, obleka ne stoji vredu in jaz se ne pocutim ok :)
Jaz imam ze tako probleme najti modrce, ki bi mi bili vredu. Sportne modrce z zadostno oporo lahko kar pozabim...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Jul. 2024 11:21

Ali pa mogoce modrc v nude barvi navaden ali pa kaksni imajo tudi opcijo zapenjnja okrog vratu..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron